Opinie

  1. Daria Kołodzińska ★★☆☆☆

    Z dobrych rzeczy. Wyrywanie ósemek poszło bardzo sprawnie, wiedziałam co będzie robione, wiedziałam jak dbać po wyrwaniu. Samo to zasługuje na 5. Niestety nie pamiętam imienia Pani doktor ale będę każdemu polecać. Długo zwlekałam z leczeniem ortodontycznym, wada nie była duża ale przeszkadzało mi to estetycznie. Na początku bywał jakiś brak informacji, długi czas oczekiwania ale nie zwracałam na to uwagi. Nie było to dużym problemem (pomijając jazdę do Gdańska nie wiedząc że nie ma moich nakładek na miejscu, więc wizyta była nieważna) Prosiłam o USG na maila, nie dostałam. Po konsultacji zdecydowałam się na nakładki Invisalign. Został wybrany największy pakiet i na to umowę też otrzymałam. W związku z powyższym (niepotrzebna wizyta - brak nakładek) obiecano mi nawet coś za zaistniałą sytuację . Na kolejnej wizycie dowiedziałam się że będzie mniej nakładek, jakiś mniejszy pakiet. Nie wiedziałam wtedy, że w razie problemów jest mniejsza możliwość zamówienia dodatkowych nakładek. Nie zostałam o tym poinformowana, ani nie dostałam nowej umowy na ten inny pakiet. Traktowałam to trochę jako gest za niepotrzebną wizytę skoro przecież miałam dostać jakąś rekompensatę (koszt uległ zmianie dla mnie na korzyść) Zęby zaczęły się przemieszczać, ja byłam zadowolona że zaczyna być widać efekty. Często pojawiłam się stripping, jak często się pojawiał tak często słyszałam że już nie będziemy go robić bo już dużo i tak co wizytę. Martwiło mnie to bo to jednak piłowanie zębów i to dość częste. Niejednokrotne zgłaszałam że nakładka delikatnie odstaje, przychodziłam na kontrolę, wszystko jest ok, nic się nie dzieje (na plus szybki kontakt i znajdywanie terminów). Na minus jak odstawała tak dalej nie ulegało to zmianie. Cały czas się wydłużało, ale nie spodziewałam się że byłoby inaczej, traktowałam to okej będą ładne zęby. Nagle się okazało że więcej nakładek nie da się dorobić, muszę dopłacić. Ale z tego co pamiętam to ilość była nielimitowana przez jakiś tam okres, który na pewno nie minął Nakładki były przycinane, do momentu gdzie miałam nakładkę na 2 zęby, która nic nie wnosiła tylko spadała, a i tak cały czas nosiłam tyle ile trzeba, martwiąc się czy jej nie połknę jak mi spadnie. Temat kosztów dodatkowych nakładek nawet nie powrócił. Zęby owszem są prostsze, ale nie proste. Jak dwójka była cofnięta, tak jest cofnięta ale mniej. Jak dolne zęby są trochę krzywe, tak były trochę krzywe. Zgryz? Nie wiem bo jeszcze nie byłam u innego ortodonty po opinię. Nie polecam, wydaje kilkanaście tysięcy na proste zęby, za które wciąż płacę. Na zęby które nie są proste mam założone druciki, a i tak aby mieć proste muszę zacząć leczenie u innego specjalisty. Mam możliwość założenia dodatkowej retencji, ale pytam się po co? Jak zęby dalej proste nie są. Im wcześniej umawiane wizyty, tym częściej odwoływane, aż ludzie z otoczenia się śmiali, że jak za 3-4 tygodnie to już mogę umówić wizytę na inny termin. Zawsze trafiali. Do dwóch tygodni raczej nie były odwoływane. Raz poprosiłam przy okazji o sprawdzenie jednego zęba bo bolał, „cały i zdrowy”. W tym samym tygodniu u dentysty na kontroli (ból nie dawał spokoju) dowiedziałam się że jest dziura, widoczna i aż zmieniał się kolor. Najbardziej lubię w tych umowach, że plan leczenia może ulec zmianie, ale dobrze byłoby poinformować o szczegółach i dodawać choćby jakieś aneksy do umowy.

  2. Klaudia Nadolna ★★★★★

    Z całego serca polecam ten gabinet dentystyczny! Od momentu wejścia, atmosfera jest przyjemna i relaksująca. Personel jest niezwykle uprzejmy i pomocny, co sprawia, że czuję się komfortowo podczas każdej wizyty. Lekarze są bardzo kompetentni, zawsze dokładnie wyjaśniają każdy etap leczenia i dbają o to, abym czuła się dobrze. Sprzęt jest nowoczesny, a podejście do pacjenta profesjonalne. Zdecydowanie najlepsze miejsce na dbanie o zdrowie zębów !

  3. Denis Bondar ★★★★★

    Byłem ostatnio na usunięciu ósemki w tej klinice i jestem bardzo zadowolony. Obsługa była niezwykle miła i profesjonalna. Mimo że trochę się stresowałem, ale pani doktor Angelika Bastuba–Bagińska cały czas mnie wspierała i spokojnie wszystko tłumaczyła. Sam zabieg przebiegł całkowicie bezboleśnie, a atmosfera była naprawdę komfortowa. Zdecydowanie polecam tą klinikę każdemu!

  1. Daria Kaiser ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu leczenia kanałowego u Pani doktor Katarzyny Ruchlewicz. Wizyty były bezbolesne, przeprowadzone z całkowitą dokładnością oraz miłą atmosferą. Nie można zapomnieć o dziewczynach z recepcji, które są bardzo pomocne i przemiłe. Na każde pytanie odpowiadają profesjonalnie i z uśmiechem, dzięki czemu wszystkie wizyty przebiegały w świetnej atmosferze. Polecam bardzo serdecznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT?

Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT znajduje się przy Antoniego Słonimskiego 1, 80-980 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT?

Można skontaktować się z Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT pod numerem +48 586 908 088

Jak można dotrzeć do Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT?

Do Klinika Stomatologii Estetycznej PRODENT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements