Opinie

  1. Anna Babiak ★★★★★

    Pełny profesjonalizm. Panie bardzo pomocne świetnie potrafią dobrać odpowiedni fason. Wszystko w spokojnej miłej atmosferze. Produkty bardzo wysokiej jakości. Polecam każdemu na każdą okazję

  2. Łukasz Sadura ★★★★★

    Pani Agnieszka była bardzo pomocna i profesjonalna. Dzięki jej fachowym poradom szybko wybrałem idealny garnitur. Miła obsługa i świetne podejście do klienta — zdecydowanie polecam.

  3. Antoni Gabryjałowicz ★★★★★

    To już była drugą moja wizyta w tym salonie. Za pierwszym razem obsługiwały nas 2 Panie Olę. Kupiliśmy z synem i zięciem 3 garnitury. Przedwczoraj byłem sam Pani Ola i Oliwia wspaniałe dopomogły mi w skompletowaniu zakupów. Obsługa cudowna, jakość produktów najwyższ. Polecam z całego serca.

  1. Iwona Milczarek ★★★★★

    Spędziliśmy dziś z mężem miłe chwile w Salonie Recman. Niezwykle miła i kompetentna Pani pomogła dobrać koszulę mężowi, co nie było prostym i oczywistym zadaniem.Zakupy zakończone sukcesem, w miłej atmosferze. Do sklepu trafiliśmy przypadkiem, ale na pewno tam wrócimy. Dziękujemy za pomoc i miłą obsługę.

  2. Kasia m ★★★★★

    Wraz z narzeczonym bardzo polecamy ten salon! :) asortyment jak i obsługa na najwyższym poziomie. Objechaliśmy wiele sklepów i nigdzie nie mogliśmy dobrać odpowiedniego garnituru a też obsługa nie była zainteresowana pomocą. W tym salonie znaleźliśmy garnitur z dodatkami, po prostu ubiór "od stóp do glów" :) polecamy każdemu, komu zleży na super obsłudze (Panie na prawdę przemiłe z dobrym gustem i wyczuciem) i dobraniu kompletnego stroju z dobrej jakości materiałów w jednym miejscu :)

  3. Dariusz Pawłoś ★★★★★

    Niezwykle zaangażowana i kreatywna obsługa. Po wejściu do sklepu wydawało się, że wyjdę niepocieszony, bo garnituru w oczekiwanym rozmiarze nie było. Przemiłe Panie nie dały za wygraną i ostatecznie wyszedłem ubrany od stóp do głów, zostawiając swoją całą kwartalną premię. Dopełnieniem szczęścia były słowa Pań, że jestem szczupły. Tak powinien wyglądać prawdziwy handel. Dziękuję! Wrócę na pewno!

  1. Grzegorz Pełech ★★★★★

    Salon zdecydowanie warty polecenia. Daje możliwość kupienia jakościowych i eleganckich elementów garderoby bez potrzeby przepłacania. Na uwagę zasługuję również bardzo miła obsługa, która profesjonalnie udzieli rad i pomoże wybrać produkty najlepiej pasujące do klienta.

  2. Fademan ★★★★★

    Wybór Państwa sklepu był najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć przy kupnie całego zestawu garniturowego (marynarka, koszula, spodnie, obuwie, pasek, krawat oraz kamizelka). Jednym z niewątpliwych Państwa sklepu jest przede wszystkim profesjonalna obsługa klienta. Pracownicy, których miałem przyjemność spotkać, są przede wszystkim uprzejmi i pomocni, a ich wiedza na temat garniturów i akcesoriów do męskiej garderoby była imponująca. Dzięki temu mogłem z łatwości znaleźć idealny zestaw i zyskać fachową pomoc na temat stylu i dopasowania. Pracownicy sklepu pomogli mi dobrać odpowiedni krój marynarki oraz kamizelki, tak aby odpowiadały do siebie pod względem koloru i ułożenia. Na dużą uwagę zasługuje materiał, z których zrobiono buty. Jest on przede wszystkim trwały, nie powiewa sztucznością, a dzięki temu jestem przekonany, że posłużą mi one na długi czas (podobnie zresztą jak cały garnitur). Dzięki odpowiedniemu doborowi stroju będę czuć się bardziej pewny siebie na wszelkich uroczystościach na które założę zakupiony u Państwa garnitur. Jednocześnie na pochwalę zasługuje fakt jakości do ceny, albowiem, wcześniej przeze mnie wspomniany, materiał jest naturalny i świeży. Reasumując, garnitur wraz z butami były wart swojej ceny. Na koniec warto dodać, że sam nie poradziłbym sobie z doborem odpowiednich elementów składających się na całość garnitury. Udany zakup to zasługa pracowników sklepu. Gorąca polecam ten sklep każdemu, kto zamierza kupić garnitur na wszelkiego rodzaju uroczystości (wesela, imprezy, obrony prac podyplomowych etc.) Pozdrawiam!

  3. Biały Miś ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa . Panie z obsługi bardzo pomocne i obeznane w doborze ubioru, przeszukały dla mnie pół magazynu by znaleźć odpowiedni garnitur i oczywiście się udało. Jeśli po garnitur to tylko tam wyszedłem ze sklepu mega zadowolony i do tego z pełnym kąpletem kupionym w bardzo dobrej cenie. Serdecznie polecam ten salon

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Salon Recman - Garnitury i odzież męska znajduje się przy Ku Słońcu 67, Gumieńce, 71-047 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Można skontaktować się z Salon Recman - Garnitury i odzież męska pod numerem +48 532 455 820

Jak można dotrzeć do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Do Salon Recman - Garnitury i odzież męska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements