Opinie

  1. Kasia P ★★★★★

    Przemiłe panie, zawsze doradzą, udzielą rzetelnych informacji. Gdy leku nie ma na miejscu, a jest dostępny w hurtowni, zawsze proponują zamowienie na drugi dzień, lub gdy jest potrzebny na zaraz podpowiedza, gdzie można go znalesc w danym momencie. Polecam

  2. Michał G ★★★★★

    Bardzo miła obsługa zawsze wszystko dostępne

  3. Stefan Cichy ★★★★★

    W tej aptece mają wszystko co zazwyczaj potrzebuje. Kompetentne Panie, często wchodzę przywitać się i zamienić słówko. Szczególne uznanie dla Pani Magdy, nie raz doradziła mi z lekami tak, że żaden lekarz nie jest potrzebny. Uznanie dla apteki, że można wchodzić z pieskiem, a nie jak u innych zostawiać przed wejściem.

  1. MIRELA GM ★★★★★

    Bardzo miła, pomocna obsługa. Także wtedy gdy odbieram leki zamówione na stronie internetowej. Zawsze jestem zadowolona.

  2. aneta bęcka ★☆☆☆☆

    Panie farmaceutki nie uprzejme.Brak dostępności leków . Osobie niepełnosprawnej nie potrafią pomoc i zamówić lek.Odsylaja do mops-u .Nie polecam , mimo tego że to najbliższabapteka od miejsca zamieszkania , będę jej unikać jak ognia.

  3. Ania ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, udzielono mi wyczerpujących informacji. Wszystkie potrzebne leki na miejscu. Nie ma problemu ze sprowadzeniem syropu. Maść robiona była gotowa już na następny dzień. Moja ulubiona apteka.

  1. Peny Pasjans ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Leków brakuje, a dodatkowo personel nie potrafi sprostać podstawowej czynności dot. dostarczenia leku na zamówienie. Zamówiłam lek i okazało się, że został sprzedany innej osobie czyli drugie podejście po lek bezowocne. Zaproponowano trzecie! Jednak brak profesjonalizmu oraz takie traktowanie klienta wyklucza całkowicie mnie jako klienta tej apteki! :(

  2. Iwona Dziublinska ★★★★☆

    Szybka, ptofesjonalna obsługa chętnie służąca pomocą. Krótkie oczekiwanie w kolejce. Ewentualny brak leku w chwili zakupu już następnego dnia jest dostępny do odbioru. Polecam.

  3. Basia B ★☆☆☆☆

    Potrzebny był mi lek na zbicie gorączki, ale Pani zrobiła problem, bo nie mam 60+, a to godziny dla seniorów. Zero ludzkiego podejścia. W aptece Alba na Grunwaldzkiej po pytaniu, czy dostanę coś na gorączkę w godzinach dla seniorów zostałam obsłużona bez najmniejszego problemu, za co bardzo dziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?

DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Plac Poznański 2, 85-129 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements