Opinie

  1. Ju K ★☆☆☆☆

    Badania prenatalne u tej kobiety to jakaś trauma. Z łaską i w opryskliwy sposób odpowiada na pytania. Można w kulturalny sposób zwrócić kobiecie uwagę że według niej za dużo przytyło się w ciąży. Ale skąd taT Pani ma wiedzieć jak.. Skoro do niej przychodzą pewnie same fit przyszłe matki których waga nie przekracza 50kg. Takie badanie powinno być miłym wspomnieniem dla każdej mamy a tak pozostał niesmak. Polecam Pani doktor popracować nad kulturą osobistą

  2. Agata Pilawska ★★★★★

    Bardzo pomocny lekarz. Dokładna, uprzejma, odpowiada na wszystkie pytania. Chodziłam przed ciążą, A w ciąży wykonywała u Pani dodatkowe badanie usg. Zawsze gotowa pomóc pacjentce.

  3. Abmar Barbosa ★★★★★

    Moja zona jest pacjentka Pani Doktor od lat i zawsze jest zadowolona z jej uslug. Pani Doktor jest mila, delikatna w trakcie badania i zawsze udziela pomocy.

  1. Agnieszka Sa ★☆☆☆☆

    Pani ginekolog zachowała się nie profesjonalnie..Podała do wiadomości publicznej moje najbardziej prywatne sprawy. Obdarła mnie z godności. Może to przez jej prywatne niepowodzenia.Gdzie etyka zawodowa i poszanowanie innego człowieka

  2. Szkatułka Emi ★★★★★

    Cudowna, ciepła i bardzo cierpliwa Pani Doktor. Zawsze odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, zleca badania i trzyma rękę na pulsie. Niech o moim zaufaniu świadczy fakt, że leczę się u Pani Doktor wiele, wiele lat, jeszcze za czasów, kiedy przyjmowała na Żabiance. Teraz mimo, że mam znacznie dalej na wizyty, to nie wyobrażam sobie, żebym mogła powierzyć swoje zdrowie komuś innemu. Pozdrawiam, Emilia Krupak

  3. Gosia Darska ★★★★★

    Świetny specjalista.Prowadziła ciąże 3 moich dzieci, rozwiała moje niepokoje i pomogła mi przez nie przejsc a nie były łatwe. Opinia powyżej o drzwiach......???? Oceniamy lekarza A Pan w opisie wylał swoje żale, że źle oznakowany gabinet. Wystarczy po prostu drzwi otworzyc drogi panie tabliczki są przy drzwiach......niedlugo będzie pan wymagał aby lopatologicznie panu wytlumaczyc i napisać, że klamkę trzeba nacisnąć. Panią dr Tomczyk polecam wszystkim paniom,które cenią sobie profesjonalizm, ciepło i delikatność.

  1. Łukasz Moszczyński ★☆☆☆☆

    W związku z brakiem oznaczeń na drzwiach nie byłem dzisiaj świadkiem badania USG (3D) mojej żony, która jest w ciąży. Przed wejściem do domu (gabinet ulokowany jest w dwupiętrowym domu) są 3 dzwonki do drzwi, niestety żaden nie jest oznaczony. Pomimo tego, że dzwoniłem na wszystkie (jeden z nich działał, tzn. słyszałem sygnał) nikt nie otworzył drzwi. Jak się później dowiedziałem, drzwi trzeba było otworzyć sobie samemu - były otwarte. Nie wiem, jak Wy, ale ja nie zwykłem otwierać nieprzeźroczystych drzwi do domu przed którymi są dzwonki. Co innego szklane drzwi przychodni czy drzwi gabinetu, a co innego drzwi bez jakiegokolwiek oznaczenia. Nie wiem jak pani doktor radzi sobie w badaniach USG, ale z pewnością nie ma pojęcia o minimalnych standardach oznakowania lokalu. Wystarczyło przecież umieścić choćby mały szyld (od biedy kartkę) na drzwiach informujący do czego prowadzą i zrezygnować z dzwonków przed wejściem, jeśli drzwi i tak są otwarte. Pani doktor, gdy będę patrzył na wyniki pani pracy (zdjęcia mojego przyszłego potomka), chyba nie będę potrafił się z nich nigdy cieszyć, bo patrząc na nie będę myślał wyłącznie jak osoba z takim wykształceniem nie potrafi postawić się w roli pacjenta/klienta i nie oznakować odpowiednio drzwi lokalu, w którym prowadzi gabinet. A wystarczyło takie coś przed drzwiami, a na własne oczy zobaczyłbym po raz pierwszy swojego potomka: GABINET GINEKOLOGICZNY DRZWI OTWARTE W GODZINACH PRACY (proszę nie korzystać z dzwonków) PS Z drugiej strony wystarczyło, żebym zachował się jak zuchwalec, gbur i prostak, udał że nie zauważyłem dzwonków i beztrosko chwycił za klamkę drzwi wejściowych do czyjegoś domu (nie oznaczonych jakimkolwiek znakiem, nawet cyfrą domu/lokalu) w nadziei, że za nimi znajduje się wyłącznie gabinet lekarski. Jednak mimo tak nieciekawego doświadczenia, nie zmienię swojej kultury. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć budynek oraz drzwi, które mają wyglądać na takie, które należy samemu otwierać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak?

dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak znajduje się przy Szafranowa 25e, Dąbrowa, 83-200 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak?

Można skontaktować się z dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak pod numerem +48 604 463 565

Jak można dotrzeć do dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak?

Do dr Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements