Urokliwe miejsce. Kiedyś pływały tam pstrągi...
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Abramowicz ★★★★★
-
Dariusz Skórczewski ★★★★★
Wyjść z miasta i znaleźć się tutaj - trudno o lepszy relaks po pracowitym dniu. Polecam każdemu, kto chciałby pobyć sam na sam z morzem. Obecność innych osób zupełnie nie przeszkadza. Przeciwnie, daje poczucie że szukamy tego samego…
-
Ania P. ★★★★★
Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Ujście tworzy wspaniałe miejsce do zabaw dla dzieci, woda czysta i ciepła. Jedyny minus, że jest to oblegany punkt i ciszy/spokoju się tu nie zastanie.
-
DrOtka S. ★★★★★
Bardzo klimatyczne spacerowe miejsce. Odwiedziłam na początku marca. Piękna pogoda, spokój, ogromna ilość ptaków. Przypuszczam, że latem jest to ulubione miejsce rodzin z małymi dziećmi. Stałam tam bardzo długo, z przyjemnością kontemplując przyrodę, więc polecam zobaczyć.
-
Rafał Słapiński ★★★★★
Bardzo fajne miejsce, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Szeroka plaża przecięta bardzo płytkim i urokliwym potokiem (organoleptycznie woda bardzo czysta), co powoduje, że brzdące mogą się spokojnie bawić, a rodzic bez stresu obserwować ich poczynania. Do parkingu też bardzo blisko. Plaża czysta. Godne polecenia miejsce także dla dorosłych.
-
L Ap ★★★★★
Jedno z najciekawszych miejsc na plażach Trójmiasta. Dzieci uwielbiają to miejsce. Jest klasyczna plaża ale i też płytki, szeroki w swoim ujściu pozakręcany Potok Oliwski. Dla zmęczonych słońcem na piasku jest tutaj sporo cienia od drzew.
-
Renata Sołtys ★★★★☆
Super płytka woda idealna dla zabaw dla dzieci. Niestety brakuje toalet i jest bardzo tłoczno w upalne dni.
-
Dariusz. ★★★★★
Bardzo podoba mi się to miejsce. Takie fajnie niespotykane, mała rzeczka z taką czystą wodą przez plażę wpada sobie do morza. Raj dla małych dzieci i ich rodziców. Mogą leżeć sobie przy brzegu i obserwować pociechy bo przecież woda płytka i nie ma niebezpiecznych fal. Fajnie popatrzeć na zaskoczonych spacerowiczów, którzy byli ździwieni, że na ich drodze pojawiła się taka przeszkoda.
-
Marian ★★★★★
Nawet zimą piękne widoki i urok miejsca. Latem trudno znaleźć wolne miejsce a teraz prawie pusto aż po widnokrąg. Spokuj i szum fal robi swoje.... :) Niestety piasek zimny więc mała przyjemność zrobienia zamku z dzieckiem o tej porze roku, ale jak zwykle można nazbierać bardzo dużo muszelek na pamiątkę. Niestety gofrów przy deptaku też nie zjemy o tej porze roku, a szkoda bo zapadły w pamięci :) Warto było wrócić w to miejsce ponownie więc polecam wdychanie jodu;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ujście Potoku Oliwskiego?
Ujście Potoku Oliwskiego znajduje się przy 80 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Ujście Potoku Oliwskiego?
Do Ujście Potoku Oliwskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku