Profesjonalne podejście do klientów,panie farmaceutyki o wysokiej kulturze osobistej,wielkiej empatii i życzliwości.Wielka przyjemnością jest robienie w tej aptece zakupów . Życzę wszystkim klientom innych aptek takiej serdeczności jaka okazywaną jest w tej aptece przez urocze Panie.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert ★★★★★
-
Przemek ★☆☆☆☆
Już od dłuższego czasu mozna zaobserwować bardzo duży wzrost cen ale to co ostatnio się dzieje to już przesada.... 2 miesiące temu za te same leki płaciłem ok 100 zł a dzisiaj 180 zł.... pracownicy tłumaczą się inflacją, proponują większe opakowania oraz wyjaśniają, że to nie oni podwyższają ceny tylko producenci... Dlaczego w konkurencyjnych aptekach producenci tak nie podwyższają cen leków? Wszędzie są podwyżki ale nie takie...
-
Basia ★☆☆☆☆
Panie farmaceutki najlepsze w Bydgoszczy! Profesjonalne, potrafią doradzić, zawsze uśmiechnięte. Oby więcej takich pracowników w aptekach! Jednak ceny ostatnio to jakiś kosmos! Syrop p/gorączkowy dla dzieci kosztuje 42 zł, w sąsiedniej aptece ten sam syrop 25 zł... Tabletki p/bólowe 30 zł, w sąsiedniej aptece 17 zł.... Dodatkowo widać, że nikt nie inwestuje w aptekę... Na wejściu podłoga oklejona taśma klejącą... Widać,że Panie farmaceutki maja problem z otwarciem szuflad bo nie ma uchwytów albo szuflady nie da się otworzyć. Trzeba przyznać, że apteka wymaga generalnego remontu bo wizerunkowo to wygląda bardzo słabo... Zawsze tam chodziłam dla moich ulubionych Pan farmaceutek ale przy tych cenach musze zmienić aptekę... Dla Pan farmaceutek daje najwyższą ocenę ale dla samej apteki po ostatnich zmianach i wyglądzie apteki daje 1...
-
Paulina Krzyżanowska ★★☆☆☆
Zostawiam 2 gwiazdki , ponieważ uważam, że cena 100 zł za opakowanie popularnego mleka modyfikowanego dla niemowląt, gdzie normalnie takie mleko kosztuje ok 65 zł to jest duża przesada. Nie wiem kto ustala te ceny
-
Filip Graczyk ★★★★★
Pani Milena to najlepsza Farmaceutka! Złota kobieta, która uratowała mi już nie raz zdrowie i życie. Gorąco polecam i na pewno jeszcze wrócę tu nie raz!
-
Paweł Kamiński ★★★★★
Mała wielka apteka. Choć nie mam najbliżej to jestem stałem bywalcem. Panie farmaceutki niezwykle kompetentne, uprzejme i interesują się pacjentem! Ze względu na moją chorobę potrzebuję leki które są trudno dostępne. Szukałem w wielu aptekach, w większości niestety zostałem zwyczajnie zlekceważony. Słyszałem jedynie "nie mamy i nie ma w hurtowniach". W tej zaś aptece Pani obiecała mi że się zorientuje i poszuka. Po kilku dniach przyszedłem i lek czekał na mnie!!! Można? Można! Jestem ogromnie wdzięczny i z czystym sumieniem polecam te aptekę!
-
Dominik Wierczyński ★★★★★
Bardzo wysoki poziom obsługi. Duży wybór produktów, wszystko czego szukam to jest. Regularnie tam przychodzę i nigdy nie było żadnych problemów.
-
Karolina Nowakowska ★★★★★
W kilku aptekach odmówiono mi zrobienia leku recepturowego dla 10 miesięcznego dziecka a Panie w tej aptece zrobiły to bez problemu... Jestem bardzo wdzięczna, oby więcej takich farmaceutów z ogromną empatia, chęcią pomocy i dużą wiedzą. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Żyj-zdrowo.com?
Apteka Żyj-zdrowo.com znajduje się przy Księdza Ryszarda Markwarta 4, 85-015 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Żyj-zdrowo.com?
Można skontaktować się z Apteka Żyj-zdrowo.com pod numerem +48 525 826 296
Jak można dotrzeć do Apteka Żyj-zdrowo.com?
Do Apteka Żyj-zdrowo.com można dotrzeć, korzystając z poniższego linku