Opinie

  1. Kaprysna ★★★★☆

    W wielkiej galerii handlowej mały sklep. Jeżeli chodzi o ciuchy, bo to mnie interesowało to mało. Obsługa bardzo miła

  2. Kw Kl ★★★★★

    Ogromny wybór akcesoriów do wyposażenia wnętrz, odzieży, dekoracji, artykułów biurowych, zabawek i rożnego rodzaju dodatków.

  3. Peny Pasjans ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Popieram niezadowolonych klientów! Kik ogólnie tak, ale nie ten personel Niesympatyczny, wrogi klientowi personel, odstrasza zamiast zachęcać do zakupów. W dniu dzisiejszym 14.08 br., godziny dopołudniowe trafiła się właśnie bardzo niemiła pracownica, pracująca chyba za karę. Pani kierowniczka salonu, jak się sama przedstawiła która w opryskliwy sposób z ważniacką miną- sama pochwaliła się tak zaszczytnym kierowniczym stanowiskiem w KiK Zielone Arkady! Na pewno nie spodziewała się, że będzie w sprawie opinia i to BEZ HYMNÓW POCHWAŁNYCH! :( Problem w tym, że zapytana o cenę zielonej dużej podlewaczki na najwyższej półce regału (zdjęcie), musiała ją zdjąć aby. podać cenę, wszak KIK nie ma cen na półkach. Pani kierowniczka zasugerowała mi, że ona nie jest od podawania cen artykułów, tylko klient w tej sytuacji powinien się wdrapać na regał, aby poznać cenę podlewaczki, aby ją kupić. Brakuje mi jeszcze tylko informacji, mając na względzie tę i podobne sytuację przy logo Kik, że do sklepu na zakupy należy przychodzić z drabiną!

  1. Pawel Kowalewski ★☆☆☆☆

    Sklep całkiem spoko ale personel dziewczynki bez wiedzy śmieszne zapłacenie gotówką graniczy z cudem miałem towar za 15 PLN i chciałem zapłacić banknotem 20pln ale to tak duży nominał że panienki nie miały wydać 5pln nawet niechwapiły się rozmienić chciaż były trzy na sklepie i wymyślały bajki że do kika trzeba mieć wyliczone pieniądze jak w tramwaju na bilet bo takie jest prawo żenada macie gotówkę to nie jesteście klientami bo wam nie sprzedadzą ale w tygodniu się wybieram uzbierałem to 15 PLN na mój produkt ale po 1groszu będą miały wyliczone pozdrawiam panienki do zobaczenia

  2. Iwonka Z-ska ★★★★★

    Duży wybór różnorodnych artykułów: wyposażenie domu, artykuły papiernicze, dekoracyjne, akcesoria do włosów, odzież dla każdego a nawet słodycze. Wszystko w bardzo przystępnych cenach.

  3. Magda K. ★★☆☆☆

    Sklep niemały ale niestety stojaki z towarem wciśnięte na siłę. Nie można przez to swobodnie się poruszać po sklepie. Asortyment spory ale jakość wydaje się być "średnia".

  1. szpanek90 ★★☆☆☆

    Staram się nie pisać negatywnie o sklepach. no ale cóż... Kik to ulubiony sklep mojej rodziny. Kilka dni temu mama wybrała się do tego w Arkadach i niestety bardzo się zawiodła. To, że asortyment był dosyć ubogi to jedno, ale niestety trafiła na nie dość sympatyczną obsługę. Na zwykłe pytanie o rzecz z gazetki początkowo usłyszała jakieś odburknięcie, którego kompletnie nie zrozumiała ( może przez skwaszoną minę sprzedawczyni), a kiedy mama pokazała kobiecie gazetkę, chcąc dowiedzieć się o danej rzeczy - usłyszała niegrzeczne, że " jak nie ma, to nie ma" ... i nie było by w tym nic takiego gdyby nie fakt, że jak chwilę później, tej samej sprzedawczyni zadał pytanie przystojny pan, to okazało się, że pani może mieć zupełnie inny ton, a nawet być przy tym sympatyczna. Cóż mimo, że mama uwielbia ten sklep i ciuchy z Kika, już wie, że do tego w Arkadach lepiej nie zaglądać :(

  2. Paulina Rumińska ★★★★★

    Niedrogi sklep z odzieżą dla całej rodziny. znajdziemy tekstylia i artykuły gospodarstwa domowego w niedużych cenach. Spory wybór i dużo promocji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kik?

Kik znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kik?

Do Kik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements