Obsługa klienta-pacjenta na najwyższym poziomie. Od recepcji po wizyte u wysokiej klasy specjalisty. Serdecznie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Yautya ★★★★★
-
Natalia ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Małej Klinice. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył, a personel był wyjątkowo miły i pomocny. Czuć, że pacjent jest tu naprawdę ważny.
-
beata m ★★★★★
Serdecznie polecam zabiegi kosmetologiczne w małej klinice, a przede wszystkim kosmetolog Dagmarę. Już na pierwszej wizycie fachowo z indywidualnym podejściem do klienta omówiła ze mną każdy zabieg, co poleca i jakie będą efekty. Wszystko trafione w punkt i faktycznie szybko było widać tego rezultaty. Do tego w gabinecie panuje przyjazna atmosfera co też jest dużym plusem.
-
G Jacek ★★★★★
Polecam miłe sympatyczne miejsce moja wizyta to kardiochirurga szybko sprawnie zgodnie z umówioną godziną polecam.
-
irenag602 ★★★★☆
Mała Klinika Zdrowia i Mała Klinika Urody w Gdańsku, Malczewskiego 51- jest placówką świadczącą usługi codziennie od godz. 8.00 - 20.00. Klinika jest również czynna w wybrane soboty w godz. 9.00 - 15.00. Pięknie wyremontowany i odnowiony budynek. Wewnątrz estetyczne pomieszczenia, dekoracje, na ścianach - obrazy, grafiki. W klinice pracuje wielu lekarzy specjalistów, oferując konsultacje i leczenie oraz drobne zabiegi. Swoim doświadczeniem dzielą się: - chirurdzy, okuliści, urolodzy.. - proktolodzy, dermatolodzy... Przeprowadzane są: - diagnostyki USG, HOLTER, echo serca.. - badania laboratoryjne - rehabilitacja lecznicza Klinika oferuje również usługi: - manicure, pedicure - badania i lecznictwo podologa - masaże - badania z zakresu medycyny pracy. Rejestracja telefoniczna lub bezpośrednia lub on- line poprzez booksy. Klinika położona w bezpośrednim sąsiedztwie VIII Liceum Ogólnokształcącego i Mini Studio Aleksandry Ordon ( salon manicure i pedicure ). Aktualnie korzystam z usługi podologa. P. Ola cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Wyjaśnia poszczególne etapy zabiegu, który wykonuje. Można poczuć się zaopiekowanym i bezpiecznie. Zachowane wszystkie wymogi higieniczne - maseczka, rękawiczki. Gabinet czysty, przyjemny. Polecam ...
-
Ewa Jaksender ★★★★★
Klinika bardzo dobrze funkcjonuje. Jestem już na kolejnej wizycie i naprawdę sobie chwalę. Bardzo sympatyczna obsługa i dobrzy specjaliści z zakresu dermatologii.
-
Svitlana Nykyforova ★★★★★
Jestem bezmiernie wdzięczna Pani Podolog Aleksandrze Strzeleckiej za pomoc, zaangażowanie i wyrozumiałość:) Jest świetną specjalistką. Widać, że ciągle się szkoli, próbuje nowych metod. W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam!
-
Adrienne S ★☆☆☆☆
NIE POLECAM. Błędy na ZnanymLekarzu za które „klinika” nie chce brać odpowiedzialności. Pani „dyrektor” natomiast z kulturą osobistą nie ma nic wspólnego o czym świadczy fakt wychodzenia w trakcie rozmowy - bardzo nie eleganckie zachowanie z POZORU eleganckiej kobiety. Na pewno tam nie wrócę
-
Alexandra Kazimierska ★☆☆☆☆
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA. Umówiłam przez stronę ZnanyLekarz wizytę u endokrynologa i specjalnie zaznaczyłam jako płatność - ubezpieczenie Allianz. Czekanie miesiąc, jazda na miejsce 2h po to żeby dowiedzieć się, że wizyta u tej Pani doktor nie może odbyć się z ZAZNACZONEGO ubezpieczenia. Nikt nie poinformował mnie wcześniej, że nie mam po co jechać - mało tego, Pani DYREKTOR która łaskawie przyszła po 10min rzuciła tylko, że „Ona nie wie i że przychodnia za tą wizytę nie zapłaci” - i po prostu wyszła z przychodni. Nie próbując dalej wyjaśniać, nie szukając rozwiązania - po prostu wyszła, naprawdę zachowanie godne tak odpowiedzialnego stanowiska. Sama pracuje w prywatnej przychodni i rozumiem, że na znanym lekarzu zdarzają się błędy tylko dlaczego ma za nie płacić pacjent? „Klinika” w nazwie wskazuje na wysoki poziom obsługi jednak z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego.
-
TAIDA NIKLAS ★☆☆☆☆
Niestety do wizyty u laryngologa nie doszło przez godzinne opóźnienie w gabinecie co spowodowało, że wyszłam z Kliniki. Umawiając się prywatnie do gabinetu oczekujemy punktualności lub chociażby mini opoźnienia. Jak najbardziej rozumiem ze każdy pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia jednak warto może wtedy z optymalizować czas wizyty w gabinecie? Szkoda ze nikt z recepcji nie zadzwonił i nie poinformował o opóźnieniu (Rownież pracuje w usługach, mamy recepcjonistkę i wiele razy zdarzyło nam sie dzwonić aby Klientki sie nie spieszyły z dojazdem do nas bo mamy opóźnienie). W recepcji Mała Klinika zostałam poinformowana, ze jest opóźnienie i jedna osoba oczekuje przede mną, okazało się ze są dwie bo jakaś Pani wchodzi bez kolejki i inna ja przepuszcza ( która jest przede mną ) bo ta się spieszy na koncert - No sorry! Straciłam tylko czas a mogłam go spędzić z rodzina. Nie planuje więcej korzystać z usług tej Kliniki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mała Klinika Sp. z o.o.?
Mała Klinika Sp. z o.o. znajduje się przy Jacka Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mała Klinika Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Mała Klinika Sp. z o.o. pod numerem +48 583 020 303
Jak można dotrzeć do Mała Klinika Sp. z o.o.?
Do Mała Klinika Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku