Polecam wszystkim- bardzo miły personel. A Pani Dr Agnieszka, wykonująca zabieg - konkretna i rzeczowa. Lift brwi - zabieg wykonany perfekcyjnie. Dziękuję Pani Dr ;)
Zdjęcia
Opinie
-
IK ★★★★★
-
Beata Kołodziej ★★★★★
Doskonała atmosfera,profesjonalizm całego personelu,dogodne terminy wizyt oraz zabiegów. Dokładne wyjaśnianie każdej procedury. Efekt po blefaroplastyce nadzwyczajny, od pierwszego dnia po zabiegu,bez zasinień jedynie delikatny obrzęk. Nie spodziewałam się tak pięknych efektów. Dr Ewa Sokołowska; POLECAM W 100%.
-
Beata Dabrowska ★★★★★
Witam serdecznie dr Bartos jest przecudownym lekarzem ginekologiem , rewelacyjnym specjalistą z pasją pomagania , wie co mówi i bezdyskusyjnie co robi, słucha tego co pacjentki mają do powiedzenia , przyszłam z objawami menopauzy w końcu każdy wiek ma swoje prawa , poprosił o zrobienie badań nie na przysłowiową „sztukę „ tylko z ogromną wiedzą, po wynikach dobrał leki perfekcyjnie , po których cóż ..jest jak dawniej czyli idealnie . Personel cudowny , dziewczyny miłe, uśmiechnięte , aż chce się rozmawiać . Z całego serca polecam i pewnym jest , że lekarza już nie zmienię . Kochani dziękuję i pozdrawiam serdecznie oby więcej takich istot w służbie zdrowia .
-
Agnieszka Kołaczkowska ★★★★★
Z całego serca polecam dr Milenę Kabatnik. To wspaniała lekarka i cudowna osoba. Już od pierwszej chwili poczułam się przy niej spokojna i zaopiekowana. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, wszystko spokojnie wytłumaczyła i odpowiedziała na każde moje pytanie bez pośpiechu. Wizyta przebiegła w bardzo ciepłej, życzliwej atmosferze – czuć, że naprawdę zależy jej na pacjentce. Badanie było przeprowadzone bardzo delikatnie i z dużym wyczuciem. To jedna z tych osób, do których chce się wracać. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam właśnie do niej.
-
Svitlana Nykyforova ★★★★★
Jestem bezmiernie wdzięczna Pani Podolog Aleksandrze Strzeleckiej za pomoc, zaangażowanie i wyrozumiałość:) Jest świetną specjalistką. Widać, że ciągle się szkoli, próbuje nowych metod. W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam!
-
Aleksandra Bienkowska ★☆☆☆☆
Przyjmująca w środy dr Mohr odmówiła mi usunięcia pieprzykow, chociaż po ich zbadaniu nie zauważyła zmian chorobowych. Tłumaczyła się brakiem czasu, chociaż zostałam przyjęta 30 minut po planowanym czasie wizyty. Po negocjacjach usunęła jedynie 4 włókniaki, za które zapłaciłam ZNACZNIE wiecej niż w przypadku wizyt u innych specjalistów w tej samej klinice. Mimo cennika, Panie w rejestracji informują, iż lekarz sam określą zasady naliczania za usługi, a pacjent dowiaduje się o cenie po fakcie.
-
Katarzyna Zawadzka ★★★★★
Korzystam z usług kliniki Anti Aging regularnie i zawsze jestem zadowolona. Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta/pacjenta. W samej klinice panuje miła atmosfera, przestrzeń jest czysta i pachnąca. Mają też dobrą kawę!
-
Kamila Kle ★☆☆☆☆
Nie polecam, skorzystałam z usług kliniki w zakresie usuwania blizn. Na pierwszej wizycie pani doktor zagwarantowała efekt po 3 wizytach. Blizny miały być spłycone, mniej widoczne, miała być ogólna poprawa w ich wyglądzie. W dniu dzisiejszym jestem już około 5 miesięcy po wykonaniu ostatniego zabiegu i mimo stosowania się do wszelkich zaleceń, niestety gwarantowanych efektów nie widać. Widoczne natomiast jest pogorszenie stanu skóry, przez które czuję się jeszcze bardziej niekomfortowo niż przed pierwszym zabiegiem.
-
Włodzimierz Kaflowski ★★★★★
Moja pierwsza wizyta w tej klinice pozostawiła bardzo pozytywne wrażenie. Najważniejsze to szybkość umówienia wizyty, bardzo przyjemna obsługa, sympatyczna i rzeczowa Pani Doktor. Sprawa załatwiona bardzo sprawnie. Polecam każdemu klinikię Anti Agong Invicta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klinika Anti-Aging INVICTA?
Klinika Anti-Aging INVICTA znajduje się przy 80-850 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klinika Anti-Aging INVICTA?
Można skontaktować się z Klinika Anti-Aging INVICTA pod numerem +48 585 858 805
Jak można dotrzeć do Klinika Anti-Aging INVICTA?
Do Klinika Anti-Aging INVICTA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku