Jak bylam młodsza, to pojechalm tam raz z rodzicami, w połowie jazdy wyszłam z płaczem. Instruktorzy w ogóle nie mają podejścia do dzieci, konie niezadbane, nie miła atmosfera. Nie polecam, są o wiele lepsze stajnie w pobliżu.
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Swiatek ★☆☆☆☆
-
Elżbieta Ziółkowska ★☆☆☆☆
Nie polecam konie pracują tu 6/5 godzin dziennie lub nawed wiencej bez żadnego odpoczynku są wymęczone i wyczerpane i się ciebie nie słuchają tylko się słuchają instruktorów bo się ich boją przez to że ciągle biją je batem mocno a jak chcesz galopować to musisz tutaj jeździć wiencej niż rok lub 2 lata jak dla początkujących polecam wybrać inną stajnie nawed stałą bo to co tu się dzieje to nawed tego się nie da opisać.
-
Lena Miller ★☆☆☆☆
Nie polecam moja przyjaciółka jezdziła na hali gdzie było 11 koni w dodatku dwie instruktorki z czego jedna prowadziła prywatną jazdę a druga instruktorka 11 innych koni bo podobno brakowało instruktorek w dodatku ostatnio złamała sobie rękę bo spadła z konia tam zero pomocy od instruktorki
-
Kasia Kowalska ★☆☆☆☆
Jeździłam około 6-7 lat byłam na zawodach tam organizowanych ogólnie instruktorzy mają ciebie gdzieś ze wszystkim masz sobie sam radzić i nie ogarniają mądrali co wjeżdżają specjalnie w konia drugiej osoby brak profesjonalności a pieniądze tam są ogromne za jazdy. Przygotowywać miałam się na odznakę brązowa ale moja trenerka miała to gdzieś i te nauki ciągle omijała i w końcu nie zdawałam odznaki bo „za mało czasu miala” jak komisja była jak miałam się dowiedzieć że kolejne pół roku czekania na komisje skończyłam tam jazdy
-
Mikołaj Frejter ★★★★★
Najlepsza stajnia byłem 1i warto było
-
Aleksandra Haczewska ★★★★★
Przepiękne, ciche, relaksujące miejsce, pełne cudownych zwierząt i miłych ludzi. Zakochałam się w tej przestrzeni od pierwszego spojrzenia. Ceny jeśli chodzi o naukę jazdy konnej bardzo przystępne. Bardzo polecam.
-
ziblok ★★★★☆
Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych. Wiele ciekawych ludzi no i oczywiście koni. Dla początkujących i zaawansowanych. Miła możliwość skorzystania z kawiarni podczas treningu pociechy. Możliwość udziału w zawodach. Brawo. Aby było celująco muszą pomóc "włodarze" , aby móc wyciąć drzewa dla bezpieczniejszego wyjazdu z posesji. Pozdrawiam i polecam.
-
JOANNA ECKERT-CIEMNY ★★★★★
Super kadra instruktorek, fantastyczne miejsce dla koni i na naukę jazdy. Córka uwielbia to miejsce, mogłaby tam spędzać czas 24h
-
Katarzyna M. ★★★★☆
Kolejna edycja hobby horse fajna zabawa i ruch dla dzieciaków dużych i małych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stajnia Jarużyn?
Stajnia Jarużyn znajduje się przy Wyzwolenia 139, Fordon, 89 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stajnia Jarużyn?
Można skontaktować się z Stajnia Jarużyn pod numerem +48 533 520 795
Jak można dotrzeć do Stajnia Jarużyn?
Do Stajnia Jarużyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku