Bardzo polecam. Solidna firma, perfekcyjne wykonanie zlecenia. Montaz w ustalonych terminach. Dokładność i precyzja. Wszystko będzie wykonane zgodnie z ządaniem klienta.
Zdjęcia
Opinie
-
Vitaliy Kotvytskiy ★★★★★
-
Tom Tom (TomTom) ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka za absolutny brak szacunku. Brak szacunku dla pieszych, którzy nie mogą korzystać z jedynego chodnika. Dlaczego? Dlatego, że Ford Focus kombi GD 151VP oklejony napisami "This is wood" blokuje godzinami chodnik prz ul. Korzeniowskiego w Gdyni. Świetna reklama. I nie, to nie trwa chwili. 10/12/2025
-
Aga AG ★☆☆☆☆
Opinia z listopada 2024: "Z pełnym zrozumieniem odnoszę się do pozytywnych opinii zadowolonych klientów firmy This is Wood. Faktycznie, firma świetnie radzi sobie przy prostych realizacjach, takich jak stoły czy półki. Niestety, w naszym przypadku, gdzie firma miała wykonać cztery zabudowy na wymiar, poniosła porażkę. Umowę podpisaliśmy w lutym tego roku, a do dziś mamy ukończoną jedną zabudowę i drugą, która od miesięcy czeka na poprawki. Na te realizacje wydaliśmy ponad 100 tysięcy złotych, ale firma ani nie dostarcza odpowiedniej jakości, ani nie dotrzymuje terminów. Meble zostały wykonane w miernej jakości: są wyszczerbione, źle spasowane, nierówno pomalowane, niefunkcjonalne (np. wewnętrzna szuflada koliduje z zawiasem frontu zabudowy), brudne, niedbale wykończone, szorstkie w dotyku jak papier ścierny, z niespasowanymi korpusami. Aspekty estetyczne również pozostawiają wiele do życzenia. Na fronty dano nam fornir jesionowy z widocznymi skazami, które sprawiają, że wyglądają, jakby były brudne. Ze swojej strony staraliśmy się współpracować z firmą na każdym etapie. Zatrudniliśmy nadzór wykonawczy, odwiedziliśmy zakład na miejscu, rozmawialiśmy z pracownikami niższego szczebla, a nawet zostawiliśmy na złożonym meblu w zakładzie naklejki ze wskazaniem, co należy poprawić. Mimo to, błędy były nadal powtarzane. Z punktu widzenia architektów rysunki wykonawcze przygotowane przez firmę są niewystarczające. Firma This is Wood nie udostępnia ani nie wykonuje rysunków DWG, które umożliwiłyby lepszy wgląd i ocenę stolarki. Obecnie firma odmawia dostarczenia trzeciej zabudowy (z czwartej zrezygnowaliśmy), argumentując to tym, że naliczamy kary umowne za opóźnienia, które są zgodne z zapisami w umowie. Straciliśmy ogromną ilość czasu, energii i pieniędzy. Wszystkim, którym zależy na jakości, szczerze odradzam współpracę z tą firmą." Opinia z czerwca 2025: Po opublikowaniu naszej powyższej opinii dotyczącej wcześniejszych doświadczeń z firmą This Is Wood, otrzymaliśmy przedsądowe wezwanie oraz pismo od prawnika, w którym zarzucono nam naruszenie dóbr osobistych firmy. W odpowiedzi na nasz komentarz firma uzależniła dalszą realizację podpisanej wcześniej umowy – dotyczącej zabudowy do sypialni – od usunięcia opinii z Map Google. Zdecydowaliśmy się usunąć komentarz, ponieważ większość płatności została już przez nas uiszczona, a zależało nam na dokończeniu zlecenia. Montaż zabudowy sypialnianej odbył się 17 grudnia 2024. Zgodnie z zapisami umowy, w ciągu 3 dni od montażu przesłaliśmy uwagi dotyczące wykonania – drogą mailową. Niestety, firma odmówiła ich rozpatrzenia, twierdząc, że powinny zostać zgłoszone wyłącznie na formularzu papierowym. Warto podkreślić, że forma zgłaszania uwag nie była określona w umowie, a zatem sposób ich przekazania nie powinien stanowić podstawy do ich odrzucenia. Zostaliśmy ponownie pozostawieni z meblami wykonanymi w sposób niestaranny m.in. – z frontami szuflad, które uderzają o siebie podczas otwierania, z widocznymi doklejkami niezgodnymi z projektem, zniszczonymi frontami, niewyregulowanymi szynami w szufladach. Poza zastrzeżeniami co do jakości wykonania, firma stosuje wobec nas presję prawną i agresywne działania formalne, aby wymusić określone reakcje (np. usuwanie opinii), co naszym zdaniem wykracza poza standardy uczciwej współpracy z klientem. Szczerze i stanowczo odradzam współpracę z firmą This is Wood.
-
Krzysztof Bielski ★★★★★
Kupiliśmy w This Is Wood 3 stoły. Zestaw kawowych stolików i stół jadalny. Na początku się obawialiśmy. Myśleliśmy o zakupie gotowych stołów w markowych salonach ale zawsze coś nam nie odpowiadało. W końcu zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie w The Is Wood. Dzisiaj możemy powiedzieć, że była to trafna i najlepsza decyzja. Stoły wykonane idealnie. Jakość profesjonalna. Tak wykonanych stołów nie widzieliśmy w najlepszych salonach. Do tego fachowa obsługa. Pani Marianno bardzo dziękujemy za miłe rozmowy, doradztwo oraz troskę o najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Podziękowania także dla szefa z którym też mieliśmy kontakt. Każdemu kto ma wątpliwości, kto jest wrażliwy na jakość i profesjonalność wykonania, terminowość i fachowe doradztwo polecamy w 100 procentach.
-
Sonia Mądra ★★★★★
Firma wykonała dla mnie stół rozkładany. Jestem bardzo zadowolona z każdego etapu współpracy a przede wszystkim z efektu. Stół jest piękną ozdobą i ma wszelkie, oczekiwane walory użytkowe.
-
Marta S. ★☆☆☆☆
Cierpliwie i naiwnie, jak się okazało, od paru miesięcy liczyłam na usunięcie usterek, które zgłosiłam w związku z wykonanymi i zamontowanymi przez firmę drzwiami suwanymi. Wszystko dobrze jak jest dobrze, ale gdy jest problem, to ta firma ucina kontakt, nie ma możliwości porozmawiania z kompetentną osobą. Po około 2 miesiącach od zgłoszenia pojawili się monterzy i poregulowali sobie coś, zapowiedzieli, że przy następnej wizycie usuną to co jest źle, postarają się znaleźć rozwiązania i zaproponują co można zrobić i cóż …... niczego to nie wniosło, bo kontakt się uciął. Zostaliśmy z fatalnymi drzwiami, które tak naprawdę nadają się tylko do utylizacji. Za drzwi zapłaciliśmy niemałe pieniądze, ale nawet gdyby nie były drogie to podejście firmy uważam za skandaliczne. Drzwi są lekkie, więc zamiast stabilnie otwierać się i zamykać, to tak się nie dzieje, prowadnica szyny jest krzywo zamontowana, a pochwyt jest tak płytki, że drzwi może otwierać tylko ktoś kto jest mężczyzną lub ewentualnie kobieta, która nie ma paznokci. Rekomenduję innym zwrócenie uwagi, na fakt, że firma stanowczo oczekuje 100% zapłaty przed zamontowaniem zamówienia. Nie zapaliła mi się czerwona lampka i teraz oni nie widzą problemu, bo mają zapłacone, a ja zostałam z problemem…. Wychodzę z założenia, że przecież każdemu może się zdarzyć coś nie tak, że zawsze można znaleźć rozwiązanie, ale najważniejsze jest aby z dwóch stron była tak wola. Nie lubię wystawić negatywnych opinii i robię to tylko wtedy kiedy nie widzę szans współpracę. Nie polecam !
-
Paula Kielar ★★★★★
This is wood robiło mi pełną zabudowę mieszkania w Sopocie oraz większość mebli. Wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie, z dbałością o detale. Życzę nam wszystkim pracy przy realizacjach wyłącznie z takimi ekipami oraz z takimi ludźmi. Najlepiej! Ostatnio również umówiliśmy się na serwis - wszystko przebiegło szybko, sprawnie i w doskonałej atmosferze. Polecam! Ja będę wracać :)
-
Se Sz ★★★★★
Zamówiony stół dotarł w terminie. Jeśli chodzi o jakość wykonania, to można to okreslić jednym słowem - REWELACJA. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo ważny aspekt, to pomoc przy projektowaniu mebla. Pani Natalia bardzo fachowo i profesjonalnie doradziła lub odradziła (co jest szalenie ważne), jednocześnie uwzgledniając życzenia klienta. Za to serdeczne DZIEKUJĘ! Podsumowując - bardzo poelcam - meble są warte swojej ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres This Is Wood?
This Is Wood znajduje się przy Aleja Grunwaldzka 211, Strzyża, 80-266 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do This Is Wood?
Można skontaktować się z This Is Wood pod numerem +48 503 831 960
Jak można dotrzeć do This Is Wood?
Do This Is Wood można dotrzeć, korzystając z poniższego linku