Opinie

  1. Onkkk ★☆☆☆☆

    W Sizeerze nie istnieje coś takiego jak pozytywne rozpatrzenie reklamacji. Ten konkretny sklep obrywa za totalny brak wsparcia klienta. Nie pozdrawiam.

  2. Dawid ★☆☆☆☆

    Od lat kupuję buty w Sizeer i przy pierwszej problematycznej sytuacji klient dostaje kopniaka. Buty po 2 miesiącach użytkowania przekazane 2-krotnie do reklamacji, oczywiście odrzucone- jakby inaczej. Pracownicy sklepu nie są skłonni do pomocy w zaistniałej sytuacji. Sprawa będzie przekazana do innych instytucji. Nie polecam. Jest ok póki nie powstaje sytuacja sporna - polityka radź sobie sam.

  3. Iggy Skb ★★★★★

    Opinia dla pani Martyny, najlepsza w swojej branży, super doradza, świetnie się z nia rozmawia, najlepsza obsługa jaka dotychczas miałem okazję doznac… dziękuję za tak wspaniałą obsługę, pozdrawia chłopa w licznych tatuażach! 100/10 EEEEKSTRA

  1. Marek Maliszewski ★★☆☆☆

    Wysokie ceny, bardzo słaby wybór asortymentu. Wrażenia na mnie nie zrobili.

  2. adrian Wleklik ★★★★★

    Bardzo mila obsługa, najbardziej pomocną pani Oliwia, która bardzo doradziła

  3. Emi Szybczyńska ★★★★★

    Dziś byłam w sklepie po odbiór paczki ale też z zamiarem kupna butów -moich ulubionych superstarów. W sklepie przemiłe dwie Panie-Paulina i Daria. Bardzo pomocne, uśmiechnięte, rozmowne. Zaangażowane w swoją pracę baaaardzo. Zostałam obsłużona świetnie. Byłam dziś tymi Paniami zachwycona o czym im powiedziałam. Swoją taktownym zachowaniem jedna z Pań zachęciła i przekonała mnie do zakupu butów. Oby wszędzie były tak miłe osoby!!!!

  1. devix android ★☆☆☆☆

    Co do cen bym negocjował ale dobra ale pani za kasą trzy razy drukowała mi zwrot po czym za buty nie dałem mało i mimo zapewnień starszej pani przy kupnie ze wrazie problemu nie będzie problemu z zwrotem a byłem tydzień temu i ta pani uciekła na zaplecze

  2. Ann Xyz ★★☆☆☆

    Porażka. Oglądam adidasy rozmiar 38 damskie, cena: 250. Pytam o większy rozmiar. Owszem, na zamówienie 50 zł drożej. Jestem w końcu zdecydowana wziąć rozmiar 38 z wyraźną cena 250. Przy kasie okazuje się, ze kosztują 300 , a te za 250 które były wystawione nie mają pary- jest tylko jeden but. To bardzo wygodne wystawiać na regał buty które nie mają swojej pary w magazynie. Zero przepraszam, zero rekompensaty ze strony Pan sprzedających. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sizeer?

Sizeer znajduje się przy Fordońska 141, 85-738 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sizeer?

Można skontaktować się z Sizeer pod numerem +48 785 680 142

Jak można dotrzeć do Sizeer?

Do Sizeer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements