Opinie

  1. Piotr P ★★★★★

    Świetne miejsce na spacer i wypoczynek. Dużo zieleni, potok oliwski płynący przez centrum parku oraz palmiarnia. Polecam.

  2. Arkadiusz Sówka ★★★☆☆

    Park bez rewelacji. Miejsce na przyjemny spacer, ale raczej nic z niego nie będzie niezatartym wspomnieniem. Nawet palmiarnia, która z zewnątrz wygląda obiecująco ma bardzo mało do zaoferowania. Szkoda, bo miejsce ma potencjał i wymaga tylko wizji oraz doinwestowania.

  3. Piotr Kaczmarek ★★★☆☆

    Edit. Muszę zreflektować swoją opinię na temat tego miejsca, choć moje pierwotne zdanie widoczne na samym dole, zostaje bez zmian. Mimo to byłem ponownie w tym ogrodzie, dokładnie dnia 1 czerwca i naprawdę można było zachwycić się widokiem otaczającej nas, rozkwitniętej roślinności. Kolorowe kwiaty otaczają nas zewsząd i wszędzie czuć ich piękny zapach, choć sam w sobie ogród nie jest jakiś specjalnie rozległy. Atrakcja taka zapewne trwa kilka tygodni, więc dobrze jest wstrzelić się właśnie w ten okres, jeżeli zamierzamy odwiedzić to miejsce. Bardzo mała przestrzeń i nie wiele elementów rodem z Japonii. Ogród japoński to chyba jest tylko z nazwy i choć z nóg nie powala to będąc w parku Oliwskim, warto wpaść na chwil parę

  1. Magic Travels Around The World ★★★★★

    Ten ogród japoński jest mały, ale można tutaj zrobić ciekawe zdjęcia, gdy kwitną wiśnie. Warto tu przyjechać z samego rana, kiedy nie ma jeszcze ludzi. Można tutaj posiedzieć na ławeczkach i rozkoszować się ciszą. Ogród jest bezpłatny. Można spotkać tutaj kaczki.

  2. Andrzej Heavee ★★★★★

    Park przepiękny i ten fragment w stylu japońskim jak i w całości. Jazy wodne, stare drzewostany, fontanny, alejki. Otwarte do 23. Chcialbym zobaczyć jeszcze po zmierzchu.

  3. Natalia Piotrowska ★★★★★

    Ogród japoński to niesamowicie klimatyczne miejsce. Można nacieszyć oko bramą torii i charakterystyczną dla Japonii architekturą. Obok jest staw który dodaje uroku. Idealne miejce żeby udać się tam na spacer!

  1. Lucky Jimmy ★★★★☆

    Bardzo przyjemne miejsce, zazwyczaj jest tutaj mało osób i można chwilkę odpocząć. Szkoda, że tak mało przypomina ogrody Japońskie, wg mnie dodanie kładek na stawie i małe zagęszczenie roślinności pozytywnie sprawiłby, że byłby jeszcze piękniejszy.

  2. Bartosz Kaczmarski ★★★★☆

    Ciekawy ogród bo w jego aranżacji można spotkać różne style ogrodnicze. I w tym przypadku mamy ogród inspirowany kultura Japonii.park idealnie i klimatycznie zaprojektowany idealny do odwiedzenia dla każdego chcącego poznać charakterystykę ogrodów z różnych krajów świata. Miejsce godne polecenia i odwiedzenia dla każdego kto lubi kontakt z zielenią i pięknymi roślinami.

  3. Witold Bach ★★★★☆

    Jesień tu smutna, choć jeszcze kolorowa i kwitnąca. Zagubiony ogród botaniczny w pięknym parku. Czegoś tu brakuje, może kwitnącego ciepłego lata?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Oliwski Ogród Japoński?

Park Oliwski Ogród Japoński znajduje się przy Opata Jacka Rybińskiego, Oliwa, 80-320 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Park Oliwski Ogród Japoński?

Do Park Oliwski Ogród Japoński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements