To skandal jak ta kobieta obchodzi się z klientem, wysyła towar niezgodny z zamówieniem a gdy chcesz złożyć reklamację poprostu blokuje klientów. Nie polecam i czekam aż ktoś oficjalnie zlozy skargę na tą osobę.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Bumann ★☆☆☆☆
-
Violetta Doligała ★☆☆☆☆
Ostrzegam! Przelałam pieniądze za sukienkę 5 lipca, 680+koszt wysyłki, Pani nie wysłała do tej pory paczki (Jest koniec lipca), nie dostałam rownież zwrotu pieniędzy chociaz kilka razy wnosiłam o zwrot , nawet pofatygowałam się raz do sklepu. Dopiero teraz widzę ile jest negatywnych opinii, windykcje.Zdążyła nawet usunąć stronę i FB, na szczęście rozmowy są zachowane -dowód jest, czas na policję.
-
Iwona Skóra ★☆☆☆☆
Nie polecam. Proszę dobrze przeczytać regulamin butiku. Towar wysłany nie zgodnie z zamówieniem pomimo wysłanej rozmiarówki a miało być tak pięknie , zapłata odbyła się blik , towar niezgodny z zamówieniem odesłany w tym samym dniu dotarł w dniu następnym a zwrot obiecany zwodzony następnie powoływanie się na regulamin....brak szacunku dla klienta.Brak profesjonalizmu a atowar
-
Dominika ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zakupiona sukienka zafarbowała mi ubrania, chciałam złożyć reklamację, niestety właścicielka nie chciała jej przyjąć, powiedziała, że mam to załatwić z producentem. W końcu przyjęła reklamację i kontakt się urwał. Okazało się, że reklamacja nie dotarła do producenta, a Pani miała ogromny problem ze zwrotem pieniędzy. Jest bezczelna i arogancka.
-
Natalia Augustyn ★★☆☆☆
Obsługa czarująca, jednakże właścicielka to osoba nieuczciwa. Z jej strony zupełny brak szacunku do drugiego człowieka.
-
Dorota Główczewska ★☆☆☆☆
Nie polecam, moja siostrzenica została potraktowana w sposób karygodny przez samą Panią właścicielkę. Skuszona opiniami udała się tam po sukienkę na studniówkę a wyszła z płaczem po bezczelnych uwagach jakie usłyszała na temat swojej sylwetki. Tak skandaliczne zachowanie nie powinno mieć w ogóle miejsca. Kobiety mają bardzo różne sylwetki , jednak wszystkie chcą się czuć pięknie i wyjątkowo.
-
Joanna Kocikowska ★☆☆☆☆
Nie polecam, ceny z kosmosu za ciuchy nie warte nawet 100 zł.Na fachowe doradztwo nie ma co liczyć. No chyba,że chcecie wyjść w kiczowatej kreacji i wyglądać jak królowe disco. Zero szyku, elegancji za to mnóstwo świecidełek i tandety.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Butik Oliwia Moda I Styl?
Butik Oliwia Moda I Styl znajduje się przy Dworcowa 23, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Butik Oliwia Moda I Styl?
Można skontaktować się z Butik Oliwia Moda I Styl pod numerem +48 697 731 816
Jak można dotrzeć do Butik Oliwia Moda I Styl?
Do Butik Oliwia Moda I Styl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku