Bywam czasami i byłem też dzisiaj - każdorazowo farmaceutki służą doradztwem niepytane, co jest bardzo miłe i przydatne.
Zdjęcia
Opinie
-
bonk ★★★★★
-
Milena ★☆☆☆☆
Pani blondynka w średnim wieku bardzo niemiła, opryskliwa, jakby pracowała tam za karę. A chyba w takim miejscu powinno się mieć podejście i wyrozumiałość do klienta czytaj pacjenta. Nie polecam.
-
J Ł ★☆☆☆☆
Moja mama przyjechała do apteki po środek na porost włosów i polepszenie stanu paznokci, bez biotyny ( ponieważ zakazał jej endokrynolog). Przed zakupem poprosiła o sprawdzenie składu czy aby napewno nie ma tego składnika. Pani „ekspedientka” odpowiedziała, że go nie zawiera. Po wyjściu z apteki mama zauważyła, że w składzie jest biotyna i środek ma bardzo krótką datę ważności. Wróciła oddać preparat. Oczywiście nie usłyszała żadnych wyjaśnień lub przeprosin. Otrzymała wzrot pieniędzy. Prośba do właściciela: jeśli nie zatrudnia mgr farmacji to niech chociaż zatrudni osoby umiejące czytać skład na etykiecie i pilnujące dat na lekach. Więcej z usług tej apteki nie skorzystamy.
-
Beata Meckien ★☆☆☆☆
Telefon do tej apteki przeniósł mnie w czasie do PRL, gdzie Pani za ladą mówiła "nie ma, nie ma, nie będzie". Na pytania zadawane spokojnym tonem i próbę wyjaśnienia czegokolwiek Pani reaguje krzykiem i histerią. Rozumiem, że są problemy z dostępnością leków, ale krzyczenie na klienta, że wogóle śmie zadawać pytania to chyba już nie te czasy. "Przepraszam bardzo", że szukam leku i zakłóciłam Pani południową sjestę.
-
G K ★☆☆☆☆
Bardzo długi czas obsługi każdego klienta. Zanim panie coś odnajdą w komputerze, zanim później odnajdą na półce, zanim rozliczą... to kolejka już zakręca. Bardziej czasowo opłaca się podjechać do apteki w Auchan i obrócić do centrum onkologii niż tam stać i czekać. Apteka dla Bardzo Cierpliwych posiadających duzo wolnego czasu.
-
Angi Style ★☆☆☆☆
Obsługa zamiast skupić się na obsłudze klientów potrzebujących leków, bawi się w selekcję i choć w środku pustki, baby w maskach i za pleksą i pewnie już po swojej dawce warczą jak na złodzieja. Wolni Ludzie omijać ten syffffff.
-
jolanta grzan ★★☆☆☆
Bardzo nie miła Pani. Kupiłam elektroniczy termometr okazało się że jest wadliwy . Odniosłam po pięciu minutach prosząc o zamianę na zwykły to zn z rtęcią. . Pani stwierdziła że do tej pory nie miała zwrotu i owszem zwróci mi pieniądze ale nie sprzeda mi drugiego. Zapytałam dlaczego gdyż potrzebowałam bo byłam z trzyletnim wnusiem który gorączkował a mieszkaliśmy w hotelu przy Centrum Onkologii. Argument Pani był taki że drugi też zaraz przyniosę. Na szczęście drugi działał. Tak się zastanawiam , co tacy ludzie robią w takim miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka przy Onkologii?
Apteka przy Onkologii znajduje się przy Doktor Izabeli Romanowskiej, Fordon, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka przy Onkologii?
Można skontaktować się z Apteka przy Onkologii pod numerem +48 609 585 376
Jak można dotrzeć do Apteka przy Onkologii?
Do Apteka przy Onkologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku