Opinie

  1. Agnieszka Haczkowska ★★☆☆☆

    Kiedyś było naprawdę pysznie, niestety aktualnie to przeciętna knajpa na toruńskiej starówce jakich wiele. Ciasto do pizzy - dziwne, dodatki na pizzy też średnie - pomidory takie sobie, salami miało dziwny posmak, pieczarki prawie surowe i twarde. Koktajle w porządku, choć niektóre trochę przesłodzone. Dziwi mnie, że koktajle i woda zostały podane razem z pizzą, a nie wcześniej, tak aby móc sobie umilić oczekiwanie na jedzenie. Obsługa, moim zdaniem, mało zainteresowana klientem, trzeba długo czekać na rachunek, czy na podanie dodatkowego talerza. Pomimo, że razem ze znajomymi kończyliśmy już posiłek i od dłuższego czasu usiłowałyśmy otrzymać rachunek, zapłacić i wyjść, to gdy do lokalu wchodzili nowi klienci obsługa uparcie mówiła im, że aktualnie nie ma żadnych wolnych stolików - nie zważając na to, że my możemy praktycznie od razu zapłacić i wyjść. Jedyne co na plus, to wystrój i klimat w środku. Fakt, że w środku jest sporo miejsca, mimo weekendu były wolne stoliki - bez rezerwacji. Ale to nie rekompensuje słabej pizzy. Naprawdę w odległości kilkuset metrów można znaleźć o wiele lepszą. Nie wiem, jak inne dania - może lepiej zjeść tam makaron?

  2. Agata Agata ★★★★★

    Knajpa w dobrej lokalizacji, jedzenie przepyszne jedyne co jest do poprawy to Pani kelnerka, która od wstępu zniechęca.Ale przyszłyśmy tu z przyjaciolka sprobowac kuchni, a nie dla kelnerka wiec to tylko moja sugestia, ze warto czasem obdarzyć klienta maly uśmiechem:)

  3. Earth Citizen ★★★★★

    Bardzo dobry krem z pomidorów, serwowany z grzankami i rukolą, oraz pyszne duże pierożki ravioli ze szpinakiem i ricottą rozpłwające się w ustach, posypane parmezanem, który lekko się topi, świeżymi pędami groszku, i świeżymi ale podsmażonymi listeczkami szałwi-bardzo dobre, ciasto trochę jak pierogi ale bardzo mi smakowało. Pyszne prawdziwe espresso podawane z wodą i ciasteczkiem

  1. Adam Wasilewski ★★★★★

    Miejsce na obiad wybraliśmy totalnie na spontana, i okazało się strzałem w dziesiątkę :) wzięliśmy w sumie 3 dania makaronowe, i wszystkie trzy były wręcz pyszne. gorące i pachnące. Obsługa miła. Jedyne do czego można się przyczepić, to miejsce do palenia tuż przy stolikach na zewnątrz - niestety dym z petów zalatuje, co trochę burzy radość z konsumpcji.

  2. Klaudia Klimas ★★★★★

    Wybrałam się do włoskiej restauracji leżącej nieopodal rynku w Toruniu, ze względu na chęć zjedzenia dania tejże kuchni. Do wyboru tej restauracji przekonały mnie pozytywne opinie innych klientów oraz polecenie znajomego, który miał okazję tam zjeść. Nie zawiodłam się. Lokal z klimatycznym wystrojem oraz muzyką, dzięki którym można się przenieść do słonecznej Sycylii. Obsługa bardzo sympatyczna i mimo dużego ruchu bez problemu znalazła stolik dla dwóch osób. Ceny w restauracji przystępne, szczególnie ze względu na jakość podawanych dań. Duży wybór potraw, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy ma ochotę spróbować czegoś nowego czy się najeść. Ja zdecydowałam się na pastę Di Pollo. Danie, które dostałam było bardzo dobre. Wszystkie składniki bardzo dobrze komponowały się ze sobą. Porcja była duża, dzięki czemu zaspokoiłam swój głód. Zdecydowanie jeden z najlepszych makaronów, które miałam okazję jeść we włoskich restauracjach. Z pewnością wrócę tutaj, jeśli tylko będę w okolicy. Polecam każdemu.

  3. Anna Anna ★★☆☆☆

    Pierwsze wrażenie przy wejściu, obsługa porażka. Wszystkie stoliki zajęte na zewnątrz, gdzie chcielibyśmy usiąść. Dwie osoby przy czterosobowym stole dwuosobowe stoliki wolne. Nas jest czworo. Dbająca o klientów obsługa, z marszu dwum osobom proponuje stolik dwuosobowy. Nie w tym przypadku. Nie mamy takiej praktyki usłyszałam. Szkoda, bo dobre lokale ją mają. Nie wspomnę o obsłudze kelnerskiej... Ok. Jedzenie. Bardzo przeciętne żeby nie powiedzieć słabe. Łosoś z sosem niby krewetkowym smak zgubił po drodze z kuchni. Zamiast sałat do łososia, poprosiłam ziemniaki. Dostałam chyba pół kg... Porażka. Risotto z owocami morza, cóż ugotowany ryż i dodane owoce morza. Smaku prawdziwego risotto tam nie zaznałam. Jakieś polędwiczki, uznajmy że całkiem. Pizza, szału nie ma. Caponata Siciliana... znów, smak pozostał gdzie indziej... wszystko podane dość nieestetycznie. I baaardzo drogie wino, jak na jego jakość. Jako że ostatecznie siedzieliśmy w środku, dodam że zapach i półmrok nie zachęcały. Nie polecam.

  1. Tomasz Mazurkiewicz ★★★☆☆

    Bardzo ładny wystrój i miła atmosfera, choć ogólnie sala bardzo mało doświetlona (musiałem mocno zdjęcia rozjaśniać, by coś wydobyć z tego mroku). Jedliśmy stek z wołowiny (porcja, jak na cenę trochę mała-na zdjęciu tryb prawie makro)), lasagne (bardzo dobre) i pizze (oryginalne składniki, ale ciasto było niedopieczone i ogólnie słabe). Stek przyszedł ze spooorym opóźnieniem. Byłem przekonany, że zapomnieli. Ogólnie 3/5. Mogło być lepiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres La Nonna Siciliana?

La Nonna Siciliana znajduje się przy Łazienna 24, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do La Nonna Siciliana?

Można skontaktować się z La Nonna Siciliana pod numerem +48 888 686 808

Jak można dotrzeć do La Nonna Siciliana?

Do La Nonna Siciliana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements