Opinie

  1. Henryk Wesolek ★☆☆☆☆

    Nędza obsługa dziś pani za kare siedzi tam . Nie potrafi dzień dobry odpowiedzieć. Nie było u komu zamówienia zrobić. Posiedzieliśmy zapoznaliśmy się z kartą i opuściliśmy lokal. Dno dno jeszcze się nie spotkałem z taką obsługa . Właściciel powinien się zastanowić nad składem swojej załogi.

  2. Filip Molski ★★★★★

    Burgery bardzo dobre, świetny stosunek ceny do jakosci.

  3. Patrycja Mikołajewska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Pani, która nie ignoruje dzieci i traktuje je jak normalnego gościa. Dostaliśmy korolowanki i krzesełko dla malucha. Na burgery nie trzeba długo czekać. Miłe zaskoczenie po tym jak dwa inne lokale okazały się być zamknięte. Pyszna kawa.

  1. Wiktoria Malicka ★☆☆☆☆

    Zamawialiśmy burgera 1 z wołowiną i 1 z kurczakiem otrzymaliśmy 2 razy wołowinę w dodatku z włosem w środku gdzie po zwróceniu uwagi pani powiedziała że włos nie jest ich to skąd gdzie wziął? Nie polecam

  2. Damian Markowski ★★★★★

    Bardzo dobre burgery - zestawy dla dzieci wielkościowo ok, do normalnego zestawu mogłoby być wiecej frytek. Sałatka również bardzo dobra. W samym lokalu, mogą trochę przeszkadzać zapachy z kuchni, ale można usiąść w ogródku. Ogólnie polecamy.

  3. Filip Tomaszczyk ★★★★★

    Vege burger po triathlonie - przepyszny! Plus za smaki i stoliki na zewnątrz, fajny klimat;) Pozdrawiam czerwonowłosą i blond kelnerkę oraz kucharzy, mega szacun!

  1. Karolina ★★★☆☆

    Jedzenie poprawne, smaczne jak na burgerownie. Doceniam starania jakie szefostwo wkłada w miejsce, natomiast BŁAGAM!!! Przeszkolcie swoją obsługę chociaż z podstawowych zasad obsługi kelnerskiej, żeby było więcej profesjonalizmu. Może też warto pomyśleć o uniformach? Byłoby fajnie ponieważ miejsce ma duży potencjał, natomiast chciałabym widzieć tam większy poziom niż jest aktualnie :(

  2. szymon zietek ★★☆☆☆

    Burger no cóż bułka zimna mięso słabo doprawione lawa serowa bez smaku po za tym lokal bardzo słabo wentylowany mocnych zapach oleju z kuchni ale najgorsze to podawanie jedzenia na drewnianych deskach bez papieru tylko bezpośrednio na niej ! Niedopuszczalne !

  3. Natalia Chmielewska ★★☆☆☆

    Burgery smakowo najlepsze w Żninie. Jednak radzę kucharzowi dopiekać kotlety, bo mało kto lubi wyrzucać połowę zamówionego jedzenia ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?

JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar znajduje się przy plac Wolności 15, 88-400 Żnin, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?

Można skontaktować się z JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar pod numerem +48 603 090 857

Jak można dotrzeć do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar?

Do JACK BBQ SteakHouse & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements