Fatalna obsługa znowu obsługuje 1 osoba, choć z tyłu głosy słychać, a kolejka poza aptekę. Oni się czują, jak za komuny, królami życia, zero realnego podejścia i profesjonalizmu.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Chruściel ★★☆☆☆
-
Łukasz ooo ★★★☆☆
Obsługa jakaś porażka. Farmaceci obsługują w ślimaczym tempie. Wielokrotnie chodzą na zaplecze
-
Oliwia. ★★★★☆
Ceny niskie w porównaniu z konkurencją. Minusem wieczne kolejki ,bardzo często otwarta tylko jedna kasa.
-
Adam Janis ★★☆☆☆
Obsługa jest okej ale ceny? W pobliskiej aptece ten sam lek kosztuje 59,99zl. U nich ten sam lek 120zl. Nie wiem skąd taka przebitka ale był to ostatni zakup w tej aptece bo ceny są jakimś żartem. Polecam przed zakupem sprawdzić ceny w internecie bo tutaj na pewno tanio nie będzie zakupów. Odpowiadając na waszą prośbę to czy to coś zmieni,ze podam nazwę leku? Skoro już kupiłem, straciłem podwójnie to już po fakcie. Jeżeli to jest konkurencyjna cena z podwójną przebitka to naprawdę bardzo ciekawe. Za 2 tabletki leku DOSTINEX zapłacić 120zl te lekki żart.
-
Ewelina M ★☆☆☆☆
Ceny i zaopatrzenie ok. Obsługa tragedia. Panowie farmaceuci to rekordy w wolnej obsłudze biją. Kierownictwo nie widzi, że obsługa "leży i kwiczy"? Godzina czekania w kolejce za drzwiami.. nikt nie załatwiał skomplikowanych spraw, zwykłe leki. Wstyd. Jedynie Panie farmaceutki ratują aptekę.
-
Anonim Anonim ★★★☆☆
Coraz mniej leków ,Osowa góra obsługa hm.....mało pomocną
-
Artur Mlyn ★☆☆☆☆
Tragedia. Wybierz inna aptekę. Przemądrzała starsza kobieta chyba wszystkie swoje niepowodzenia życiowe przelewa na klientów. Szkoda słów, jedna gwiazdka to i tak za dużo.
-
Filip Tomczak ★☆☆☆☆
Zawsze długa kolejka- 3 pracowników A jeden obsługuje i jeszcze w żółwie tempie....brak słów
-
siwypln ★☆☆☆☆
Dramat jeśli chodzi o obsługę, jeśli masz czas stać średnio 1h w kolejce.Jedynie na plus są tam nisze ceny niż gdzie indziej .... Po 3 latach nadal nic się nie zmieniło robisz zakupy leków za ponad 100zł płacisz banknotem 200zł i słyszysz że nie mają jak wydać . Jedna gwiazdka to za duża ocena - TRAGEDIA
-
Remigiusz Baczynski ★★★★☆
Apteka dobrze zlokalizowana ale powierzchniowo mała.Ze względu na to że leki są tańsze niż w innej sieci aptek. Kolejki na ulicy przed apteka długa .co przy tej pogodzie nie jest przyjemnością. Ze względu na duży zbyt leków radzę rozbudowę apteki na co jest miejsce z lewej strony budynku. Niezbędna byłaby toaleta z powodu tego że osoby w kolejce są grubo po 70. Względy sanitarne nie są nigdzie brane pod rozwagę nawet przy obiektach nowob
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Alba III?
Apteka Alba III znajduje się przy Grunwaldzka 71, 85-001 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Alba III?
Można skontaktować się z Apteka Alba III pod numerem +48 523 478 490
Jak można dotrzeć do Apteka Alba III?
Do Apteka Alba III można dotrzeć, korzystając z poniższego linku