Najgorszy sklep Lilou do jakiego trafiłam. Kierowniczka sklepu powinna przejść szkolenie albo zmienić zawód. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Patalas-Frank ★☆☆☆☆
-
Sandra Jarzyńska ★★★★★
zawsze chodziłam do salonu w innej lokalizacji ale odkąd pojawiłam się w tym bede tu już chodziła zawsze, miejsce piękne obsługa rzetelna i profesjonalna, Panie zawsze uśmiechnięte i chętne do obsługi, aż ciężko wyjść :)) będę polecała i wracała
-
Pawel Bocian ★★★★★
Po kilku zakupach w różnych terminach - bardzo miła i pomocna obsługa, przydatne zwłaszcza gdy przychodzi sam mężczyzna i nie ma dużej wiedzy o biżuterii. Polecam.
-
Klaudia Andrzejewska ★★★★★
Polecam zakupy w tym salonie i pozdrawiam Panią, która mnie dziś obsługiwała. Fajna babka. Jakby, każdy tak obsługiwał w handlu nie byłoby reklamacji :D
-
nikola ★☆☆☆☆
Obsługa w salonie w dniu 19 maja 2025 około godziny 16 była straszna.. Pani z kolczykiem w nosie nie zachowywała sie jak osoba nadająca sie do pracy z ludzmi - była arogancka i nie wykazywała chęci pomocy przy doborze biżuterii. Po tej sytuacji na pewno tam nie wrócę.
-
GoŚa ★★★★★
Byłam w ostatnim czasie w salonie 3 razy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wyjątkowo profesjonalną, miłą i pomocną obsługą. Za każdym razem była to inna Pani, ale zawsze mogłam liczyć na pomoc w doborze koloru, rozmiaru no i wyborze samej bransoletki. Dlatego teraz będę już wybierała i polecała tylko ten salon a wszystkim Paniom dziękuję za obsługę na najwyższym poziomie.
-
Aleksandra Sławińska ★☆☆☆☆
Dorzucają do rachunku bez uprzedzenia ściereczki do czyszczenia w cenie 15zł/szt. bo „kierownik jest na sklepie”. Klientom radzę sprawdzać paragony, a firmie zmienić kierownika.
-
Katarzyna Zamojska ★★☆☆☆
Zakupy w Lilou robię od lat, pierwszy raz miałam okazję robić je w gdyńskim salonie. O ile bransoletka oczywiście przepiękna, o tyle standardy obsługi znacznie odbiegają od tych w innych salonach. Po wejściu do salonu nikt się mną nie zainteresował, choć krążyłam wokół gablot dobre 10 minut. Gdy w salonie pojawiły się inne klientki, panie z obsługi chętnie się nimi zaopiekowały. Musiałam sama podejść do lady i zapytać o bransoletkę. Miałam wrażenie, że obsługa rozmawia ze mną "z przymusu". Pretensjonalny ton, zero zaagażowania. Bransoletkę finalnie kupiłam, ale rekomenduję wybór innej lokalizacji, gdzie obsługa jest na dużo lepszym poziomie ;)
-
M Koralson ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ekspedientka Pani Anna bardzo miła i pomocna :)
-
Robert Funk ★☆☆☆☆
Wracając z pracy chciałem kupić bransoletkę z okazji dnia matki w tym właśnie sklepie, niestety po wejściu do butiku nikt specjalnie się mną nie zainteresował więc postanowiłem rozejrzeć się samemu, po chwili znalazłem odpowiednia bransoletkę i widząc że jedna ekspedientka zajęta jest wypełnianiem jakichś dokumentów a druga obsługą klientów stanąłem obok gabloty z myślą ze ktoś mnie zaraz obsłuży. Po chwili do sklepu weszli kolejni klienci i Pani która myślałem ze jest zajęta odrazu do nich podeszła z pytaniem czy może w czymś pomóc co bardzo mnie zdziwiło, jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, gdy druga ekspedientka po tym jak skończyła obsługę jednych klientów zamiast do mnie podeszła do innych. Obsługa tragiczna, na szczęście w Pandorze pomimo większego ruchu dziewczyny lepiej mnie potraktowały.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lilou?
Lilou znajduje się przy Kazimierza Górskiego 2, Działki Leśne, 81-304 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lilou?
Można skontaktować się z Lilou pod numerem +48 509 479 119
Jak można dotrzeć do Lilou?
Do Lilou można dotrzeć, korzystając z poniższego linku