Jedna ( na szczęście) noc w apartamencie nr 2. Wnętrze nie mające nic wspólnego z pięknymi zdjęciami. Od lat nie konserwowane. Niebezpieczne gniazdko elektryczne przy wejściu, stare brudne wnętrza. Łazienka koszmarna i zapach którego chlor nie da rady zniwelować. Na balkonie popielniczka z petami papierosowymi. Stare, powygniatane materace. Ogólnie tzw. apartament to miejsce gdzie nie chcesz: niczego dotykać, siedzieć na kanapie, pić kawy jeść śniadania chcesz uciekać.
Zdjęcia
Opinie
-
Małorzata Szumska ★☆☆☆☆
-
Marcin Plocki ★★☆☆☆
Apartament nr 8 - załączam zdjęcie obrazujące wejście - coś podzielonego na dwa, efekt dramatyczny… Wiele razy nocowałem u Was, jednak tym razem ogromne rozczarowanie: bardzo nieprzyjemne wnętrze, wadliwe oświetlenie, hucząca wentylacja, pajęczyny w każdym kącie…. Kontakt z administracją niemożliwy. Szkoda, że jakość lokali spada na przestrzeni lat. Ten pobyt był ostatnim w Waszym obiekcie, a bardzo ceniłem…
-
Katarzyna Stachak ★★★☆☆
Ogromny plus to lokalizacja i dostępny parking choć miejsc parkingowych było niewiele. Łatwy sposób zameldowania i wymeldowania, duże i wygodne łóżko sypialniane. To tyle plusów. Bardzo trudny kontakt z obsługą. W ogłoszeniu była informacja, że w pokoju przygotowana jest dodatkowa pościel w sofie, jednak nie było tam poszewek na czym nam zależało. Apartament zdecydowanie nie jest przystosowany dla rodzin z dziećmi. Brak ściereczek do wytarcia naczyń, dywanika do łazienki bądź ręcznika podłogowego. Czystość oceniam raczej średnio, widoczne pajęczyny, okruszki w szufladzie na sztućce czy włosy. Przygotowana została również zbyt mała ilość ręcznika papierowego czy papieru toaletowego.
-
Weronika Marciniak ★★★★★
Mieszkaliśmy w apartamencie nr 5 przez dwie doby. Komfortowy sposób zakwaterowania. Jedyny minus to, że miał być ekspres do kawy, na co się przygotowałam, niestety nie było go. Jednak to niewielki kłopot. Cisza spokój, blisko do morza.
-
Sebastian Kos ★★★★★
Świetna lokalizacja (blisko lasu i morza), widok na las lub morze, a mieszkania bardzo komfortowe i fajnie urządzone. Dostępne są miejsca parkingowe. Świetne miejsce :)
-
Joanna Dmoch ★★★★★
Bardzo ladny i przestronny pokój, dobra lokalizacja. Widok z tarasu na balkonie piekny. Polecam :) chętnie wroce w to miejsce.
-
Błażej Marczak ★★★★★
Bardzo dobra lokalizacja. Standard na fajnym poziomie. Super opcja jest taras na dachu budynku... Jedyny minus to, ze na klatce schodowej czuć zapach chyba chemii używanej do sprzątania. Na duzy plus miła menagerka z dodatkową mala promka na cene pobytu... Jesli chcesz pospacerowac po klifach i bulwarze oraz szybko znaleźć sie w porcie-nie płacąc za kazdym razem za parkingi to to miejsce jest dla Ciebie. Lokalizacja mega.
-
Gabriela ★★★★★
Rewelacja, czysto ,miło i przyjemnie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Duża łazienka, wygodne łóżka. Zmywarka,lodówka, dużo naczyń. Balkon ze stolikiem i krzesłami-Super
-
Tomek Fąfara ★★★★★
Jedno z najlepszych miejsc jakie mieliśmy okazję odwiedzić. Lokalizacja, komfort, udogodnienia, czystość, otoczenie i wiele więcej na najwyższym poziomie. Jeśli ponownie będziemy planować pobyt w Trójmieście to z pewności wybierzemy LTC!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Białe Miasto LTC Apartments?
Białe Miasto LTC Apartments znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 11, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-410 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Białe Miasto LTC Apartments?
Można skontaktować się z Białe Miasto LTC Apartments pod numerem +48 585 733 344
Jak można dotrzeć do Białe Miasto LTC Apartments?
Do Białe Miasto LTC Apartments można dotrzeć, korzystając z poniższego linku