Opinie

  1. Julia Niemiec ★☆☆☆☆

    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Sprzątanie po remoncie, panie niemiłe, nieprzygotowane do pracy, praca przez firmę oceniona na ok 6h, panie stwierdziły że 1.5h im wystarczy. Rzeczywiście -na poziom które panie reprezentują może i wystarczy. Zmarnowałam pół dnia co chwilę wracając do mieszkania „na zawołanie pan ze już koniec” i wskazując palcem gdzie jest brud. Firma zaproponowała że kolejne sprzątanie mogę mieć tańsze -tylko kto by się decydował na kolejne sprzątanie w firmie która nic sobą nie reprezentuje? Omijać szerokim łukiem

  2. Stacy Brownn ★☆☆☆☆

    Absolutna tragedia. Sprzątanie trwało 8 godzin, a mieszkanie wygląda, jakby nikt tam nawet nie zajrzał – brud wszędzie, wiele rzeczy w ogóle nietkniętych. Na miejsce przysłano osobę, która nie mówi po polsku, cała sytuacja to był jeden wielki dramat. Nie ma kontaktu z firmą, nikt nie odbiera telefonów, nie ma żadnej reakcji. To wygląda na kompletną ściemę i stratę pieniędzy. Ostrzegam wszystkich – omijajcie szerokim łukiem, bo zamiast usługi dostaniecie nerwy, bałagan i wyrzucone pieniądze w błoto.

  3. Anastasiya Papanava ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, chciałabym zostawić opinię na temat wykonanej przez Państwa usługi. 29 sierpnia odbyło się sprzątanie w naszym mieszkaniu w Gdańsku przy ul. Angielska Grobla 35. Szczerze mówiąc, trudno to w ogóle nazwać sprzątaniem. Jestem skrajnie niezadowolona z jakości wykonanej pracy. Nie rozumiem, za co właściwie zapłaciliśmy, bo w praktyce wyglądało to tak, jakby ktoś jedynie przetarł wszystko wilgotną szmatką. Brud pozostał, kurz w kątach nadal jest, a w łazience zostały zacieki od twardej wody. Załączam kilka zdjęć – nie widziałam sensu robić ich więcej, ponieważ całe mieszkanie wygląda w ten sam sposób.

  1. Magdalena Nik ★☆☆☆☆

    Usługa dotyczyła kompleksowego sprzątania mieszkania. 1. Pani sprzątająca była spóźniona oraz nie mówiła po polsku, co jest istotną informacją dla klientów nie mówiących w innym języku niż polski. W czasie oczekiwania na "ekipę sprzątającą" zrobiłam zdjęcia w celu wystawienia opinii jak sobie "świetnie" firma poradziła. A więc zaczynajac, zależało nam na posprzątaniu mieszkania po wynajmie. Pierwszego dnia pani została sama w mieszkanku na 5,5 godziny w celu swobodnej pracy. Gdy przyszłam około godziny 16 zaskoczył mnie zapach domestosa, co się okazało pani umyła wszystkie podłogi domestosem, tak panele też i w sumie tylko tyle na 6,5godziny,bo godzinę jeszcze czekałam aż może weźmie się za pracę i skończy z jakiś efektem. Po zwróceniu uwagi ze nic nie jest posprzątane stwierdziła że przecież jest to zaczęłam jej pokazywać co zostanie pokazane na zdjęciach jak posprzątała. Była w szoku że taki rzeczy się sprząta jak szafki kuchenne na wierzchu, drzwi, odpływy, kurz który zalega na sprzętach, listwach, szafkach, komendach, stole, piekarnik który był umówiony do sprzątania, stwierdziła że jest przecież czysty a ja jej mówię,że blachy mają kolor szary a nie czarny, środka nawet nie przetarła, okna w ogóle nie zostały ruszone- tak także były uwzględnione w zamówieniu. Pani używała sprzętów nie swoich tylko znajdujących się w domu, gdzie było w ogłoszeniu zaznaczone, że pracują na najwyższej jakości detergentach i własnym sprzęcie. Rozstałyśmy się z reklamacją. Firma zaproponowała poprawkę. Pani tym razem przyszła punktualnie, ale także nie mówiła w języku polskim,chciała zrozumieć więc pisaliśmy w tlanslatorze, ok. Powiedziała,że przyszła poprawić to pokazuje pani,że nic nie zostało zrobione więc ma wszystko posprzątać zaczynając od okien, to stwierdziła że to za dodatkową opłatą a ja że było to już opłacone w zamówieniu. Więc zabrała się do pracy. Tym razem cały czas siedziałam na mieszkaniu nadzorując jej pracę. Po 1,5 godziny pani do mnie przychodzi,że łóżka nie umyje po to jest eko skóra a oni tego nie czyszczą, jakoś poprzedniczka nie zgłaszała takich uwag powiedziała że się nie da i nie posprzątała, tak używała detergentu uniwersalnego. W sumie w sypialni zostały zostawione okna pełne smug i przetarta podłoga, tym razem płynem do podłóg. Kurze jak leżały tak leżą dalej. Kolejnym pomieszczeniem była łazienka. Także powiedziałam jej na czym mi zależy co ma posprzątać, wyszła po godzinie powiedziała że już posprzątała i się nie da umyć prysznica bo nie ma środków do czyszczenia, to się jej zapytałam czy aby na pewno jesteście firma sprzątająca to skomentowała to, że sprzyjają powierzchownie a nie dogłębnie, co jest niezgodne z informacją na stronie Facebook czy internetowej. Po kolejnej półtora godzinie przeszła do salonu z aneksem kuchennym. Powiedziałam że ma się skupić na tym co będzie oklejanie w celu zabezpieczenie przed malowaniem, to wytarła listwy przypodłogowe, umyła podłogę bez przesuwania mebli, po raz kolejny przetarła listwy, przetarła klosze w lampach, które zdjęłam,bo pewnie by się za nie nie zabrała, ale wiszące elementy zostawiła bez odkurzenia nawet, umyła stół boki, ok, TV zostawiła w kurzu. Okna w ogóle nie zostały ruszone. Około 21 powtórka z rozrywki, pani powiedziała,że piekarnika nie umyje, bo nie ma środków do ich wyczyszczenia i jeśli chcemy to możemy wziąć inna firmę, więc się zapytałam czy ja opłacą a ona że no nie i ja no to proszę sprzątać dalej. Przełknęłam ten pełen profesjonalizm i poprosiłam o umycie szefak kuchennych z wierzchu, oraz wentylacji, zrobiła to, 5 szafek w godzinę, sukces, widać,że co chwilę patrzy na zegarek, no ja też bym patrzyła, bo było już sporo po czasie. Wyczyściła szafki to pokazała palcem aby umyła płytki na ścianę w łazience bo są całe obkurczone i wentylację też. Sukces godzina 22:45. Pani się pakuje i mówi do mnie ze mam zapłacić 200 zł. Ja wielkie oczy,że nie ma takiej możliwości,bo już usługa została opłacona to poprosiła o 5 min,ok napisałam chyba do swojego szefa, on nie odpowiedział więc poszła.

  2. Natalia Njaverko ★★★★★

    Olga wykonała świetną robotę, przerosła oczekiwania. Poza tym bardzo miło się z nią rozmawia, gorąco polecam.

  3. Dominika Kep.- Ovska ★★★★★

    Starannie wykonane sprzątanie. Pani byla bardzo dokładna. Dziękuję za usługę i serdecznie polecam.

  1. Karina Napiórkowska ★★★★★

    Czyszczenie kanapy w wykonaniu spokojnego i dokładnego Pana Mikołaja jest jak nowa!!

  2. Małgorzata Łoboda ★★★★★

    Mieszkanie posprzątane, cenowo była oferta na wtorek, więc akurat mi się udało. Obsługa miła i najważniejsze, że można wszystko zarezerwować przez internet, bez potrzeby dzwonienia. Dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam :)

  3. Konrad Zajda ★☆☆☆☆

    Jeżeli chcecie wydać pieniądze na sprzątanie - ale nigdy nie otrzymać usługi sprzątania, ta firma jest idealna. Złożyłem zamówienie na kompleksowe sprzątanie mieszkania za pół tysiąca złotych. Osobno zapłaciłem za: mycie okien (niewykonano lub wykonano bardzo źle), mycie szafek kuchennych (nie umyto w ogóle), mycie piekarnika i mikrofalówki (wykonano), dodatkowo zapłaciłem za zapewnienie odkurzacza na miejscu (nie odkurzono ani nie umyto podłóg). Pieniądze zapłaciłem gotówką z góry i przekazałem mieszkanie obsłudze. To był błąd. Wróciłem do mieszkania po kilku dniach żeby zauważyć, że mieszkanie nie zostało w ogóle posprzątane. Podłogi nie były nawet odkurzone, pani sprzątająca wylała kawę na komodę i nie umyła plam. Na ziemi nadal leżały śmieci, a niektóre zostały celowo wrzucone za biurko. Firma po próbie wytłumaczenia sytuacji zamiast zwrotu za niewykonaną usługę zaoferowała tylko zniżkę na następne sprzątanie. Potem kontakt się urwał. Stanowczo odradzam i polecam poszukać kogoś kto nie oszuka Was na pół tysiąca złotych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cleanwhale?

Cleanwhale znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 25, 80-434 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cleanwhale?

Można skontaktować się z Cleanwhale pod numerem +48 732 106 588

Jak można dotrzeć do Cleanwhale?

Do Cleanwhale można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements