Opinie

  1. Maksymilian ★★★★★

    Gorąco polecam to miejsce! Zamówiłem makaron chiński z trzema rodzajami mięs, który był fenomenalny. Porcja za tą cenę jak najbardziej słuszna :) Warto również zwrócić uwagę na bardzo uprzejmą obsługę.

  2. Bartosz Mechliński ★★★★★

    Świetne jedzenie w Toruniu, a najlepsze, że schowane przed tlumami.. Ramen - super smaczny, duże porcje.. Smaczne chińskie jedzenie, smakowo trochę przygotowane pod polskich klientów, ale nie zmienia faktu, że bardzo smaczne :)

  3. Alfredo Di Stefano ★★★☆☆

    Porcja dosc mala jak za koszt 50 zl z surowka. Dodatkowo surowka nie nalezala do najswiezszych. Restauracja sprzedaje sosy chinskie a sama dla klientow podaje ze sklepow sieciowych. Nie wroce.

  1. Bartłomiej Miszuk ★★★★★

    Zachęcamy do odwiedzenia tej przemiłej restauracji! Zamówiliśmy Ramen i kurczaka w sosie słodko kwasnym. Porcje duże i sycące a samo jedzenie smaczne i aromatyczne. Dania zostały podane gorące. Dodatkowo można skorzystać ze sklepiku z chińskimi produktami i słodyczami. Na pożegnanie otrzymaliśmy ciastka z wróżbami.

  2. Natalia Dąbek ★★★★★

    Restauracja nieco ukryta, jedzenie bardzo smaczne. Na zdjęciu ramen z kurczakiem (25 zł) oraz smażony makaron pszenny z kurczakiem i warzywami (23 zl). Porcja zupy ogromna, ponad 500 ml.

  3. Joana Ziuziakowska ★☆☆☆☆

    Właśnie poszło do kosza, makaron śmierdzi spalonym tłuszczem, mięso żylaste, zero smaków tylko ten wstrętny tłuszcz. Zupa ...masakra, jakąś mamałyga zaciągnięta mąka, fuj Lubię chińska kuchnie ale to było najgorsze co jadłam, pusty lokal mógł świadczyć o jakości jedzenia - mój błąd.

  1. Mroczny Hipcio ★★★★★

    Rewelacyjne jedzenie, restauracja ukryta między blokami. Miła obsługa, sympatyczny lokal :D Pyszne piwko Kurczak gombao kozackiiiii

  2. jrock jroxy ★★★★★

    Jadałam tu kilka lat temu na studiach. Po latach, nadal fajny klimat, jedzenie dobre, w dobrej cenie.

  3. MICHAŁ HALABURDA ★☆☆☆☆

    Nic gorszego się nie mogło przytrafić. Nie wiem dlaczego wszedłem do lokalu widząc że nikogo tam nie ma w godzinach szczytu. Zupa za 8 zł to zwykła woda z kawałkami kurczaka oraz dodaną marchewką. Ryż smażony z kurczakiem - to risotto - nie miało żadnych orientalnych przypraw, koloru itd. Kurczak słodko - kwasny - czytaj w KETCHUPIE. Śladowe ilości kurczaka - nic nie przypominało kuchni orientalnej. A brudu.... Gdyby ktoś sie nie zgadzał z opinią - proszę o zdjęcia. NIE POLECAM Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng?

Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng znajduje się przy Plac Świętej Katarzyny 4, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng?

Można skontaktować się z Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng pod numerem +48 739 425 055

Jak można dotrzeć do Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng?

Do Beijing. Restauracja chińska. Ma Lijeng można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements