Opinie

  1. bonk ★★★★★

    Bywam czasami i byłem też dzisiaj - każdorazowo farmaceutki służą doradztwem niepytane, co jest bardzo miłe i przydatne.

  2. Milena ★☆☆☆☆

    Pani blondynka w średnim wieku bardzo niemiła, opryskliwa, jakby pracowała tam za karę. A chyba w takim miejscu powinno się mieć podejście i wyrozumiałość do klienta czytaj pacjenta. Nie polecam.

  3. J Ł ★☆☆☆☆

    Moja mama przyjechała do apteki po środek na porost włosów i polepszenie stanu paznokci, bez biotyny ( ponieważ zakazał jej endokrynolog). Przed zakupem poprosiła o sprawdzenie składu czy aby napewno nie ma tego składnika. Pani „ekspedientka” odpowiedziała, że go nie zawiera. Po wyjściu z apteki mama zauważyła, że w składzie jest biotyna i środek ma bardzo krótką datę ważności. Wróciła oddać preparat. Oczywiście nie usłyszała żadnych wyjaśnień lub przeprosin. Otrzymała wzrot pieniędzy. Prośba do właściciela: jeśli nie zatrudnia mgr farmacji to niech chociaż zatrudni osoby umiejące czytać skład na etykiecie i pilnujące dat na lekach. Więcej z usług tej apteki nie skorzystamy.

  1. Beata Meckien ★☆☆☆☆

    Telefon do tej apteki przeniósł mnie w czasie do PRL, gdzie Pani za ladą mówiła "nie ma, nie ma, nie będzie". Na pytania zadawane spokojnym tonem i próbę wyjaśnienia czegokolwiek Pani reaguje krzykiem i histerią. Rozumiem, że są problemy z dostępnością leków, ale krzyczenie na klienta, że wogóle śmie zadawać pytania to chyba już nie te czasy. "Przepraszam bardzo", że szukam leku i zakłóciłam Pani południową sjestę.

  2. G K ★☆☆☆☆

    Bardzo długi czas obsługi każdego klienta. Zanim panie coś odnajdą w komputerze, zanim później odnajdą na półce, zanim rozliczą... to kolejka już zakręca. Bardziej czasowo opłaca się podjechać do apteki w Auchan i obrócić do centrum onkologii niż tam stać i czekać. Apteka dla Bardzo Cierpliwych posiadających duzo wolnego czasu.

  3. Angi Style ★☆☆☆☆

    Obsługa zamiast skupić się na obsłudze klientów potrzebujących leków, bawi się w selekcję i choć w środku pustki, baby w maskach i za pleksą i pewnie już po swojej dawce warczą jak na złodzieja. Wolni Ludzie omijać ten syffffff.

  1. jolanta grzan ★★☆☆☆

    Bardzo nie miła Pani. Kupiłam elektroniczy termometr okazało się że jest wadliwy . Odniosłam po pięciu minutach prosząc o zamianę na zwykły to zn z rtęcią. . Pani stwierdziła że do tej pory nie miała zwrotu i owszem zwróci mi pieniądze ale nie sprzeda mi drugiego. Zapytałam dlaczego gdyż potrzebowałam bo byłam z trzyletnim wnusiem który gorączkował a mieszkaliśmy w hotelu przy Centrum Onkologii. Argument Pani był taki że drugi też zaraz przyniosę. Na szczęście drugi działał. Tak się zastanawiam , co tacy ludzie robią w takim miejscu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka przy Onkologii?

Apteka przy Onkologii znajduje się przy Doktor Izabeli Romanowskiej, Fordon, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka przy Onkologii?

Można skontaktować się z Apteka przy Onkologii pod numerem +48 609 585 376

Jak można dotrzeć do Apteka przy Onkologii?

Do Apteka przy Onkologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements