Zdecydowanie nie polecam tego zakładu. Doświadczyłam rażącego braku profesjonalizmu, lekceważenia klienta oraz nieuczciwości. Oddałam do naprawy złoty łańcuszek z zawieszką. Po kilku dniach, przy odbiorze, okazało się, że zawieszki nie ma — otrzymałam sam łańcuszek. Właściciel od samego początku unikał odpowiedzialności, kłamał i przeciągał wyjaśnienie w czasie. Na moje prośby o sprawdzenie monitoringu, początkowo usłyszałam, że nagrania zapisują się przez 8 dni. Później było 12, potem 10, 7… Każda rozmowa to inna wersja. Mimo, że podałam dokładne daty i godziny mojej wizyty, właściciel sprawdzał wszystko, tylko nie wskazane przeze mnie terminy. Po „8 godzinach” rzekomego analizowania monitoringu poinformował mnie, że nie wie, jak wyglądam – mimo że dzień wcześniej widzieliśmy się osobiście. Nie pozwolił mi pomóc w identyfikacji siebie na nagraniu, twierdząc, że nie mam prawa wejść na zaplecze i spojrzeć na zapis. Mimo to wysłał mi zdjęcia trzech kobiet z prośbą o wskazanie która z nich to ja. Każda z nich była innej postury.. To nie tylko brak profesjonalizmu, ale jawne wprowadzanie w błąd. Miałam poczucie, że to tylko gra na czas i próba zamiecenia sprawy pod dywan. Właściciel próbował również zrzucić odpowiedzialność na mnie, ponieważ na tzw. „karteczce” – czyli zleceniu naprawy – nie wpisał zawieszki. Przypomnę: to dokument jego autorstwa, którego nie podpisywałam, a zawieszka była integralną częścią łańcuszka. To jego obowiązek rzetelnie opisać, co zostało przyjęte. Zamiast rozwiązać sprawę uczciwie, spotkałam się z ignorowaniem, zbywaniem, sprzecznymi tłumaczeniami i tekstem, że zawieszka “nie miała żadnej wartości”, więc nie powinnam robić problemu. Finalnie właściciel nie zaproponował żadnego rozwiązania, nie wykazał ani dobrej woli, ani szacunku wobec klienta. Nie polecam tego miejsca nikomu, kto oczekuje uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalnego podejścia.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Misiorna ★☆☆☆☆
-
kasia bakteria ★★★★★
Zerwał m się łancuszek,jeszcze go nie odebrałam,a już Pan który przyjął ode mnie łańcuszek zrobił na mnie tak pozytywnie wrażenie, pełna perfekcja..:)
-
Wojtek Kania ★★★★★
10/10 za podejście do klienta, jakość wykonanej usługi oraz przystępny koszt. Nie szukaj innego, tu masz najlepszego! Pozdrawia właściciel rozbitego Pulsara:)
-
ARTUR WIATR ★★★★★
Polecam usługi zegarmistrza. Oddałem do renowacji stary zegarek, po wcześniejszym oddaniu, po kilku dniach zostałem poinformowany o orientacyjnej cenie naprawy. Naprawa trochę się przedłużyła ale przemiłe nastawienie syna, fachowa robota ojca i delikatny rabat zrekompensował mi to nawet z nawiązką. Polecam.
-
Martyna Cichocka ★★★★★
super miła obsługa i świetna jakość wykonania usługi - naprawy biżuterii + czyszczenie. Naszyjnik jak nowy! POLECAM
-
Janusz Czarnowski ★★★★★
Bardzo dziękuję panu Erykowi za naprawienie, a tak naprawdę zbudowanie z kilku mechanizmów, nowego serca napędzającego mój leciwy zegar do którego mam po prostu sentyment. Wcześniejsze próby naprawy u dwóch innych gdyńskich zegarmistrzów się nie udały. Mało już zostało takich fachowców, którzy nie są nastawieni w 100% na kasę, ale zabierają się za trudne tematy za symboliczną opłatę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam i POLECAM innym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jubiler zegarmistrz Schreiber?
Jubiler zegarmistrz Schreiber znajduje się przy Dworcowa 11, Śródmieście, 81-362 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jubiler zegarmistrz Schreiber?
Można skontaktować się z Jubiler zegarmistrz Schreiber pod numerem +48 509 498 216
Jak można dotrzeć do Jubiler zegarmistrz Schreiber?
Do Jubiler zegarmistrz Schreiber można dotrzeć, korzystając z poniższego linku