W dniu dzisiejszym zrobiłam zakupy, za które zapłaciłam gotówką przy kasie. Obsługiwała mnie podobno Pani Kierownik. Niestety w tym wszystkim wychodząc zostawiłam przy kasie torbę z zakupami i poszłam do sklepu na przeciwko. Zorientowałam się, że nie zabrałam poprzednich zakupów z Rossmana więc wróciła i zapytałam Pani która mnie obsłużyła czy nie zostawiłam zakupów przy kasie. Pani obruszona stwierdziła że niema obowiązku sprawdzania czy każdy klient zabrał swoje zakupy a na prośbę o sprawdzenie kamery powiedziała, że tego nie zrobi. Dla mnie człowieka normalne jest że zawołałam bym za klientem że nie zabrałam zakupów… a Pani niby nie widziała. Żenada !
Opinie
-
Patrycja Brożyna ★☆☆☆☆
-
Aneta Kurasz ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka, bo nie mozna dać zero-Zdecydowanie nie polecam, niesympatyczny ochroniarz z problemami zw wzrokiem oskarżający o włożenie produktów do siatki bez odbicia... oskarżania oczywiście niepodstawne, zweryfikowane zarówno z paragonem jak i filmem w zwolnionym tempie. Zdecydowanie zalecam wizytę u okulisty i szkolenia zakresu postępowania z klientem, ja już tu nie wrócę.
-
Marcos ★☆☆☆☆
Rossmann to nie sklep, to stan umysłu. W każdym w jakim bywam jest to samo: ceny inne na półce i w kasie, a obsługa woli sobie gadać w grupce lub przebywać na zapleczu niż reagować na klientów przy kasie.
-
Tymon F ★☆☆☆☆
Nie da się spokojnie zrobić zakupuw jedna pracowniczka przez cały nasz pobyt w rosmanie śledziła nas hak by myślała że chcemy coś ukraść
-
Wiktoria P ★☆☆☆☆
Kierownik sklepu jest najbardziej nieprofesjonalna osobą na świecie. Naburmuszona księżniczka, która nie odpowiada ani na dzień doby ani na do widzenia. Widać, że baba pracuje za kare. Nie polecam
-
Angelika Koch ★☆☆☆☆
Obsługa tego sklepu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Kierowniczka strasznie niekompetentna a umiejętności rozmowy z klientem na poziomie zerowym. Towar ok, ale zniechęca obsługa, która traktuje klienta jak intruza.
-
S D ★☆☆☆☆
Ochrona w tym sklepie jakaś nerwowa. Człowiek cały czas czuje się śledzony. Nie przyjemne wspominam wizytę.
-
Inoue ★☆☆☆☆
Brak personelu przy kasie. Żeby ktoś podszedł trzeba się dopominać, siedzą na magazynie i obserwują…
-
Adrian Białecki ★★★★★
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, obsługa również bardzo miła i chętna nieść pomoc klientowi! Serdecznie polecam!
-
Antek TikTok ★☆☆☆☆
Nie da się w spokoju zrobić zakupów ponieważ obsługa śledzi młodszych klientów na każdym kroku
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Drogeria Rossmann?
Drogeria Rossmann znajduje się przy Poznańska 150, 62-023 Kamionki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?
Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700
Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?
Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku