Najbardziej nieogarnięta apteka w mieście!! Nie potrafią dobrać leków dla dzieci. Prosiłem o leki dla 7 latka a dali dla dorosłej osoby. Taka sytuacja zdarzyła się niejednokrotnie już. Nie wspominając o obsłudze. Dra-matttt
Zdjęcia
Opinie
-
Kris Kristof ★☆☆☆☆
-
Dariusz Bartoszewski ★★★★☆
Typowa Apteka. Miła obsluga. Super że jest blisko i długo otwarta. Mogłaby być z zewnątrz bardziej widoczna bo bez map Google w życiu bym nie wiedział, że tam coś jest.
-
Piotr Pepłoński ★★★☆☆
Mimo że apteka sama w sobie spoko i dobre godziny otwarcia są, to właśnie potwierdziło się to co słyszałem od znajomych - zdarza się że pani za ladą (w tym przypadku kobieta około 50 lat, ciemny blond) w pierwszej kolejności poda lek najdroższy i "zapomni" zaproponować tańszego zamiennika. Kupowałem diklofenak żel, 2 tubki. Pani przynosi lek, nabija na kasę i czeka na płatność. Dopiero jak spytałem o cenę i tańszy zamiennik, usłyszałem że "może coś mam ale nie wiem czy 100g". Chciałbym nadmienić, że 100g to standardowe opakowanie. Zamiast 2x 29zl, zapłaciłem 2x 17zl. Warto tego pilnować
-
Urszula Whisper (Kredka) ★★☆☆☆
Zdecydowanie staram się unikać tej apteki ze względu na poprzednie złe doświadczenia, ale niestety tym razem zmusiło mnie zdrowie. Obsługa, a dokładniej wysoki farmaceuta po trzydziestce, z którym miałam już drugi raz do czynienia, pozostawia wiele do życzenia. Człowiek arogancki, niechętny do pomocy, wręcz bezczelny w podejściu do pacjenta. Nie potrafi doradzić ani wytłumaczyć, dlaczego sugeruje konkretny lek – całość odbywa się w tonie, jakby robił to z łaski. Dodatkowo czas oczekiwania w kolejce to 20–25 minut, a po tym wszystkim byłam pospieszana, a na koniec nawet nie usłyszałam grzecznego „dziękuję” czy „do widzenia”. To nie jest moje pierwsze takie doświadczenie w tej aptece, co niestety świadczy o tym, że pewne standardy obsługi nie są tutaj przestrzegane. Uważam, że taka osoba nie powinna pracować w zawodzie, który wymaga empatii i profesjonalizmu – tyle jest innych, kompetentnych i uprzejmych farmaceutów, którzy z pewnością lepiej odnaleźliby się na tym stanowisku.
-
Marzena Siejkowska ★☆☆☆☆
Pani farmaceutka z niebieskimi włosami okropna, przyszłam do apteki zakupić leki a Pani dała mi wyraźnie odczuć l, że jestem nie mile widziana widziana. Machała głową i "sapała" pod nosem, że klient wszedł do apteki. Po dłuższej chwili dopiero zaprosiła z łaską do okienka. Proszę się zastanowić czy warto tą Panią trzymać w aptece bo drugi raz wolę pojechać dalej ale być mile obsłużona. Nie polecam tej apteki no chyba, że ktoś lubi być potraktowany jak zło konieczne.
-
Bartek Ciszewski ★★★★★
Duża dostępność leków, pomocny personel, ceny lepsze niż u konkurencji. Polecam.
-
Marcin ★★★★★
Bardzo szybka, profesjonalna i pomocna obsługa,duży asortyment, dobrze zaopatrzona apteka polecam.
-
Anna Osowicz ★★★★★
Miły personel. Krótki czas oczekiwania. Duża dostępność leków. Przystępne ceny.
-
Michael Pe ★☆☆☆☆
Obsługa to jakaś porażka. Nie chce mi się nawet przechodzić obok tej apteki. Bezczelność i zła energia personelu aż przechodzi przez ściany. Obsługa apteki musi mieć naprawdę złe i smutne życie skoro zachowuje się w tak tragiczny sposób w stosunku do klientów. NIE POLECAM
-
Monika Kazmierczak ★☆☆☆☆
Spora apteka z 3 stanowiskami, które nigdy jeszcze chyba nie były naraz czynne. Oznacza to, że idąc na zakupy do tej apteki należy zarezerwować sobie minimum 40 minut, z czego 30 minut to czas oczekiwania na zewnątrz, aby wejść do środka. Kiedykolwiek tam nie przechodzę - zawsze na dworze stoi kilka osób. Opieszała, niegrzeczna i nieuczciwa obsługa. Pani w niebieskich włosach z pretensją w głosie cofnęła mnie do kolejki, gdyz nie działał jej komputer - jakbym miała rentgena w oczach i widziała co za ladą dzieje się z jej komputerem. Następnie obsługując mnie obraziła się, gdy usłyszała, że chcę Fervex - tylko 3 saszetki zamiast całego opakowania jakie mi przyniosła. Przewróciła oczami, westchnęła i niechętnie przyniosła mi 3 sztuki. Dopiero w domu zorientowałam się, że otrzymałam Aspirynę forte (nie prosiłam o forte - nie wiedziałam nawet że taka istnieje) która jest mocniejsza (nie podam jej starszej osobie z problemami krzepliwości) i dwukrotnie droższa. Może ma prowizję od utargu i dba by płacić więcej? Ale wtedy obsługiwałaby szybciej....nie wiem o co chodzi w tej aptece. Chyba przestanę ja odwiedzać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Alba VI?
Apteka Alba VI znajduje się przy Wielorybia 109, 85-435 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Alba VI?
Można skontaktować się z Apteka Alba VI pod numerem +48 523 490 506
Jak można dotrzeć do Apteka Alba VI?
Do Apteka Alba VI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku