Opinie

  1. Sebastian P ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo się zawiodłem na biurze podróży TUI Copernicus. W momencie, kiedy potrzebowałem pilnej informacji, biuro całkowicie mnie zostawiło z problemem – wysłałem dwa maile i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi. Zero reakcji, zero pomocy. Co ciekawe, kiedy chcieli sprzedać wycieczkę albo dodatkowy parking przy lotnisku, to dzwonili co dwa dni, żeby dopiąć sprzedaż. A gdy pojawił się realny problem – cisza. Dla osób, które maja jakikolwiek pilny temat, lepiej od razu skontaktować się przez czat z centrala TUI, bo biuro TUI Copernicus niestety nie reaguje. To był ostatni raz, kiedy kupiłem wakacje w tym konkretnym biurze. Na 100% nie wrócę i nie polecam nikomu.

  2. Artur Poniatowski ★★★★★

    Chciałbym bardzo podziękować Panią pracującym w biurze TUI CH Atrium Copernicus za pomoc w wyborze wakacji. W szczególności pragnę wyróżnić Panią Agnieszka Czerwonka-Bonselewska ! Pani Agnieszka dobrała nam idealnie hotel do naszych potrzeb i wszelkich wymagań. Odpowiadała błyskawicznie na każde nasze pytanie. Posiada dużą wiedzę na temat hotelu jak i atrakcji jakie możemy znaleźć wokół ośrodka. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Teraz tylko pozostaje odliczać dni do urlopu. Serdecznie polecam!

  3. Johny ★☆☆☆☆

    Zostałem perfidnie oszukany ! Pracują tam osoby niekompetentne! Nie polecam omijać trzeba to miejsce szerokim łukiem !

  1. Beata Jamry ★★★☆☆

    Właśnie wróciliśmy z urlopu ,wszystkie panie bardzo miłe i sympatyczne ,również pani która była na miejscu w hotelu była bardzo pomocna jest tylko jedno ale mieliśmy wykupioną wycieczkę ponad godzinę czekaliśmy na autobus który nie przyjeżdżał czekało nas około 20 osób i nie było żadnej informacji czy dana wycieczka się odbędzie ,wszyscy dzwonili gdzie mogli ,jedna z pań usłyszała ,proszę pani ale to są Hiszpanii,ale my wykupiliśmy wycieczkę od Tui,po 1.5 godzinki oczekiwania pod hotelem w upale dowiedzieliśmy się o awarii autobusu,ok ja rozumiem są takie sytuacje ale wystarczyła informacje wycieczka opóźniona poszli byśmy na kawę a tak zero jakiejkolwiek informacji to było bardzo nie fer.

  2. Emilia Kanigowska ★☆☆☆☆

    Co roku podróżowaliśmy z Tui i byliśmy bardzo zadowoleni. W tym roku obsługa Nas totalnie zniechęciła do skorzystania z oferty. Dawno nikt tak bezczelnie Nas nie obsłużył, a będąc w salonie czuliśmy się niechciani. Pani negowała każda Nasza wypowiedź, próbując pokazać, że to ona jest tu „góra”. Ogólny brak kompetencji i wciskanie oferty niedopasowanej do potrzeb klienta… oferta była dopasowana dla sprzedawcy pewnie ze względu na prowizje. To była Nasza ostatnia wizyta w tym biurze.

  3. Krzysztof Siwek ★★★★★

    Wraz z partnerką właśnie wróciliśmy z biura TUI w Copernicusie. Udało się zarezerwować to, co chcieliśmy. Pani Aleksandra G. niesamowicie fachowo nas obsłużyła, przeprowadziła nas przez cały proces od A do Z, odpowiadała rzetelnie (również w oparciu o własne doświadczenia) na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytania, w dodatku cała rozmowa w przyjaznej atmosferze z uśmiechem na twarzy, perfekcyjna i cudowna obsługa. Był to nasz pierwszy kontakt z biurem podróży i absolutnie zachęcił do dalszych. Jeśli w przyszłości ponownie znajdziemy atrakcyjną ofertę z TUI to na pewno wrócimy do Pani Aleksandry. Polecam wszystkim, Pani Ola rozwieje wszelkie wątpliwości

  1. Mariola Kobyłecka ★☆☆☆☆

    W dniu wczorajszym rezerwowaliśmy wyjazd wakacyjny na Kretę. Zgodnie z ofertą first minute wpłata 5%, na miejscu okazało się, że trzeba uiścić opłatę w wysokości 15%. Liczyłam na większą rzetelność Biura podróży TUI.

  2. Katarzyna Jóźwiarska ★★★★★

    W dniu 29.06 w ostatnim momencie przy idealnej współpracy z Panią Dorotą (Tui Galeria Copernicus) udało nam się zaklepać nasze pierwsze wakacje z dziećmi za granica. Pełen profesjonalizm ze strony pracowników biura podróży, Panie bardzo pomocne i chętnie doradzają. Serdecznie dziękuje za pomoc! Polecam serdecznie!:)

  3. Natalia Spica ★★★★★

    Pełen profesjonalizm i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich wakacji. Osoby pracujące w biurze w Copernicusie zawsze bardzo miłe, uśmiechnięte i gotowe do pomocy. Merytorycznie bardzo dobrze przygotowane i potrafiące w fachowy sposób dobrać odpowiednie wakacje dla danej osoby. Wybierałam zawsze TUI i się nie zawiodłam. Polecam :)

  1. Dawid Słoma ★★★★★

    Gorąco POLECAM! Dwukrotnie korzystałem z ofert tego salonu i jestem bardzo zadowolony! Dobór odpowiednich usług, pokoi, lotniska itp. zawsze w miłej atmosferze. Fachowa pomoc i wsparcie Pani Doroty K. nawet wtedy, kiedy byłem na wycieczce :) Odpowiadała mi na każdego maila i każde zapytanie ad. mojej podróży.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TUI Biuro Podróży?

TUI Biuro Podróży znajduje się przy Jakubskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TUI Biuro Podróży?

Można skontaktować się z TUI Biuro Podróży pod numerem +48 566 471 521

Jak można dotrzeć do TUI Biuro Podróży?

Do TUI Biuro Podróży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements