Szczerze polecam tę placówkę! Gastroskopia została przeprowadzona przez lekarza sprawnie i z dużym wyczuciem, co znacznie zredukowało stres związany z badaniem. Szczególne podziękowania kieruję do Pań z personelu medycznego, które przygotowywały mnie do zabiegu. Ich empatia, cierpliwość i pomocne wskazówki sprawiły, że czułam się pod bardzo dobrą opieką. Dziękuję za tak ludzkie podejście do pacjenta!
Zdjęcia
Opinie
-
B Dz ★★★★★
-
Magda Rzepa ★☆☆☆☆
Dzień dobry, chciałabym podzielić się swoją dzisiejszą sytuacją. Na wizytę konsultacyjną czekałam 25 minut, po czym zrezygnowałam. Kiedy przychodzę na wizytę konsultacyjną w cenie 750 zł, poprzedzającą zabieg za 3000 zł, bardzo zależy mi na punktualności i rzetelnej komunikacji. W rejestracji nie otrzymałam żadnej informacji o opóźnieniu, co było dla mnie frustrujące, bo chciałabym mieć poczucie szacunku do mojego czasu. Zauważyłam również problemy z czystością w łazience - brak papieru toaletowego i ogólne zaniedbanie utrzymania czystości. Te elementy są dla mnie ważne, bo wpływają na poczucie komfortu i profesjonalizmu miejsca. Chciałabym, aby moja wiadomość została potraktowana jako informacja zwrotna, dzięki której być może uda się poprawić organizację i standardy obsługi. Dziękuję.
-
Agnieszka Rytelewska ★★★★★
Witam. Chciałem wyrazić swoje skromne zdanie na temat zabiegu, który przeszedłem dzisiaj (kolonoskopia) Zabieg zrobiłem bez znieczulenie. Byl to pierwszy mój tego typu. Byłem lekko wystraszony, czytaniem opinii innych i słuchaniem. Teraz po zabiegu mogę posiedzieć, że Pan lekarz jak i Pani która była obok to pełen profesjonalizm. Świetni w swoich fachu, za co bardzo dziękuję. Zabieg przeszedł szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Jeśli miałbym szczerze polecać, to jak najbardziej TAK.
-
Dawid GR ★★★★★
Mimo nieprzyjemnego badania atmosfera bardzo przyjemna. W budynku czysto i pachnąco w mojej ocenie aż za mocno. Personel miły i profesjonalny. Badanie odbyło się bez opóźnień i zostało przeprowadzone sprawnie. Lekarz rzeczowo przedstawił mi wynik badania, odpowiedział na moje pytania i poinstruował jakie kroki powinienem podjąć żeby dolegliwości ustąpiły.
-
Bożena Pawłoś ★★★★★
Pan dr Klaudiusz Rogalski był bardzo miły i empatyczny. Wykazał się wysokim profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem. Również bardzo miłe były Panie Pielęgniarki oraz Państwo na stanowisku rejestracji. Przed badaniem bałam się. W rozmowie telefonicznej Pani przyjmująca moje zgłoszenie zapewniła mnie, że podczas gastroskopii i kolonoskopii nie odczuwa się bólu, ani innych dolegliwości, co w pełni potwierdziło się w trakcie tych badań. Po dożylnym podaniu znieczulenia obudziłam się dopiero po zakończeniu badań. Później również nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Bardzo dziękuję i polecam.
-
Irena Szantyr ★★★★★
Było opóźnienie mojej wizyty, byłam bardzo zdenerwowana. Ale lekarz Alena Markawa i jej asystentka byli bardzo empatyczni i uważni. Z wizyty i wykonania zabiegu byłam zadowolona.)
-
Luiza Wolska ★★★★★
Skorzystałam z dwóch zabiegów u p.Joanny, oby dwa wykonane zostały z niezwykłą starannością i spokojem. Efekty widoczne praktycznie od razu. Pełen profesjonalizm, wykonanie po mistrzowsku! z czystym sercem polecam!!! ;)
-
Kamil Gumienny ★★☆☆☆
Wizyta bez zarzutu, ale naprawdę nie podoba mi się polityka informowania pacjentów o koszcie dodatkowych zabiegów po fakcie, przy kasie. W dodatku moje usługa została źle policzona (za wysoko), od kilku tygodni proszę o zwrot nadpłaty, a klinika ignoruje sytuację i moja wiadomości. Bardzo nieprofesjonalne i zachowanie w stylu, aby tylko więcej kasy wyciągnąć.
-
Wojciech Lewandowski ★★★★★
Za sprawa dr. Marcina Kellera, gastroskopia przebiegla szybko, bez zadnego strachu, stresu, dyskomfortu itd. Zdecydowanie polecam. Finalowa ocene bede w stanie wystawic po udanym zakonczeniu leczenia farmakologicznego.
-
Danuta Tartas ★★★★★
Polecam. Z moja przypadloscia walcze dlugo i bylam u roznych lekarzy i w koncu trafilam na wspaniala dr Joanne G. Tyle empatii i zrozumienia dla mojego problemu nigdy mi nikt nie dal. Problem nie zniknie ale teraz wiem ze jest wspanialy lekarz ktory mi pomoze. Bardzo dziekuje rowniez Pani z rejestracji za cierpliwosc i zrozumienie. Bardzo dziekuje !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE?
GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE znajduje się przy Aleja Generała Józefa Hallera 134, 80-463 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE?
Można skontaktować się z GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE pod numerem +48 798 090 748
Jak można dotrzeć do GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE?
Do GUNARYS - CENTRUM MEDYCZNE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku