Opinie

  1. Katarzyna Jarzembowska ★★★★★

    Polecam z całego brzucha i serducha! Nie pierwszy raz jadłam w Naszej - sama nazwa tej restauracji wskazuje, że jest tam naprawdę dobrze. Tym razem zamówiłam przekąski na imprezę. Były wyśmienite i zniknęły w mgnieniu oka! Goście zadowoleni, a ja miałam czas na przygotowania zupełnie nie związane z kuchnią. Pięknie zapakowane i bardzo smaczne. Burgerki z szarpaną i boczniakami - SZTOS!

  2. Marcin ★★★★★

    Dania bardzo smaczne, ładnie podane. Gulasz wieprzowy (jedno z dań z tablicy, a nie z karty) - świetny, choć pomidorowa bez rewelacji. Trochę ciasnawo wewnątrz, ale za to z dala od tłoku i hałasu miasta. Łazienka z miejscem na przewijanie małych dzieci. Miła obsługa, nie trzeba długo czekać na dania. Ceny normalne. Polecamy.

  3. marta K ★★★★★

    Jakże to urocze miejsce na śniadanie i sielski początek dnia!!! Serwis kelnerski PRZEUROCZY I PRZEMILY, jedzenie przepyszne. Choć lokalizacja to ok 20min od starego miasta, to BARDZO WARTO bo właśnie oferuje brak tych tłumów i zgiełku a to robi robotę;)

  1. Monika Dąbrowska ★★★★★

    Będę polecać każdemu - pyszny obiad dla dwóch osób, nieziemskie pierogi ze szpinakiem i mega dobry kotlet schabowy, smaczny kompot. Na dania nie trzeba było długo czekać, obsługa była bardzo miła. Wszystko świeże, dobre i smakowało jak domowe. Porcja wystarczająca, normalna, taka, że przeciętna osoba się naje, cena z tych niższych. No i co ważne - pieski mile widziane XD Na pewno do Was jeszcze wpadniemy :)

  2. J K ★★★★★

    Najlepsza restauracja w Toruniu! Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem. Tym razem zamówiłem kluski :) to był strzał w 10 :D Obiad jak u mamy, a może i nawet jeszcze lepszy. Miła uśmiechnięta obsługa, szybka realizacja zamówienia, ceny jak na te czasy bardzo normalne w porównaniu z tymi w restauracjach na Starym Mieście ;) Polecam i dziękuję za pyszną poranną kawę na wynos.

  3. Bunia i Bob K ★★★★★

    Zamówiliśmy jedzenie z odbiorem osobistym. O dziwo po około 10 minutach od odebrania obiad nadal ciepły. Mogliśmy go jeść bez dodatkowego podgrzewania. Sam posiłek bardzo dobry. Świeża surówka, dobrze doprawione mięso, odpowiednio upieczone ziemniaczki, sos z kurkami pyszny. To był taki mały "test" czy zamówić tam catering na rodzinną imprezę ;) Test wyszedł bardzo pozytywnie, a catering przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pani Ania bardzo pozytywna osoba z głową pełną kulinarnych pomysłów. My bardzo polecamy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy.

  1. Piotr R ★★★★☆

    Wpadliśmy dziś na obiad koło 16 w 3 osoby. Pomimo wolnych kilku miejsc, czas oczekiwania dość spory. Dodatkowo dostaliśmy jedzenie dla 2 osób, a 3 osoba musiała czekać jeszcze "3 minuty" na swoje danie. Finalnie otrzymała jedzenie jak my już mieliśmy puste talerze. Pierogi praktycznie bez smaku, niedoprawione. Szczawiowa i chłodnik pycha. Polędwiczki spoko. Kolorowe kopytka mocno OK. Nie jest źle, ale po dobrych ocenach spodziewałem się czegoś więcej. 4* daje nieco na zachętę ;)

  2. Natalia Sałęga ★★★★★

    Co tu dużo mówić - najlepsze śniadanie jakie jadłam w swoim życiu, jadłam właśnie w Naszej Toruńskiej! Te kiełbaski, idealna jajecznica, przepyszny chlebek, niesamowicie smaczna sałatka i sosik oraz wlasnej roboty masełko ziołowe… niebo w gębie ! Bardzo miła, sympatyczna obsługa! Będę wracać ile tylko mogę, polecam z czystym sumieniem!

  3. Adam Nowak ★★★★☆

    Ciekawe i godne polecenia miejsce na kulinarnej mapie Torunia. Obiady bardzo dobre i każdy może skomponować swój własny zestaw (np. kurczak do sałatki może być zimny lub ciepły), ciasta też warte skosztowania. Miła obsługa, a lokal przytulny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nasza Toruńska?

Nasza Toruńska znajduje się przy Grudziądzka 32, Mokre, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nasza Toruńska?

Można skontaktować się z Nasza Toruńska pod numerem +48 507 925 850

Jak można dotrzeć do Nasza Toruńska?

Do Nasza Toruńska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements