Opinie

  1. Kris Kristof ★☆☆☆☆

    Najbardziej nieogarnięta apteka w mieście!! Nie potrafią dobrać leków dla dzieci. Prosiłem o leki dla 7 latka a dali dla dorosłej osoby. Taka sytuacja zdarzyła się niejednokrotnie już. Nie wspominając o obsłudze. Dra-matttt

  2. Dariusz Bartoszewski ★★★★☆

    Typowa Apteka. Miła obsluga. Super że jest blisko i długo otwarta. Mogłaby być z zewnątrz bardziej widoczna bo bez map Google w życiu bym nie wiedział, że tam coś jest.

  3. Piotr Pepłoński ★★★☆☆

    Mimo że apteka sama w sobie spoko i dobre godziny otwarcia są, to właśnie potwierdziło się to co słyszałem od znajomych - zdarza się że pani za ladą (w tym przypadku kobieta około 50 lat, ciemny blond) w pierwszej kolejności poda lek najdroższy i "zapomni" zaproponować tańszego zamiennika. Kupowałem diklofenak żel, 2 tubki. Pani przynosi lek, nabija na kasę i czeka na płatność. Dopiero jak spytałem o cenę i tańszy zamiennik, usłyszałem że "może coś mam ale nie wiem czy 100g". Chciałbym nadmienić, że 100g to standardowe opakowanie. Zamiast 2x 29zl, zapłaciłem 2x 17zl. Warto tego pilnować

  1. Urszula Whisper (Kredka) ★★☆☆☆

    Zdecydowanie staram się unikać tej apteki ze względu na poprzednie złe doświadczenia, ale niestety tym razem zmusiło mnie zdrowie. Obsługa, a dokładniej wysoki farmaceuta po trzydziestce, z którym miałam już drugi raz do czynienia, pozostawia wiele do życzenia. Człowiek arogancki, niechętny do pomocy, wręcz bezczelny w podejściu do pacjenta. Nie potrafi doradzić ani wytłumaczyć, dlaczego sugeruje konkretny lek – całość odbywa się w tonie, jakby robił to z łaski. Dodatkowo czas oczekiwania w kolejce to 20–25 minut, a po tym wszystkim byłam pospieszana, a na koniec nawet nie usłyszałam grzecznego „dziękuję” czy „do widzenia”. To nie jest moje pierwsze takie doświadczenie w tej aptece, co niestety świadczy o tym, że pewne standardy obsługi nie są tutaj przestrzegane. Uważam, że taka osoba nie powinna pracować w zawodzie, który wymaga empatii i profesjonalizmu – tyle jest innych, kompetentnych i uprzejmych farmaceutów, którzy z pewnością lepiej odnaleźliby się na tym stanowisku.

  2. Marzena Siejkowska ★☆☆☆☆

    Pani farmaceutka z niebieskimi włosami okropna, przyszłam do apteki zakupić leki a Pani dała mi wyraźnie odczuć l, że jestem nie mile widziana widziana. Machała głową i "sapała" pod nosem, że klient wszedł do apteki. Po dłuższej chwili dopiero zaprosiła z łaską do okienka. Proszę się zastanowić czy warto tą Panią trzymać w aptece bo drugi raz wolę pojechać dalej ale być mile obsłużona. Nie polecam tej apteki no chyba, że ktoś lubi być potraktowany jak zło konieczne.

  3. Bartek Ciszewski ★★★★★

    Duża dostępność leków, pomocny personel, ceny lepsze niż u konkurencji. Polecam.

  1. Marcin ★★★★★

    Bardzo szybka, profesjonalna i pomocna obsługa,duży asortyment, dobrze zaopatrzona apteka polecam.

  2. Anna Osowicz ★★★★★

    Miły personel. Krótki czas oczekiwania. Duża dostępność leków. Przystępne ceny.

  3. Michael Pe ★☆☆☆☆

    Obsługa to jakaś porażka. Nie chce mi się nawet przechodzić obok tej apteki. Bezczelność i zła energia personelu aż przechodzi przez ściany. Obsługa apteki musi mieć naprawdę złe i smutne życie skoro zachowuje się w tak tragiczny sposób w stosunku do klientów. NIE POLECAM

  1. Monika Kazmierczak ★☆☆☆☆

    Spora apteka z 3 stanowiskami, które nigdy jeszcze chyba nie były naraz czynne. Oznacza to, że idąc na zakupy do tej apteki należy zarezerwować sobie minimum 40 minut, z czego 30 minut to czas oczekiwania na zewnątrz, aby wejść do środka. Kiedykolwiek tam nie przechodzę - zawsze na dworze stoi kilka osób. Opieszała, niegrzeczna i nieuczciwa obsługa. Pani w niebieskich włosach z pretensją w głosie cofnęła mnie do kolejki, gdyz nie działał jej komputer - jakbym miała rentgena w oczach i widziała co za ladą dzieje się z jej komputerem. Następnie obsługując mnie obraziła się, gdy usłyszała, że chcę Fervex - tylko 3 saszetki zamiast całego opakowania jakie mi przyniosła. Przewróciła oczami, westchnęła i niechętnie przyniosła mi 3 sztuki. Dopiero w domu zorientowałam się, że otrzymałam Aspirynę forte (nie prosiłam o forte - nie wiedziałam nawet że taka istnieje) która jest mocniejsza (nie podam jej starszej osobie z problemami krzepliwości) i dwukrotnie droższa. Może ma prowizję od utargu i dba by płacić więcej? Ale wtedy obsługiwałaby szybciej....nie wiem o co chodzi w tej aptece. Chyba przestanę ja odwiedzać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Alba VI?

Apteka Alba VI znajduje się przy Wielorybia 109, 85-435 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Alba VI?

Można skontaktować się z Apteka Alba VI pod numerem +48 523 490 506

Jak można dotrzeć do Apteka Alba VI?

Do Apteka Alba VI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements