Opinie

  1. Oliwia Łuba ★★★★★

    Najbardziej mnie urzekły Panie, które tam pracowały. Poczułam się, jak w domu, dzięki tej atmosferze, która tam panowała. Pizza prosta, a naprawdę bardzo smaczna z sosem, jaki wybierzesz. Zamówiliśmy i dosłownie 2 minuty później już pizza była. Dodatkowo zamówiłam barszczyk, który był idealnie doprawiony. Za wszystko zapłaciłam około 20 złotych, a wyszłam z napełnionym brzuszkiem. Polecam z całego serca.

  2. Dagmara Adamczyk ★★★★★

    Bardzo smaczna i spora pizzerinka na pulchnym drożdżowym cieście, dobrze przyprawione pieczarki. Barszczyk czerwony gorący, odpowiednio kwasowy i pieprzny. Wszystko wydane po kilku minutach. No i ceny, jak na lokalizację tuż przy Starym Mieście, atrakcyjne. Toaleta darmowa dla klientów po podaniu kodu z paragonu.

  3. Szymon Szajda (szymsza1) ★★★★★

    Kultowe miejsce na mapie Torunia. W końcu udało mi się tam dotrzeć - i zdecydowanie było warto! Pizzerinki są pyszne, duże, puszyste. Świetne. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z prawdziwą pizzą, to bardziej taki polski placek drożdżowy z pieczarkami i serem. Ale jest świetny! Koniecznie z keczupem, a najlepiej z keczupem i sosem czosnkowym. Szkoda tylko, że za każdy sos płacimy osobno - tym bardziej, że sosu jest dużo i spokojnie mogłaby być połowa każdego. Barszczyk również bardzo dobry, świetnie doprawiony. No i ceny, które są bardzo dobre jak na dzisiejsze czasy. Za 15 zł zjemy pyszną pizzerkę i popijemy ciepłym barszczem. Spróbowaliśmy też brownie z masłem orzechowym - również świetne, intensywnie czekoladowe z posmakiem masła orzechowego. Generalnie zdecydowanie polecam!

  1. Krystian L. ★★★☆☆

    Pizza daleko odbiega od prawdziwej. Ciasto na spulchniaczach z niewielką ilością pieczarek i sera i zalane sosem bez szału. Pani przy kasie bardzo nie przyjemna, przyjmuje zamówienia wielkim fochem. Podczas wydawanie wydziera się jak w barze mlecznym za komuny, chyba jej tak zostało. Klimat w środku całkiem spoko.

  2. Alina Maria ★★★★★

    W Toruniu tylko przejazdem bylam i z polecenia usłyszałam o tym miejscu. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne i dość zatłoczone kilka minut czekaliśmy by załapać się na miejsce siedzące, ale się udało. Jedzonko pizzerinka Bardzo smaczna, puszysta z serem i pieczarkami i cebulką (my wzięliśmy ketchup dodatkowo, chociaż było go troszke zbyt dużo moim zdaniem). Przepyszna opcja na lunch. Barszczyk byl smaczny. Obsługa jest tam dość zapracowana i może dlatego jak się nie dopytasz to nie wiesz czy to twoje zamówienie. Miejsce na samym rogu wiec przeoczyć się nie da ale trafić tam z przypadku może byc ciężko. Smacznie jest więc polecam.

  3. Kasia Adamkiewicz-Karmińska ★★★★★

    Czytałam, że ta pizza to po prostu gruby placek i tyle. Mi ta prostota bardzo przypadła do gustu ❤️ Nie ma zbyt wielu pozycji w menu, co mi nie przeszkadzało. Danie otrzymałam po kilku minutach. Okrągły, pizzowy placek jak z budy z dawnych lat. Mimo tego, że nie było to nic wymyślnego, naprawdę mi smakowało. Pyszne ciasto - przywołujące w pamięci domową, drożdżową pizzę. Do tego sosy, które nie trącą glutaminianem. Chętnie wrócę tam ponownie :)

  1. Jakub Wegner ★★★★★

    Głównie dla tego miejsca przyjechałem do Torunia. W mojej rodzinnej miejscowości serwuje się podobne (nieco smaczniejsze) pizzerki na cieście drożdżowym, zalane sosem na całej powierzchni. W Piccolo wszystko gra jak w zegarku i czuć lokalny koloryt. Przy stolikach panuje prędka rotacja klientów, wszystko jest świeże a czymś co będę długo wspominać jest okrzyk pani zza lady, oznajmiający o wydawce, który brzmi tak autentycznie jakby sprzedawała te pizze od trzydziestu lat. Coś wspaniałego, nadzwyczajnego i unikatowego. Dzięki Toruniu!

  2. Paweł Malicki ★★★★★

    Pizza z piccolo jest jednym z kultowych przystanków jakie można zrobić w Toruniu. Smak tej pizzy nie zmienił się od 20 lat i przedstawia stare wyobrażenie o pizzy. Ale niech was to nie zmyli to nie jest kawałek zakalca czy nie smacznego ciasta. Pizza jest tania, dokupuje się do niej sosy osobno. Sos czosnkowy jest lekko słodki, ketchup bardziej przypomina sos pomidorowy. Jednak w tym nieszablonowym pomyśle jest smak historii jaka przedstawia to miejsce. Na miejscu są kolejki co jest standardem, do tego samoobsługa więc odbieramy pizzę i barszcz z blatu. A pizzę schodzą taśmowo z pieca :). Najdłuższe oczekiwanie to ok 20 minut. Jednym słowem polecam

  3. Klara Piasecky ★★★★★

    8.70 pln za pizze. Jednakże niska cena nie powinna zmylić. Za dodatkową opłatą do pizzy można dobrać sosy (pomidorowy, czosnkowy lub majonezowy). Ciasto pizzy jest pulchne i bardzo smakowite. Barszczyk przepyszny, idealnie komponuje się z pizza.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piccolo?

Piccolo znajduje się przy Prosta 20, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piccolo?

Można skontaktować się z Piccolo pod numerem +48 566 210 678

Jak można dotrzeć do Piccolo?

Do Piccolo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements