Zabieg wykonany profesjonalnie, bardzo przyjemny. Natomiast na duży minus: brak obuwia na zmianę- w trakcie przygotowania przed masazem trzeba chodzić boso po gabinecie i lazience(miałam peeling po którym trzeba było się opłukać pod prysznicem- wszedzie boso...). Kolejnym dużym minusem- brak dezynfekcji stop. W salonach wysokiej klasy albo są myte ciepłymi,mokrymi ręcznikami, myte w misach, nawet i spryskane płynem do dezynfekcji, cokolwiek. Tu nie bylo niczego. I ostatnia kwestia- brak czepka kosmetycznego. Zabieg na twarz- a kosmetyki na twarzy ale i we włosach.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Boniek ★★★☆☆
-
Jakub Zalewski ★★☆☆☆
Wizyta w Spa była dodatkiem do pobytu w hotelu, ale niestety na miejscu menadżera hotelu chciałbym się odciąć od tej współpracy. Do każdego pobytu w hotelu przysługuje 1 godzina dziennie w spa po wcześniejszej rezerwacji. Na dzień dobry pani recepcjonistka siedząca na kolanach pana ratownika wydaje kluczyki do szafek (swoją drogą pan ratownik przez całą godzinę nie zajrzał na basen, miał po prostu ciekawsze zajęcie), W szatni koedukacyjnej ścisk a ludzi nie było wcale dużo. Sama strefa saun to nieporozumienie. Sauna parowa wielkości piwnicy i przy dwóch osobach jedna musi zostać poparzona parą lub trzymać nogi w górze. Po cyklu parowania cała para ucieka przez głośny wywietrznik w ciągu 2 minut. Światło w saunie nie sprzyja relaksowi. Sauna infrared nie ma związku z podczerwienią. Zamontowane są kwarcówki, które parzą a nie grzeją. W saunie zimno. Sauna fińska przeczy zasadom sauny fińskiej. Podłoga wyłożona kaflami a ściana płytkami. To jednak najlepsza z 3 saun. W jacuzzi mieszczą się 3 osoby dorosłe i w ciągu godziny nie udało się skorzystać. Prosiłem o możliwość przedłużenia czasu czym wyraźnie przeszkodziłem w czymś pani recepcjonistce i panu ratownikowi. Prośba spotkała się z odmową ze względu na obłożenie kolejnej godziny. Tłumów jednak nie zauważyłem. Kolejnego dnia skorzystałem z relaksacyjnego masażu aromaterapeutycznego olejkami. Masaż w porządku, choć olejek zapachu nie miał żadnego. Obstawiam że był to olej wielkopolski lub kujawski;) Na to jednak aż tak nie narzekam. Drugiego dnia pracowała też na recepcji inna osoba i ta była bardzo pomocna i sympatyczna. Za to daję 2 gwiazdki. Ogólnie bardzo średnia wizyta w tym miejscu relaksu i wellness.
-
P ★★★☆☆
Dobra lokalizacja czysto , ale nie dostaliśmy parkingu pomimo oferty pobytu z parkingiem
-
Monika S. ★★★★☆
SPA-masaż całościowy relaksacyjny doskonale poprawny lecz minus za brak szlafroka dla klientów w cenie i np herbaty czy wody dla oczekujących na zabiegi lub po nich w miejscu odpoczynku oraz za zimne pomieszczenia, zabiegowe bo na korytarzu za gorąco a na masażu za zimno. Basen zbyt mały na ilość wpuszczanych gosci☹️ sauny ok. Szatnia basenowa zbyt ciasna dla wszystkich obecnych.
-
Neto Camangula ★★☆☆☆
Basen: Byłem trzy razy i ani razu nie była włączona atrakcja dla najmłodszego w brodziku. Reszta na plus, ale szkoda pieniędzy na taki basen. Panie na recepcji opowiadały o różnych sprzętach dla starszego syna (4 lata) tymczasem poza naszymi zabawkami nie było nic - nie lubię jak się mnie wprowadza w błąd.
-
Kamil Konopka ★★★★★
Od wejścia domowy klimat, jest super obsługa, bardzo czysto. Wszystko ma swoje miejsce, jest porządek. Na szczególną uwage zasługuje dbałość o higienę np. specjalna dezynfekcja stóp. Basen nie jest przepełniony, jest ratownik który cały czas czuwa. Dla mnie rewelacja. Polecam
-
hype jakub ★★★☆☆
Ilość wpuszczanych osób na basen zdecydowanie na minus - ilość skaczących dzieci obok Ciebie nie do zaakceptowania - gdyby nie zabawy z piłką, którą żona dostała w głowę byłoby w miarę ok. Sauny do których wchodzą dzieci nie zważając na to, iż są tam ludzie którzy chcą się zrelaksować to przesada. Jacuzzi również zajęte przez dzieci... W mojej opini powinny być godziny dla dorosłych, w których rodzice i pozostali dorośli mogą odpocząć, zrelaksować się i godziny dla rodziców z dziećmi.
-
Angelika Ostalowska ★★★★★
Odwiedziłam dzisiaj te spa wraz z osobą towarzyszącą korzystając z pakietu masażu dla dwojga. Usługa była wykonana na czas. Panie byly bardzo profesjonalne i uprzejme. Sam pokoj masażu był czysty i pachnący wszytko ładnie zdezyndekowane i świeże. Jestem niesamowicie zadowolona i polecam odwiedzic te miejsce z czystym sumieniem. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres One Harmony SPA & Wellness Center?
One Harmony SPA & Wellness Center znajduje się przy Jaglana 4, 80-749 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do One Harmony SPA & Wellness Center?
Można skontaktować się z One Harmony SPA & Wellness Center pod numerem +48 587 178 080
Jak można dotrzeć do One Harmony SPA & Wellness Center?
Do One Harmony SPA & Wellness Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku