Opinie

  1. Kacper Brodnicki ★☆☆☆☆

    Z mojej perspektywy ten klub to jedno z najbardziej rozczarowujących miejsc, w jakich byłem. Już od wejścia czuć, że panuje tam nieprzyjemna, przytłaczająca atmosfera. Obsługa jest bardzo nieprzyjazna i trudno podejść do baru bez poczucia dyskomfortu, a dodatkowo zdarza się, że paragon za zamówienie nie jest wydawany. Drinki są bardzo słabe, praktycznie bez alkoholu, a ceny zdecydowanie za wysokie. Toalety są w złym stanie – brudne, niehigieniczne, z klejącą się podłogą. Na lożach można zobaczyć sytuacje, które raczej nie powinny mieć miejsca w normalnym klubie. Muzyka jest bardzo słaba i nie wprowadza w klimat imprezy. Dodatkowo ochrona czasami reaguje w sposób, który wydaje się nieuzasadniony. Całe doświadczenie sprawiło, że wyszedłem stamtąd z poczuciem rozczarowania. Jeśli cenisz swój czas, komfort i pieniądze, zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

  2. Zosia Mielcarek ★☆☆☆☆

    Jakaś laseczka w krótkich czarnych włosach, barmanka, wmusza drinki jak chcą samego energetyka, dosłownie mówisz i pokazujesz co chcesz a ona robi swoje, wykłóca się, ewidentnie stara się tylko o sprzedaż, nie przyjemna sytuacja, jak już powiedziano co i jak to rzuca hajsem i odwala maniane zamiast podać to co zamówiłaś, pozdro trzeźwe dziewczyny :)

  3. JOANNA ZAGÓRSKA ★★★★★

    11.10.25 byłam przyjaciółką powiem ze klimaty DJ były super ludzie byli mega super wejście kosztuje 50zl no powiem wam drogo wejście ale czy żałuję nie świetnie bawiłam polecam wam

  1. Franek Lassota ★☆☆☆☆

    Bardzo niski poziom obsługi przez ochroniarzy/gości, wyszliśmy po 3min bo nie wpuścili nas z kapturami. Przeklinali na nas i grozili gdy już od 2min nas nie było. Najgorszy klub w jakim byliśmy..

  2. Oliwia Suchojad ★☆☆☆☆

    To co się dzieje pod klubem, jak i w pobliżu zwłaszcza w okolicach godziny 1-3 to przechodzi ludzkie pojęcie. To jest już coś więcej niż pa to lo gia. Ciągle wydzieranie się, bójki, głośne śpiewanie, wyścigi samochodowe ulicą chełmińską, wygrywanie melodii klaksonem i puszanie muzyki na pełen regulator. Zamiast bawić się w klubie, przenoszą swoje "zabawy" na zewnątrz... być może wyrzuceni przez ochronę klubu. Dno A poli.cja oczywiście ma gdzieś, jak przejeżdżają to spokój Ciekawe co się musi stać, żeby w końcu było to chociaż w granicach normy (bez wydzierania się podczas na przykład bicia się). Porażka jakaś. Lokalizacja tragiczna, zbyt blisko centrum i okolic mieszkalnych

  3. Szym On ★★★☆☆

    Klub wizualnie spoko muzyka na sali klubowej mogłaby być ciut lepsza i z mocniejszym uderzeniem ( dj żałuje bassu).a Ceny trochę wysokie woda mineralna w małej butelce w cenie całej zgrzewki. W toalecie zaś nie ma nawet czym osuszyć rąk. Przydałby się również jakiś fotograf do tworzenia fotorelacji z imprez tak jak było kiedyś.

  1. Karol Siegmuller ★☆☆☆☆

    Muza spoko, ceny ok ale ochrona śmiechu warta :) Założę klubowi przez ochrone 2 sprawy sądowe. Człowiek pójdzie spokojnie się napić i potańczyć, ktoś powie ochronie jakąś bzdurę albo po prostu z nudów jak bezmózgi podlecą i wyrzucą jak śmiecia oczerniając przy tym bezpodstawnie i publicznie.Absolutnie nie polecam chyba że ktoś lubi zaćpać i szuka jakieś meliny z poziomem kultury mniej niż zero

  2. Tomasz Dobrotwór ★☆☆☆☆

    Pomimo opłaconej rezerwacji loży trzeba było na własną rękę pilnować wczesnej wykupionego miejsca ,i użerać się z notorycznie ginącą tabliczką "rezerwacja "co wiąże się z krępującą sytuacją ciągłego upominania osób,które bezprawnie zajmują wcześniej wykupione przez nas miejsce.

  3. Marta Nowak ★☆☆☆☆

    Klub jak klub jednak ochrona to ma duzo do nadrobienia. Zero kultury wiesniaki granatem od pluga oderwani. O wiele wiecej osob by bylo tam gdyby zmienili oprsykiwych agresywnych i chamskich ochroniarzy.

  1. Katarzyna Kowalska ★☆☆☆☆

    Zero organizacji . Koncert ma się odbyć o danej godzinie a tu nic , stare , szczerbate , pijane baby na scenie . Kiedyś to miejsce było na poziomie ,miało klimat A teraz speluna

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FACE CLUB?

FACE CLUB znajduje się przy Chełmińska 68, 86-300 Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FACE CLUB?

Można skontaktować się z FACE CLUB pod numerem +48 512 763 508

Jak można dotrzeć do FACE CLUB?

Do FACE CLUB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements