Opinie

  1. Anna Bumann ★☆☆☆☆

    To skandal jak ta kobieta obchodzi się z klientem, wysyła towar niezgodny z zamówieniem a gdy chcesz złożyć reklamację poprostu blokuje klientów. Nie polecam i czekam aż ktoś oficjalnie zlozy skargę na tą osobę.

  2. Violetta Doligała ★☆☆☆☆

    Ostrzegam! Przelałam pieniądze za sukienkę 5 lipca, 680+koszt wysyłki, Pani nie wysłała do tej pory paczki (Jest koniec lipca), nie dostałam rownież zwrotu pieniędzy chociaz kilka razy wnosiłam o zwrot , nawet pofatygowałam się raz do sklepu. Dopiero teraz widzę ile jest negatywnych opinii, windykcje.Zdążyła nawet usunąć stronę i FB, na szczęście rozmowy są zachowane -dowód jest, czas na policję.

  3. Iwona Skóra ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Proszę dobrze przeczytać regulamin butiku. Towar wysłany nie zgodnie z zamówieniem pomimo wysłanej rozmiarówki a miało być tak pięknie , zapłata odbyła się blik , towar niezgodny z zamówieniem odesłany w tym samym dniu dotarł w dniu następnym a zwrot obiecany zwodzony następnie powoływanie się na regulamin....brak szacunku dla klienta.Brak profesjonalizmu a atowar

  1. Dominika ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zakupiona sukienka zafarbowała mi ubrania, chciałam złożyć reklamację, niestety właścicielka nie chciała jej przyjąć, powiedziała, że mam to załatwić z producentem. W końcu przyjęła reklamację i kontakt się urwał. Okazało się, że reklamacja nie dotarła do producenta, a Pani miała ogromny problem ze zwrotem pieniędzy. Jest bezczelna i arogancka.

  2. Natalia Augustyn ★★☆☆☆

    Obsługa czarująca, jednakże właścicielka to osoba nieuczciwa. Z jej strony zupełny brak szacunku do drugiego człowieka.

  3. Dorota Główczewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam, moja siostrzenica została potraktowana w sposób karygodny przez samą Panią właścicielkę. Skuszona opiniami udała się tam po sukienkę na studniówkę a wyszła z płaczem po bezczelnych uwagach jakie usłyszała na temat swojej sylwetki. Tak skandaliczne zachowanie nie powinno mieć w ogóle miejsca. Kobiety mają bardzo różne sylwetki , jednak wszystkie chcą się czuć pięknie i wyjątkowo.

  1. Joanna Kocikowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam, ceny z kosmosu za ciuchy nie warte nawet 100 zł.Na fachowe doradztwo nie ma co liczyć. No chyba,że chcecie wyjść w kiczowatej kreacji i wyglądać jak królowe disco. Zero szyku, elegancji za to mnóstwo świecidełek i tandety.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Butik Oliwia Moda I Styl?

Butik Oliwia Moda I Styl znajduje się przy Dworcowa 23, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Butik Oliwia Moda I Styl?

Można skontaktować się z Butik Oliwia Moda I Styl pod numerem +48 697 731 816

Jak można dotrzeć do Butik Oliwia Moda I Styl?

Do Butik Oliwia Moda I Styl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements