To jest dobry klub. Obsługa miła, bramkarze wyrozumiali, alko w dobrych cenach. Tylko... Oesu - muzyka tak bardzo 2010. Fajnie puścić Black Eyed Peas, Pitbulla albo LMFAO - ale cały wieczór w tych rytmach? No nie. Bardzo nie. Poza tym, jeśli jesteś jedną z osób, którym muzyka nie przeszkadza przy tańcu - to warto mimo wszystko. Z uwagi na LGBT friendly na parkiecie jest cudownie - nie ma kółek napinaczy do jednej laski, można poderwać każdą osobę bez spiny, czuć luz, jest klimat wolności i swobody. Mrrr... Ogólnie - tak, polecam. Nie ma w Bydgoszczy niczego lepszego w tych klimatach.
Zdjęcia
Opinie
-
Jordan “p0kr4kk” Chojnowski ★★★★★
-
Patryk Kuźniar ★★☆☆☆
Klub średniawka, zimny, obskórny, oszczędzający na wszystkim, począwszy od mydła w toalecie, przez ogrzewanie aż po samą muzykę i wystrój. DJ nie wie, czym są dobre remiksy, ciężko się do tego tańczy nawet po alkoholu. Byłoby super, gdyby Red poprawił playlistę, bo ludzie przychodzą głównie potańczyć i uważam że jest to kluczem do dobrej zabawy. Mam wrażenie, że klub starając się utrzymać dawny klimat zapomniał o kluczowych elementach rozwoju.
-
Daniel Michalski ★★★★★
Klub do którego trzeba koniecznie przyjść jeśli się odwiedza Bydgoszczy lubi się dobrą muzykę i klimaty tolerancji ! Ochrona super , bar i sami barmani ❤️ ceny na portfel Każdego ! Do zobaczenia Ig Charlottedragqueer
-
Magdalena Dzierżewska ★★★★☆
Super fajna atmosfera , ale muzyka do kitu,a szkoda
-
Dżoana ★★★★★
Spoko miejsce. Ale ostatnio cos muzyka sie popsuła:/
-
Jarek Hero ★★★★★
Trochę na uboczu, trochę trzeba poszukać, za to na miejscu bardzo fajny bar. Wystrój w stylu angielskim, bardzo klimatyczny, parkiet nie za duży, ale wystarczający. Na zewnątrz ogródek oraz stoliczki do drinka na stojąco. A że na uboczu, to sąsiadom nie przeszkadza. Bardzo sympatyczna obsługa i kolorowy, przyjacielski tłum klientów. Muzyka, kwestia gustu, niemniej siedząc w części pubowej nie przeszkadza w wesołej rozmowie. Dobry wybór trunków i, to na minus, beznadziejny wybór piw. Całociowo fabulous!
-
Michał Przeczewski ★★★☆☆
Coraz bardziej wyludnione miejsce. Czystość pozostawia wiele do życzenia (toalety, bar i sala). Muzyka i obsluga za barem Ok, ochrona strasznie nie miła. Szkoda tego miejsca, bo można się tam kiedyś było fajnie bawić, chyba jedyny klub LGBT w Bydgoszczy
-
Jerzy Wąsowski ★★★★★
Myślę iż można powiedzieć , że to klub już kultowy. Wychowały się na nim przynajmniej dwa pokolenia. Fajna atmosfera i dobre ceny. Jest miejsce do tańca i do rozmowy czyli wszystko czego potrzebujesz. Jest też tam jeden z najładniejszych barów jaki można zobaczyć w bydgoskich klubach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Red Pub?
Red Pub znajduje się przy Dworcowa 72, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Red Pub?
Do Red Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku