Nędza obsługa dziś pani za kare siedzi tam . Nie potrafi dzień dobry odpowiedzieć. Nie było u komu zamówienia zrobić. Posiedzieliśmy zapoznaliśmy się z kartą i opuściliśmy lokal. Dno dno jeszcze się nie spotkałem z taką obsługa . Właściciel powinien się zastanowić nad składem swojej załogi.
Zdjęcia
Opinie
-
Henryk Wesolek ★☆☆☆☆
-
Filip Molski ★★★★★
Burgery bardzo dobre, świetny stosunek ceny do jakosci.
-
Patrycja Mikołajewska ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Pani, która nie ignoruje dzieci i traktuje je jak normalnego gościa. Dostaliśmy korolowanki i krzesełko dla malucha. Na burgery nie trzeba długo czekać. Miłe zaskoczenie po tym jak dwa inne lokale okazały się być zamknięte. Pyszna kawa.
-
Wiktoria Malicka ★☆☆☆☆
Zamawialiśmy burgera 1 z wołowiną i 1 z kurczakiem otrzymaliśmy 2 razy wołowinę w dodatku z włosem w środku gdzie po zwróceniu uwagi pani powiedziała że włos nie jest ich to skąd gdzie wziął? Nie polecam
-
Damian Markowski ★★★★★
Bardzo dobre burgery - zestawy dla dzieci wielkościowo ok, do normalnego zestawu mogłoby być wiecej frytek. Sałatka również bardzo dobra. W samym lokalu, mogą trochę przeszkadzać zapachy z kuchni, ale można usiąść w ogródku. Ogólnie polecamy.
-
Filip Tomaszczyk ★★★★★
Vege burger po triathlonie - przepyszny! Plus za smaki i stoliki na zewnątrz, fajny klimat;) Pozdrawiam czerwonowłosą i blond kelnerkę oraz kucharzy, mega szacun!
-
Karolina ★★★☆☆
Jedzenie poprawne, smaczne jak na burgerownie. Doceniam starania jakie szefostwo wkłada w miejsce, natomiast BŁAGAM!!! Przeszkolcie swoją obsługę chociaż z podstawowych zasad obsługi kelnerskiej, żeby było więcej profesjonalizmu. Może też warto pomyśleć o uniformach? Byłoby fajnie ponieważ miejsce ma duży potencjał, natomiast chciałabym widzieć tam większy poziom niż jest aktualnie :(
-
szymon zietek ★★☆☆☆
Burger no cóż bułka zimna mięso słabo doprawione lawa serowa bez smaku po za tym lokal bardzo słabo wentylowany mocnych zapach oleju z kuchni ale najgorsze to podawanie jedzenia na drewnianych deskach bez papieru tylko bezpośrednio na niej ! Niedopuszczalne !
-
Natalia Chmielewska ★★☆☆☆
Burgery smakowo najlepsze w Żninie. Jednak radzę kucharzowi dopiekać kotlety, bo mało kto lubi wyrzucać połowę zamówionego jedzenia ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?
JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar znajduje się przy plac Wolności 15, 88-400 Żnin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?
Można skontaktować się z JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar pod numerem +48 603 090 857
Jak można dotrzeć do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?
Do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku