Opinie

  1. Dariusz ★★★★☆

    Sklep budowlany jak każde OBi. Wszystko co jest potrzebne do domu i ogrodu. Fajna sprawa że można zwrócić wszystko co zostało po remoncie wiwc nie trzeba aż tak precyzyjnie obliczać zakupów. Parking duży przestronny zawsze jest miejsce . Wózki różnych rozmiarów więc spokojnie można dobrać do konkretnych zakupów. Dobrze zaopatrzony dział ogrodniczy.Obecnie w likwidacji wyprzedaże do - 75 %

  2. Wielki Kot ! ★★★★★

    Pani Monika, świetna obsługa na dziale z chemią domową. Polecam szukać Pani Moniki jeśli potrzebujecie pomocy. :)

  3. Sylwia Tomczuk ★★★★★

    Projekt łazienki zrobiony zgodnie z naszymi oczekiwaniami szybko i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi.

  1. Jack ★★★★★

    Bardzo przyjemny Obik. Często robię tam zakupy. Przyjemna obsluga. Panie na kasach a w szczególności na informacji miłe i co ważne zawsze usmiechniete. Byłem z żoną na zakupach na dziale elektrycznym. Obsługiwała nas Pani Agnieszka. Mimo przeziębienia, poważnej chrypy i trudnościami z mówieniem bardzo profesjonalnie doradziła przy tym miła i uśmiechnięta. Polecam z całego serca.

  2. Natalia Natalia ★★★★★

    Dzień dobry, chciałam podzielić się z Państwem moją opinią na temat obsługi w dziale mieszkań. Bardzo miła Pani Agnieszka.Ostatnio dokonywałam zakupu farb i zostałam bardzo miło zaskoczona przemiłą fachową ,profesjonalną obsługą pracownicy. Bardzo dziękuję za doradztwo i kreatywność w zakupie pozdrawiam serdecznie i oczywiście polecam wszystkim zakupy w OBI w tym dziale. Jestem bardzo zadowolona.

  3. Hakael ★★★★★

    Polecam sklep jak i Pana Teodora z działu budowlanego ponieważ profesjonalnie doradził przy wyborze odpowiednich artykułów, dodatkowo świetnie i fachowo doradził w kwestii remontu domowego krok po kroku jak osoba początkująca może zabrać się za samodzielny remont. Zdecydowanie należy się podwyżka lub ewentualnie premia dla tego Pana. Reszta obsługi również na wysokim poziomie z wysoką kulturą osobistą. W pełni kulturalne, profesjonalne oraz fachowe i cierpliwe podejście do klienta. Z przyjemnością będę zaopatrywał się w tym sklepie również w przyszłości i polecał miejsce bliskim. Pozdrawiam.

  1. Irena Grunwald ★★★★★

    Dzień dobry, chciałam powiedzieć się z Państwem moją opinią na temat obsługi w DZIALE OGRODOWYM. Ostatnio dokonywałam zakupu leżaka i zostałam bardzo miło zaskoczona przemiłą fachową ,profesjonalną obsługą młodego sprzedawcy. Bardzo dziękuję za doradztwo i kreatywność w zakupie pozdrawiam serdecznie i oczywiście polecam wszystkim zakupy w OBI w tym dziale ...jestem bardzo zadowolona.

  2. Anna G ★★★★★

    Spory asortyment, miła, pomocna obsługa, bezproblemowe, szybkie zwroty, kolejki raczej nie za duże, szybko rozładowywane, nie mam zastrzeżeń.

  3. Karolina Gierszewska ★★★★★

    Dobra obsługa. Nawet jak niektórzy sie dopiero uczą to potrafią pomóc to wielki plus. Przystępne ceny. Porządek na sklepie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OBI?

OBI znajduje się przy Kcyńska 27, 81-005 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OBI?

Można skontaktować się z OBI pod numerem +48 800 624 624

Jak można dotrzeć do OBI?

Do OBI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements