Opinie

  1. Inna Zeifert ★☆☆☆☆

    Chciałabym podzielić się bardzo negatywnymi doświadczeniami związanymi z wizytą w tej klinice. Zgłosiliśmy się na konsultację do dr Bartłomieja Galeckiego. Podczas rejestracji pani w recepcji podkreślała, że to świetny specjalista. Niestety, moje doświadczenie było zupełnie inne. Po zakończeniu wizyty lekarz nie wystawił żadnego dokumentu z diagnozą – zrobił to dopiero po mojej wyraźnej prośbie. Nie zostało zalecone żadne leczenie ani nawet podstawowe wskazówki dotyczące rehabilitacji nogi mojego syna. Każde wyjaśnienie musiałam dosłownie „wyciągać” z lekarza. Syn wyszedł z gabinetu zapłakany, z poczuciem, że jego sportowa kariera została przekreślona. To doświadczenie było dla nas bardzo przykre. Niestety, nie mogę polecić tego lekarza. Rejestracja i organizacja wizyt: Na wizytę byliśmy umówieni na godzinę 12:00 i przyszliśmy wcześniej, zgodnie z wymaganiami. Okazało się jednak, że na tę samą godzinę zapisano także innych pacjentów, którzy musieli czekać przed gabinetem. My zostaliśmy przyjęci dopiero po około 25 minutach oczekiwania.

  2. T W ★★★★★

    Wizyta na bardzo wysokim poziomie , Doktor omówił wynik rezonansu zaproponował leczenie , wszystko przebiegało w miłej przyjemnej atmosferze . Całym sercem polecam Klinikę Trójmiasto a w szczególności dr Libionke ! Człowiek o wielkim sercu zaangażowaniu w pracę i z ogromną wiedzą !!!

  3. ewa osajda ★★★★★

    Do kliniki zgłosiłam się z powodu bardzo silnego i ostrego bólu kręgosłupa odcinka szyjnego promieniującego do lewej ręki i zdretwiałych palców. Pani recepcjoniska bardzo miła, wizyta o czasie u dr. Szmudy. Pan doktor obejrzał na płytce rezonans wszystko dokładnie wytłumaczył i polecił co będzie najlepsze. Jestem wdzięczna że od razu wykonał blokadę, zaangażowanie lekarza jak i bardzo miłej Pani asystentki nieocenione. Ból zaczął zanikać po ok 2 godz. a po tygodniu jest niewielki wieczorem i w nocy ale mogę już spać. Na pewno nie chcę tam wracać ze względu na ból ale zdaję sobie sprawę że blokada nie jest na całe życie, więc pewnie wrócę na inne zabiegi małoinwazyjne. Klinikę polecam, wiadomo że to kosztuje, ale podejście do pacjenta super.

  1. Monika Lady ★★★★★

    Klinikie bardzo polecam. Zabieg, który był wykonany na Najwyższym poziomie Wielkie Pochwały dla Pana Doktora Krakowiak Pan tak delikatnie wbił igieł, że na drugi dzień nawet śladu nie było. Zabieg tak skuteczny, że po zabiegu brak bólu i szybki powrót do formy, Pani, która pomaga podczas zabiegu bardzo kompetena pomaga we wszystkim pacjentce delikatnie przygotowujac do zabiegu, bardzo miłe podejście i pomocna. Jeszcze chciałabym pochwalić Panią recepcjonistkę, która również zasługuję na wielką pochwałę, mimo, że zabieg się opóźnił o ponad godzinę, Pani życzliwa i żeby nie męczyć się siedzieć i czekać na swoją kolej poprosiłam Panią, żeby poinformowała mnie kiedy mam przyjść na zabieg przez telefon i dzięki temu można było wyjść a nie stresować się długim czekaniem. Jak tylko przyszedł czas Pani odrazu zadzwoniła, żeby przybyć na zabieg za co serdecznie dziękuję dzieki czemu mimo opóźnienia zabiegu czas minął na spokojnie i bez stresu dziękuję.

  2. adazyt ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja i grono świetnych specjalistów. Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia dr Kirkora, który zaproponował mi medycynę regeneracyjną i pomógł mi wyjść z kontuzji kolana.

  3. S K ★★★★★

    Mogę szczerze polecić klinikę i doktora Murawskiego. Zaangażowanie, przeprowadzony dokładny wywiad, dokładne badanie i trafne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę

  1. m k ★★★★★

    miałem okazję skorzystać z pomocy kliniki i jestem mega zadowolony bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i przede wszystkim skutecznie i fachowe leczenie dziękuję nie boli polecam

  2. Beata Szuwarska ★★★★★

    Polecamy klinikę i najlepszego neurochirurga dr.Libionkę!

  3. Paulina Grunau ★★★★★

    Z całego serca polecam. Już w wejściu pacjentów wita przesympatyczna Pani recepcjonistka. Czułam się tak, jakbym znała tę Panią od lat. W klinice korzystałam z usług dr Jacka Konczalskiego. To nie tylko świetny specjalista, ale przede wszystkim bardzo uprzejmy i kulturalny mężczyzna. Podczas zabiegu usunięcia żylaków (laser) stałe pytał o moje samopoczucie i starał się być jak najbardziej delikatny. Panie doktorze dziękuję za to, że już wkrótce nie będę się wstydziła zakładać krótkich spodenek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Trójmiasto?

Klinika Trójmiasto znajduje się przy Kazimierza Górskiego 1, Oliwa, 80-336 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Trójmiasto?

Można skontaktować się z Klinika Trójmiasto pod numerem +48 720 807 727

Jak można dotrzeć do Klinika Trójmiasto?

Do Klinika Trójmiasto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements