Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Trafiłam tam wraz z mężem po tym jak zawiodłam się na butach firmy Kazar i z tego przypadkowego wejścia kupiliśmy juz tam 5 par obuwia. Bardzo wygodne buty, a dodatkową zaletą jest obsługa sklepu w Arkadach, szczególnie Pani która jest w soboty. Buty warte uwagi.
Opinie
-
L. G. ★★★★★
-
Natalia Olszewska ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa. Panie tak naprawdę nie zwracaj uwagi na klienta, na pytania odpowiadają z łaską.
-
Karina Klert ★☆☆☆☆
Ekspedientka blondynka w okularach, strasznie nachalna! WCISKA co może od wejścia do sklepu. Na moje pytanie czy danego modelu buta posiadają Państwo na stanie wyższy obcas, odpowiedziała mi, że chyba jestem wystarczająco wysoka i nie potrzebuje wyższych i w tych swoich opiniach na mój temat dalej brnęła. Totalny brak wyczucia i zero pojęcia o sprzedaży czy obsłudze klienta. Do końca usiłująca coś wcisnąć, nie dostrzegająca nietaktów których kilka w 10min popełniła. Sklep w Arkadach będę omijać szerokim łukiem bo już kolejny raz się na tą kobietę natknęłam, a więcej nie chciałabym.
-
Izabela Kubisch ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam zakupów w tym sklepie, prowadzony jest bardzo agresywny marketing. Zwroty tylko na kartę podarunkowa, o czym Sprzedawcy nie informują przy zakupie. Zwrotowi nie podlegają akcesoria, które panie intensywnie oferowały podczas zakupów. Serdecznie nie polecam.
-
Zofia Dudek ★★★★★
Miła obsługa Pani bardzo pomocna Napewno zakupy zrobię jeszcze nie raz Polecam
-
Iwona Łukaszewicz ★☆☆☆☆
Obsługa straszna. Sprzedawca nachalny i męczący, kupując buty dręczy z pończochami próbując wszystko wciskać co się da a przy kasie bez pytania przygotowuje wszystkie dodatkowe rzeczy do czyszczenia butów, zestaw szczotek, prawidła i pasty nie pytając klienta czy je potrzebuje. Gdyby nie sentyment do firmy nic tam z pewnością bym nie kupila i na pewno tam nie wrócę zdecydowanie w galerii pomorskiej jest sympatyczniej.nie można się nawet chwili skupić na tym co się chce kupić.
-
Ola Wich ★☆☆☆☆
absolutnie fatalne podejście do klienta, brak szacunku i reakcji na prośby o zaprzestanie wciskania mi na siłę torebki. pani myślała, że jestem jej koleżanką i mówiła do mnie na ty. podejrzewam, że była pod wpływem alkoholu. kupowanie tam to przykra ostateczność.
-
Ewa Pawłowska ★☆☆☆☆
Nie polecam!, obsługa w sklepie fatalna. Przed Mikołajkami odwiedziłam sklep z partnerem. Spodobała mi sie jedna para butów, przymierzając Pani podchodziła do nas kilkukrotnie to z nowymi zapachami, paskiem, torebką, skarpetami a nawet prawidłami wtrącając się w naszą rozmowę cytując „chyba kupi Pan narzeczonej prezent na Mikołaja” Zachowanie Pani obsługującej było na tyle skandaliczne, że wyszliśmy bez butów na które byłam zdecydowana. Zakupu dokonałam w domu w sklepie internetowym.
-
Marcin Gramza ★★★★★
Bardzo przyjemny sklep, gdzie klientowi poswięca się pełną uwagę. Pani, która mnie obsługiwała, wie o butach pewnie wszystko, umiejętnie dobrała pasujący model. Jakość obuwia (buty męskie, wizytowe) bardzo dobra. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ryłko ZIELONE ARKADY?
Ryłko ZIELONE ARKADY znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ryłko ZIELONE ARKADY?
Można skontaktować się z Ryłko ZIELONE ARKADY pod numerem +48 735 956 119
Jak można dotrzeć do Ryłko ZIELONE ARKADY?
Do Ryłko ZIELONE ARKADY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku