Opinie

  1. Klaudia N ★★★★★

    Polecam z całego serca klinikę Invimed Gdynia. Podejście do pacjenta oceniamy na 10. Cały personel zawsze służy pomocą i ciepłym uśmiechem . Gorąco polecam doktora Kajetana Piątkowskiego ,dzięki niemu udało nam się za pierwszym podejściem . Dzięki dobremu poczuciu humoru i zaangażowaniu w swoją pracę ,wiedzy i spokojności do pacjentki wszystkie wizyty przebiegały bez stresu . Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad wyborem klientki to polecam z całego serca . My już swoje największe szczęście mamy w domu . Bardzo dziękujemy całemu zespołowi :)

  2. Martyna Polan ★★★★★

    Długo szukaliśmy z mężem lekarza, który podejdzie do nas z zaangażowaniem i empatią. Po wielu próbach trafiliśmy do doktora Kajetana Piątkowskiego i to był najlepszy wybór. Doktor jest bardzo skrupulatny i zaangażowany w swoją pracę. Kontakt telefoniczny zawsze gdy jest taka potrzeba, przez co jako pacjentka czułam się bardzo zaopiekowana i bezpieczna w trakcie leczenia niepłodności. Doktor zawsze z uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru, dzięki czemu wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Cały zespół pracujący w Invimed Gdynia to ludzie z doświadczeniem, zaangażowaniem i ogromną empatią. Obecnie dzięki pomocy klinki oczekujemy naszego małego cudu, który pojawi się już w czerwcu :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy innym parom. :)

  3. Aleksandra Wyłoga ★★★★★

    Najlepsi z najlepszych. Jako jedyna klinika stanęli na wysokości zadania i dzięki nim mogę trzymać w ramionach swój "Mały Cud". Miejsce ciche i spokojne, wręcz dało poczucie bycia kameralnym, w przeciwieństwie do innych ośrodków. Cały personel przesympatyczny, wystarczająco empatyczny i pomocny, zainteresowany pacjentem, zaangażowany. Pan doktor K. Piątkowski- nieoceniony specjalista wybitny w swoim fachu, "swój człowiek". Zachwytom nie byłoby końca, ale liczy się ich skuteczność i konsekwentne, pomysłowe dążenie do celu (w odpowiedniej atmosferze). W tej klinice w końcu nie czułam się jak kolejny "numerek" czy źródło zarobku, bez oceniania czy traktowania z góry, jak to miało miejsce w poprzednich trójmiejskich placówkach. Mało kiedy zdarzały się jakieś opóźnienia. Bardzo elastyczny grafik i możliwość doboru daty i godziny wizyty a także możliwość kontaktu. Warto było jeździć do nich w jedną stronę prawie dwie godziny. Polecam.

  1. Joanna ★★★★★

    Serdecznie polecam klinikę Invimed w Gdyni, a w szczególności dr Kajetana Piątkowskiego. Do kliniki trafiliśmy do nieudanym leczeniu w innym miejscu, doktor od początku zaproponował konkretny plan leczenia, dzięki któremu pierwszy transfer zarodka okazał się udany. Doktor jest bardzo profesjonalny, zaangażowany, a przy tym empatyczny i gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Klinika jest bardzo kameralna, brak w niej tłumów na korytarzach i pośpiechu, co daje poczucie zaopiekowania i indywidualnego podejścia. Personel jest bardzo miły i pomocny.

  2. Ewelina ★★★★★

    Polecam z całego serca klinikę Invimed w Gdyni ( a wiem co mówię bo 2 lata leczyłam się w Invicta Gdynia i Gdańsk bezskutecznie). Dzięki dr Makowskiej, dr Jarosz - immunolog i dr Zapała - endokrynolog obecnie jestem w 12 t c ( 1 procedura , 1 transfer w Invimed). Dopiero tutaj zostałam dobrze zdiagnozowana i dobrano odpowiednie leki. W klinice leczyłam się 8 msc z czego dużo czasu zabrało oczekiwanie na wyniki immunologiczne i ustabilizowanie tsh ( ok 3 msc). Podejście kompleksowe, indywidualne , odsyłanie do specjalistów. Atmosfera bardzo przyjazna, począwszy od Pań w rejestracji, Panie pielęgniarki, położna, embriolodzy, lekarze, którzy mnie prowadzili i Pani kordynator , która zawsze służyła pomocą. Kontakt z lekarzem tez zapewniony. Czułam się bardzo zaopiekowana i przeszłam spokojnie przez procedurę czego niestety nie doświadczyłam w poprzedniej klinice.

  3. Natalia ★☆☆☆☆

    Konsultacja genetyczna miała jedno na celu - wyciągnąć z nas jak największe pieniądze. Bez żadnego wywiadu od razu wystawiono nam skierowanie na najdroższe badanie genetyczne. Na pytanie - ile procent pewności dają badania, konkretnej odpowiedzi nie usłyszeliśmy. Zero reakcji na nasze obawy, które przedstawiliśmy.... Nie polecamy !

  1. Łukasz ★★★★★

    Leczenie zakończone ciążą żony, więc oczywiście 5/5. Byliśmy w kilku klinikach wcześniej, wg nas najlepsza organizacja, atmosfera i opieka była właśnie w tej. Korzystny dla obu stron jest fakt, iż są trzy inne osoby odpowiedzialne za inne rzeczy. Recepcjonistki, które rejestrują i pobierają opłaty, lekarze oraz położne, które udzielają 90% informacji. Dzięki temu lekarz może skupić się wyłącznie na leczeniu, a my mamy możliwość szczegółowego zadawania pytań. Prowadzący dr. Piątkowski.

  2. Marta Martinez ★★★★★

    Gorąco polecam klinikę w Gdyni i doktora K. Piątkowskiego. Ze zrozumieniem podszedł do naszego problemu i na wizycie poświęcił dużo czasu, żeby dokładnie go omówić i zaplanować leczenie. Dobre wrażenie zrobiła na nas pani Koordynator Daria, udzieliła wszystkich niezbędnych informacji przed wizytą. Ogólnie klinika zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Jesteśmy pełni optymizmu co do postępów leczenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności?

InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności znajduje się przy 10 Lutego 16, Śródmieście, 81-364 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności?

Można skontaktować się z InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności pod numerem +48 500 900 888

Jak można dotrzeć do InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności?

Do InviMed Gdynia Klinika Leczenia Niepłodności można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements