Laserowy peeling węglowy przeszedł moje oczekiwania. Skóra jest oczyszczona, gładka i pełna blasku, pory mniej widoczne, a cały zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Dodatkowo obsługa była przemiła i kompetentna. Z czystym sumieniem polecam to Centrum Medyczne!
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena Anna Kaa ★★★★★
-
Grzegorz P ★☆☆☆☆
Nie polecam przychodni i na wstępie zaznaczam, że jedna gwiazdka to i tak za dużo. Po umówieniu na zabieg chirurg "zapomniał" że nie podał mi znieczulenia i rozpoczął zabieg na żywca... Następnie po zabiegu umówiłem się na zdjęcie szwów po tygodniu na konkretną godzinę. Po przyjechaniu w ustalonym terminie okazało się, że na miejscu nikogo nie ma, a przychodnia jest zamknięta, pomimo ustalonej daty i statusu "otwarte" na google maps. Pani z recepcji telefonicznie starała się mnie zbyć, a później odbić piłeczkę do innych "zaprzyjaźnionych" przychodni, jednak nigdzie nie udzielono mi pomocy. W odpowiedzi usłyszałem, że powinienem udać się na sor... Jeśli cenią sobie Państwo swoje zdrowie i czas zdecydowanie odradzam.
-
Agata HH ★☆☆☆☆
Chciałabym podzielić się swoją negatywną opinią dotyczącą wizyty u pani dermatolog. Niestety, całe doświadczenie było dla mnie bardzo nieprzyjemne i stresujące. Już od początku atmosfera wizyty była napięta – pani doktor odzywała się w podniesionym tonie, zamiast w spokojny i profesjonalny sposób wytłumaczyć, czego oczekuje od pacjenta. W szczególności zaskoczyło mnie, że zaczęła na mnie krzyczeć w sprawie maseczki, choć sama byłam w gabinecie i nie miałam żadnych złych intencji. Kolejnym absurdem było żądanie, abym zakładała maseczkę pod oczy. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam i nie dostałam przy tym żadnego merytorycznego wyjaśnienia, dlaczego miałoby to być konieczne czy pomocne. Zamiast rzetelnej rozmowy i wskazówek dotyczących mojej skóry, czułam się pouczana i traktowana z góry. Wizyta u dermatologa powinna przede wszystkim dawać pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i zrozumienia, zwłaszcza że wiele osób przychodzi tam z kompleksami lub wrażliwymi problemami zdrowotnymi. Tutaj było wręcz odwrotnie – brak empatii, nieuprzejmy ton oraz zupełnie niezrozumiałe polecenia sprawiły, że wyszłam z gabinetu w gorszym nastroju, niż weszłam. Uważam, że lekarz powinien nie tylko mieć wiedzę medyczną, ale także umiejętność odpowiedniej komunikacji z pacjentem. Niestety w tym przypadku tego zabrakło. Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej pani – szacunek i życzliwość wobec pacjenta to podstawa, a tutaj tego nie doświadczyłam.
-
Agata Okoniewska ★☆☆☆☆
Bardzo niedokładna lekarz . Badanie znamion z pominięciem dłoni ,twarzy ,stóp głowy,pach . Maseczkę każe zaciągać na oczy dosłownie a w prywatnym gabinecie przyjmuje bez maseczki. Wymaga przychodzenia na wizyty z 30 minutowym wyprzedzeniem o którym nikt nie wiedział i nie poinformował (oczywiście i tak byłam przed czasem ale nie aż 30 minut przed ). Przez całą wizytę rozmawia na inne tematy z pielęgniarką , a człowiek stoi rozebrany do naga i czuje się bardzo niekomfortowo . Pani doktor czuje wyższość nad innymi ,czuć to od pierwszej sekundy . Twarzy nie sprawdzi bo mam makijaż - prosiłam o sprawdzenie jednego znamiona na którym makijaż był zmyty a na reszcie twarzy miałam krem z filtrem i lekki krem bb ( choruje od 15 lat na ciężki trądzik i nie czuję się komfortowo wychodząc bez makijażu ,leczę się na depresję ) . Nie zostałam zapytana o historię chorób , o czerniaki w rodzinie , nie zostały mi zlecone kolejne badania ,nie została umówiona kolejna wizyta i zostałam wyproszona z gabinetu mówiąc że „skacze jak wesz „. Pani Doktor jest bardzo nieludzka i widać że ma jakieś problemy ,ale to nie powód aby odreagowywać na pacjentach .
-
Magdalena Sanocka ★★★★★
Korzystam z konsultacji u Pani Doktor od dawna, zawsze otrzymuję profesjonalną pomoc. Zmagałam się z wypadaniem włosów, Pani Doktor sprawiła że po 3!!! dniach problem ustąpił. W Centrum medycznym panuje miła atmosfera, pełen profesjonalizm, a oferowane zabiegi zawsze przynoszą spektakularne efekty. 100% polecam
-
Katarzyna Nowak ★★★★★
Pani doktor bardzo konkretny specjalista w Dermatologii. Zostałam bardzo profesjonalnie potraktowana i poinformowana jak sobie radzić w temacie Atopowego Zapalenia Skóry u mojej córki. Jestem także usatysfakcjonowana i w pełni zadowolona z przeprowadzonego zabiegu dla mnie. Pani doktor przyjęła mnie i moją córkę bardzo ciepło i życzliwie. Napewno nie będzie to moja ostatnia wizyta. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
-
Daria Kras ★☆☆☆☆
Dramat! Pani Doktor wychodzi przed czasem umówionej wizyty. Raptem widząc pacjenta pod drzwiami informuje, że go nie wpuści, bo boli ją głowa. Następnie kłamie, że próbowała się skontaktować z pacjentem, który nie miał żadnego połączenia telefonicznego od Szanownej Pani Doktor. Pomimo, że pacjent jest umówimy na konkretną godzinę i oczekuje pod gabinetem przez dłuższy czas, Pani Dr. okazuje całkowity brak szacunku dla człowieka! Brak profesjonalizmu, arogancja i lekceważenie to domen tej Pani. Jak można trzaskać pacjentowi drzwiami przed nosem mimo umówionej wizyty i nie informować wcześniej, że nie da rady go przyjąć? Gdańsk powinien się wstydzić za takich „lekarzy”.
-
mochocki klusik ★★★★★
Pani doktor Alicja Rustowska -Rogowska ma w pełni profesjonalne podejście i jest bardzo konkretnym specjalistą. Zawsze stawia trafne diagnozy . Nie obchodzi mnie czy lekarz jest miły czy nie miły ale ważne jest dla mnie skuteczność leczenia a jeśli chodzi o Panią pacjentkę z Ukrainy,która wyzywa lekarza i wystawia złe opinie na jego temat to znaczy ,że takich Pacjentów trzeba cywilizować ,bo medycyna na Ukrainie jest daleko za Królem Świeczkiem !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy?
Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy znajduje się przy Podwale Staromiejskie 105, 80-844 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy pod numerem +48 500 018 918
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy?
Do Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska i Partnerzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku