Opinie

  1. Patrycja Brożyna ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym zrobiłam zakupy, za które zapłaciłam gotówką przy kasie. Obsługiwała mnie podobno Pani Kierownik. Niestety w tym wszystkim wychodząc zostawiłam przy kasie torbę z zakupami i poszłam do sklepu na przeciwko. Zorientowałam się, że nie zabrałam poprzednich zakupów z Rossmana więc wróciła i zapytałam Pani która mnie obsłużyła czy nie zostawiłam zakupów przy kasie. Pani obruszona stwierdziła że niema obowiązku sprawdzania czy każdy klient zabrał swoje zakupy a na prośbę o sprawdzenie kamery powiedziała, że tego nie zrobi. Dla mnie człowieka normalne jest że zawołałam bym za klientem że nie zabrałam zakupów… a Pani niby nie widziała. Żenada !

  2. Aneta Kurasz ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka, bo nie mozna dać zero-Zdecydowanie nie polecam, niesympatyczny ochroniarz z problemami zw wzrokiem oskarżający o włożenie produktów do siatki bez odbicia... oskarżania oczywiście niepodstawne, zweryfikowane zarówno z paragonem jak i filmem w zwolnionym tempie. Zdecydowanie zalecam wizytę u okulisty i szkolenia zakresu postępowania z klientem, ja już tu nie wrócę.

  3. Marcos ★☆☆☆☆

    Rossmann to nie sklep, to stan umysłu. W każdym w jakim bywam jest to samo: ceny inne na półce i w kasie, a obsługa woli sobie gadać w grupce lub przebywać na zapleczu niż reagować na klientów przy kasie.

  1. Tymon F ★☆☆☆☆

    Nie da się spokojnie zrobić zakupuw jedna pracowniczka przez cały nasz pobyt w rosmanie śledziła nas hak by myślała że chcemy coś ukraść

  2. Wiktoria P ★☆☆☆☆

    Kierownik sklepu jest najbardziej nieprofesjonalna osobą na świecie. Naburmuszona księżniczka, która nie odpowiada ani na dzień doby ani na do widzenia. Widać, że baba pracuje za kare. Nie polecam

  3. Angelika Koch ★☆☆☆☆

    Obsługa tego sklepu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Kierowniczka strasznie niekompetentna a umiejętności rozmowy z klientem na poziomie zerowym. Towar ok, ale zniechęca obsługa, która traktuje klienta jak intruza.

  1. S D ★☆☆☆☆

    Ochrona w tym sklepie jakaś nerwowa. Człowiek cały czas czuje się śledzony. Nie przyjemne wspominam wizytę.

  2. Inoue ★☆☆☆☆

    Brak personelu przy kasie. Żeby ktoś podszedł trzeba się dopominać, siedzą na magazynie i obserwują…

  3. Adrian Białecki ★★★★★

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, obsługa również bardzo miła i chętna nieść pomoc klientowi! Serdecznie polecam!

  1. Antek TikTok ★☆☆☆☆

    Nie da się w spokoju zrobić zakupów ponieważ obsługa śledzi młodszych klientów na każdym kroku

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Drogeria Rossmann?

Drogeria Rossmann znajduje się przy Poznańska 150, 62-023 Kamionki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?

Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700

Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?

Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements