Juz drugi raz na przestrzeni ostatnich lat korzystalam z prewencji rentowej ZUS w placowce Morska. Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslug, profesonalizmu, zaangazowania, indywidualnym podejsciem i przemila atmosfera. Cieczenia i zabiegi dostosowane sa do potrzeb kazdego pacjenta, dodatkowo sa zajecia relaksacyjne, ktore pozwalaja na pelniejszy powrot do zdrowia. Polecam z calego serca. Po rehabilitacji czuje sie o niebo lepiej. Teraz tylko ode mnie zalezy czy bede konsekwentna isystematycznie wykonywac bede zalecanych cwiczen aby utrzymac efekt.
Zdjęcia
Opinie
-
Ika Ika ★★★★★
-
E D ★★★★★
Po raz drugi uczęszczałam na rehabilitację w ramach prewencji rentowej z ZUS do tej przychodni i jestem bardzo zadowolona. Rehabilitanci/fizjoterapeuci naprawdę wykwalifikowani, ćwiczenia są zawsze dopasowane do każdej osoby indywidualnie i można zawsze liczyć od nich na wsparcie. Szczerze polecam.
-
Marcin Langowski ★★★★★
Korzystałem z intensywnej rehabilitacji w ramach prewencji ZUS. Jestem pod ogromnym wrażeniem calej kadry, profesjonalizmu i jakości usług prowadzonych przez tą przychodnię. Tym bardziej że zazwyczaj wszystko co refunduje zus kojarzy się z najgorszym dziadostwem, i podejściem do pacjenta rodem z PRL. Jednak CM Morska pokazuje że da się z tych zapewne skromnych środków, jakie uzyskują z tej piramidy finansowej (czyli z zusu) świadczyć usługi na poziomie najlepszych prywatnych klinik na poziomie europejskim. Największe wrażenie robi całą kadra począwszy od administracji aż po magistrów fizjoterapii. Wszyscy są mili, uprzejmi, uśmiechnięci i zaangarzowani w swoją pracę. Widać że dobro pacjenta jest dla nich ważne. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, często jest wesoło. Dzieki temu 1h intensywnych ćwiczeń mijało szybko i nie bylo przykrym obowiazkiem. Sprzęt nowoczesny i zadbany. Czystość w całym ośrodku wzorowa. Zabiegi wykonywane punktualnie, nie ma mowy o opóźnieniach. Jednym słowem fantastyczne miejsce. Gorąco pozdrawiam cały personel i bardzo dziękuję za zaangażowanie w podreperowanie mojego stanu zdrowia
-
Iwona M ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi centrum rehabilitacyjnego za profesjonalną i skuteczną pomoc. Zgłosiłam się z silnym bólem odcinka lędźwiowego – lekarz, do którego trafiłam wcześniej, stwierdził, że tylko zabieg może mi pomóc i że fizjoterapia nie przyniesie żadnych efektów. Na szczęście nie poddałam się i postanowiłam spróbować rehabilitacji. Już od pierwszego kontaktu z rejestracją byłam pozytywnie zaskoczona – Panie zareagowały bardzo szybko i sprawnie zapisały mnie na rehabilitację domową (pozdrawiam serdecznie Panią Ewę! :)). Fizjoterapeuta - Pan Kuba - wykazał się ogromnym zaangażowaniem i wiedzą – dzięki Jego pracy z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i stopniowo odzyskuję siły. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce każdemu, kto potrzebuje fachowej opieki rehabilitacyjnej. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj!
-
Karolina B ★★★★★
Przemiła Pani rejestratorka p. Kamila, zawsze miła i pomocna, choć zapracowana.
-
Artur Z ★★★★★
Korzystamy z dzieckiem. Polecamy.Pan Adam Cukierman to mistrz. Ma świetny kontakt z maluchem, Dziecko lubi ćwiczenia, uśmiecha się, jest spokojne, zrelaksowane, współpracuje. Widać błyskawiczne postępy. Do tego p. Adam uczy rodziców jak ćwiczyć i postępować z dzieckiem w domu. Samo miejsce zadbane, czyste(panie chodzą i sprzątają na bieżącą, dezynfekują pomieszczenia, klamki). Pani Maria Trudnowska to anioł:-)Uśmiechnięta, miła, pomocna. Za każdym razem nie ma tłoku, jesteśmy sami lub maksymalnie jeszcze jeden pacjent. Spokój i cisza. Jedyny minus to parking podziemny, a raczej brak windy. Gdy ktoś jeździ na wózku, czy porusza się o kulach to duże utrudnienie. Dla matek z wózkiem czy cięższym nosiłem także.
-
Magda P. ★★★★★
Korzystam z rehabilitacji ZUS. Persolnel przemily, pomocny. Wszyscy uprzejmi. Nie ma z niczym problemu. Zabiegi fizykalne super, gimnastyka i masaz tez. W trakcie mozna sie napic kawy lub herbaty. Jestem bardzo zadowolona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA?
Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 8, Śródmieście, 81-367 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA?
Można skontaktować się z Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA pod numerem +48 586 888 999
Jak można dotrzeć do Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA?
Do Centrum Matki i Dziecka | CM MORSKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku