Przemiłe panie, zawsze doradzą, udzielą rzetelnych informacji. Gdy leku nie ma na miejscu, a jest dostępny w hurtowni, zawsze proponują zamowienie na drugi dzień, lub gdy jest potrzebny na zaraz podpowiedza, gdzie można go znalesc w danym momencie. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia P ★★★★★
-
Michał G ★★★★★
Bardzo miła obsługa zawsze wszystko dostępne
-
Stefan Cichy ★★★★★
W tej aptece mają wszystko co zazwyczaj potrzebuje. Kompetentne Panie, często wchodzę przywitać się i zamienić słówko. Szczególne uznanie dla Pani Magdy, nie raz doradziła mi z lekami tak, że żaden lekarz nie jest potrzebny. Uznanie dla apteki, że można wchodzić z pieskiem, a nie jak u innych zostawiać przed wejściem.
-
MIRELA GM ★★★★★
Bardzo miła, pomocna obsługa. Także wtedy gdy odbieram leki zamówione na stronie internetowej. Zawsze jestem zadowolona.
-
aneta bęcka ★☆☆☆☆
Panie farmaceutki nie uprzejme.Brak dostępności leków . Osobie niepełnosprawnej nie potrafią pomoc i zamówić lek.Odsylaja do mops-u .Nie polecam , mimo tego że to najbliższabapteka od miejsca zamieszkania , będę jej unikać jak ognia.
-
Ania ★★★★★
Bardzo miła obsługa, udzielono mi wyczerpujących informacji. Wszystkie potrzebne leki na miejscu. Nie ma problemu ze sprowadzeniem syropu. Maść robiona była gotowa już na następny dzień. Moja ulubiona apteka.
-
Peny Pasjans ★☆☆☆☆
Nie polecam! Leków brakuje, a dodatkowo personel nie potrafi sprostać podstawowej czynności dot. dostarczenia leku na zamówienie. Zamówiłam lek i okazało się, że został sprzedany innej osobie czyli drugie podejście po lek bezowocne. Zaproponowano trzecie! Jednak brak profesjonalizmu oraz takie traktowanie klienta wyklucza całkowicie mnie jako klienta tej apteki! :(
-
Iwona Dziublinska ★★★★☆
Szybka, ptofesjonalna obsługa chętnie służąca pomocą. Krótkie oczekiwanie w kolejce. Ewentualny brak leku w chwili zakupu już następnego dnia jest dostępny do odbioru. Polecam.
-
Basia B ★☆☆☆☆
Potrzebny był mi lek na zbicie gorączki, ale Pani zrobiła problem, bo nie mam 60+, a to godziny dla seniorów. Zero ludzkiego podejścia. W aptece Alba na Grunwaldzkiej po pytaniu, czy dostanę coś na gorączkę w godzinach dla seniorów zostałam obsłużona bez najmniejszego problemu, za co bardzo dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?
DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Plac Poznański 2, 85-129 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku