Inne ceny sa wywieszone w sklepie, inne przy kasie. Sytuacja z dzisiaj (czwartek), cena z plakatu za kurtke 7,99, przy kasie 15 zl.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Damrath ★☆☆☆☆
-
Julia Brukwicka ★★★☆☆
Ta akcja z oddawaniem ciuchow za talon jest spoko pomysłem ale specjalnie latałam z 6 kilogramami ciuchow(nawet z metka) by dostać 6 zloty. Nie oplacalne
-
Nadia Sobiech ★★★★★
Bardzo mnie dziwią te złe komentarze bo zawsze tam chodzę i panie są bardzo miłe nawet jedna pani pomogła mi wybrać która marynarka jest ładniejsza. Zawsze pomagają ze wszystkim.
-
Ivan ★☆☆☆☆
Rozumiem, że macie dużo pracy i duży asortyment w sklepie. Jednak to, że nad głowami klientów i małych dzieci wisi tak duża warstwa kurzu, budzi we mnie przerażenie. Nie polecam. Szczególnie osobom z astmą i problemami z oddychaniem. To po prostu nie do przyjęcia.
-
przembyd ★★★☆☆
Za dużo ciuchów po jakimś czasie czlowiek wychodzi, ale można coś wybrać, najlepiej w piątek w dniu dostawy, chociaż ceny na niektóre ciuchy są z kosmosu- sprane, wyblakłe to już lepiej z marketu nowe
-
Basia Słowińska ★★★★☆
Bardzo duży obiekt. Pracownicy starają się na bieżąco układać i przez to jest porządek. Są też przymierzalnie gdzie można odwieszać przymierzone i niechciane ubrania. Jak dla mnie nie da się tego ogarnąć na jeden raz, więc trochę mnie to zniechęca. No i ceny... niektóre na prawdę wysokie w porównaniu z innymi second handami. Dodatkowo można zakupić tam niemiecka chemię gospodarczą.
-
Danka Toczek ★★★★★
Każdy znajdzie coś dla siebie, jest czysto wszystko ładnie ułożone i obsługa perfekcyjna. Pomocni i uśmiechnięci. Oby więcej miejsc z takimi ludźmi. Serdecznie polecam
-
foggy froggy ★★★☆☆
Ceny olbrzymie jak na lumpa, niektore rzeczy mimo ze uzywane kosztuja tyle, ile w sieciowce. Asortyment tez nie powala, czasami jest cos ladnego ale to rzadko.
-
Adam B. ★★★★☆
Bardzo dużo towaru. Coraz drożej. Na przecenach można kupić podobne - ale nowe. Przestronna hala. Trudno się zorientować gdzie i co dla kogo. Jak wszędzie 80% towaru dla kobiet i dzieci.
-
Zuzanna Mrozińska ★★★★★
Opinia, jaką zamieszczam jest bardzo świeża, bo z 28.08.22. Z pewną taką niepewnością udałam się na zakup kurtki przeciwdeszczowej do VIVE. Bardzo dawno zakupów tego typu nie robiłam, więc tym większy był mój dystans. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - dużo przestrzeni, przestronnie, bez tłoku. Potem "polowanie" - ponieważ nie miałam pewności, co do swojego wyboru - zdecydowałam się zapytać Pani z obsługi o szczegóły. I tu zaczęła się magia! Z szerokim uśmiechem młoda kobieta nie tylko skrupulatnie sprawdziła oznaczenia, opowiedziała o produkcie, ale też wielokrotnie widząc mnie dalej szukającą - dopytywała, czy już mierzyłam produkt. Asystowała mi w mierzeniu, podpowiadała co wg niej jest warte uwagi, itp. Zachęciła do skorzystania z dodatkowej oferty sklepu (zakup on line).To absolutny fenomen! Po wybraniu kilku rzeczy, co zajęło mnóstwo czasu, bo asortyment jest przebogaty - przy kasie kolejne miłe zaskoczenie. Na mój uśmiech obsługująca kasę kobieta odpowiedziała uśmiechem, zaprosiła do założenia karty, dopytała, czy dam radę się spakować. Czułam się jak VIP :) Serdecznie polecam każdemu, kto chce znaleźć ekskluzywne marki, mieć duży wybór i znaleźć uzupełnienie garderoby dla każdej płci i wieku :)Na fotkach - wnętrze (jego kawałek:)) oraz upolowaną bluzę z moim znakiem zodiaku. Dziękuję Paniom na dyżurze za asystę, to były bardzo udane zakupy, na pewno wrócę! PS! Mimo tego, że wizualnie było czysto Panie sprzątały podłogi (brawo!)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VIVE Profit?
VIVE Profit znajduje się przy Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VIVE Profit?
Można skontaktować się z VIVE Profit pod numerem +48 723 172 830
Jak można dotrzeć do VIVE Profit?
Do VIVE Profit można dotrzeć, korzystając z poniższego linku