Opinie

  1. Piotr Gozdzik ★★★☆☆

    Mam dylemat. Jadłem dwa razy. Za pierwszym razem zupa Pho była strasznie przeciętna i słabo podana. Za drugim razem zamówiony chrupiący kurczak. I to był strzał w dychę. Bardzo dobre danie, ładnie podane, duża porcja oraz dobra cena. Nie wiem czy z zupą to był wypadek przy pracy czy co ale jest potencjał w tych daniach. Było za drugim razem bardzo smacznie. Polecam.

  2. Magda Z ★★★★★

    Przepyszne i przynajmniej na tyle na ile sie znam autentyczne jedzenie z różnych krajów Azji południowo-wschodniej. Zamówiłyśmy z koleżanką dwa dania koreańskiego Bibimbap i drugie którego nazwy nie pamiętam. Oba byly przepyszne. Zupełnie nowe smaki. Wszystko różnorodne. W tym drugim daniu była kaczka i była Przepyszna. Obsługa miła. Miejsce przyjemne. Polecam!

  3. Romuald Stefański ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre. Porcje niezbyt duże. Ceny niezbyt niskie. Jednak warto tu zajrzeć i zjeść.

  1. Mateusz Syczyński ★★★★★

    Szybka obsługa, miejscu brakuje trochę klimatu a dania mogłyby być bardziej wyraziste, jednakże zaspokajają chęć na noodle ;)

  2. Małgorzata Mastalska ★★★★★

    Zamówiliśmy 2 rodzaje zupy Pho, mąż z wołowina, ja z kurczakiem oraz mini sajgonki. Wszystko smaczne, nawet nasz 3,5 letni synek zajadał się wszystkim ze smakiem, pierwszy raz jedliśmy ten rodzaj zupy, zwabieni dobrymi opiniami postanowiliśmy wpaść. Wystrój skromny, bardziej to jest jak bar szybkiej obsługi niż restauracja, obsługa miła. Warte odwiedzenia.

  3. Artur Palej ★★★★★

    Niepozorne miejsce, prosty nienachalny wystroj, ale schludnie i czysto. karta w formie kartki papieru w koszulce i brak obslugi kelnerskiej moze sprawiac wrazenie taniej zwyklej chinskiej knajpy, ale poziom jedzenia i walory smakowe na najwyzszym poziomie. Jedzenie przepyszne a porcje zabojcze! Sos do sajgonek wygladajacy bardzo nieciekawie smakuje cudownie. Zupa pho lekko imbirowa bardzo aromatyczna pelna smaku. Warto dac temu miejscu szanse bo to jedna z najlepszych azjatyckich pozycji w polnocnej Polsce.

  1. Paulina ★★★★★

    Wszystko przepyszne!! Zupa pho najlepsza jaka jadłam! Sajgonki i pierożki tez pierwsza klasa! Miła obsługa, fajne kameralne miejsce. Myśle ze jedna z lepszych miejscówek w Świnoujściu. Polecanko

  2. Monika P ★★★★★

    Jeśli lubisz kuchnie Azjatycką koniecznie musisz tu być. Miejsce małe kilka stolików wew. Raczej bar, wszystko gustownie urządzone. Jedzenie przepyszne, ładnie podane, sympatyczna obsługa. Ciekawa nie duża karta;) Jest też pozycja dla dzieci. Możliwość płatności kartą;) Polecam !!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres An Nam Asia noodle?

An Nam Asia noodle znajduje się przy Wojska Polskiego 2, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do An Nam Asia noodle?

Do An Nam Asia noodle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements