Opinie

  1. Benedyktkam Kaminski ★★★★★

    Bylem z rodzina i spedzilsmy tydzien urlopu. Zostaly nam piekne wspomienia i chetnie wybierzemy sie ponownie jak tylko pozwoli nam czas. Wspanialy ogrod, grylowanie i wieczorne biesiady przy grylu z muzyka. Cos pieknego, polecam wszystkim zainteresowanym.

  2. Dorota Koziarska ★★★★★

    Spędziliśmy bardzo udany i bardzo miły pobyt w okresie Świąt Wielkanocnych na wyżej wymienionej kwaterze prywatnej, atmosfera rodzinna, a przy tym pełna, profesjonalna obsługa. Serdecznie polecamy tę kwaterę chętnym, którzy pragną spędzić komfortowo i rodzinnie czas wypoczynku w Gdańsku. Polecamy !!!

  3. Honamika ★★★★★

    Super położenie, przystępne ceny, czyste i zadbane pokoje. Na zewnątrz duży ogród, można zrobić grilla, pograć w siatkówkę. Bardzo miła właścicielka, zawsze dobrze poradzi gdzie dobrze zjeść i spędzić czas w okolicy. Bardzo polecam!

  1. carina carina ★☆☆☆☆

    Uzupełnienie do opinii wlasciecia obiektu: po pierwsze stwierdzenie "właściciel" nie ma na celu ODNIESIENIE się do płci osoby, a profesjonalne określenie zgodnie z językiem polski. Po drugie nigdzie w opinii nie zostało zawarte, że jestem że Szczecina. Po trzecie Pani próbuje się wytłumaczyć z niezparzeczalnych faktów. I proszę nie osądzać mnie o oczernianie, bo z czystej przyzwoitości nie wrzucę zdjęć, które tam zrobiłam, a które są nie zaprzeczalnym dowodem na warunki tam panujące. Spedziliśmy na Kwaterach kilka nocy. Przedewszystkim zaznaczam, że nie spodziewaliśmy się żadnych luksusów, bo byliśmy w pełni świadomi warunków, które możemy zastać ( za ceną idzie standard). Zabrakło szeroko rozumianej i podstawowej jakości. Mianowicie w pomieszczeniach, które dostaliśmy do użytkowania było brudno, a nawet bardzo brudno. Wszystko było zakurzone i klejące - figurki i inne bibeloty, które są nastawione w każdym miejscu zupełnie niepotrzebnie, półki, podłogi. Osoby, takie jak my, które nie są uczulone, czuły w powietrzu ten roztaczający się kurz i brud, a w łazience wilgoć i stęchlizne - naszczęście czysta była pościel. Łazienka jest w stanie tragicznym - w naszym pomieszczeniu była to stara wanna odświeżona farbą, z której nie można było normalnie skorzystać bo nie miała korka, a włączenie słuchawki prysznicowej graniczyło z cudem. Zmęczeni tym utrudnieniem, kupiliśmy własny korek i niestety zrozumieliśmy dlaczego go niema- bo zepsuty jest odpływ, który powoduje, że cała łazienķe zalewa. Dodam, że papier toaletowy trzeba zapewnić sobie na własny koszt. Było źle przedewszystkim na ten brud, ale nie mieliśmy wyjścia musieliśmy tam zostać. Wiedzieliśmy też, po wcześniejszej nieprzyjemne wymianie zdań z Właścicielem obiektu, że zwrócenie uwagi na te wszystkie niedogodności spowoduje spięcie. Z góry zaznaczam, że nie jestem sąsiadką:), a moja opinia jest jest autentyczna, czego dowodem jest wykonany przelew:)

  2. Artur Krawczyk ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na noclegi dla całej rodziny,do dyspozycji 2-pokojowy apartament z osobną kuchnią i łazienką.Blisko centrum Gdańska,Bardzo dobry dojazd,miejsce postojowe w cenie.Mili właściciele.Serdecznie polecam...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwatery Prywatne Gosia?

Kwatery Prywatne Gosia znajduje się przy Zawiejska 117, Lipce, 80-016 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kwatery Prywatne Gosia?

Do Kwatery Prywatne Gosia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements