Totalna porażka. W lokalu brud — stoliki kleją się tak, że aż nieprzyjemnie usiąść, a w toalecie syf. Z kuchni cały czas było słychać kucharza, który kichał, prychał i pociągał nosem. Serio, w miejscu gdzie robi się jedzenie? Apetyt odebrany w sekundę. Zero jakichkolwiek zasad higieny, coś obrzydliwego. Nie polecam i więcej tam nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Lilia ★☆☆☆☆
-
Robert K ★☆☆☆☆
Zamówiłem kurczaka chrupiącego z ryżem smażonym. Wielkie rozczarowanie. 60% to sama panierka a nie kurczak. Odbijało mi się po tym cały dzień a dosłownie zjadłem może 1/3 kurczaka z panierką. Sos masakryczny. Jedynie ryż w miarę dobry ale jadłem lepsze.
-
Tobi Tobi ★★★☆☆
Spory minus za brud. Podłoga była tak tłusta od oparów smażenia,że można myło się poślizgnął. Brak wyciągu i całe ubranie przesiąkło Zapachem z kuchni. Jedzenie dobre.
-
Iza Trz ★★★★★
W barze nie jest za czysto, ale za to bardzo smacznie. Ceny nie są wysokie, a porcja na talerzu duża. Bardzo smaczny kurczak słodko-kwaśny oraz chrupiący kurczak. Polecam
-
Damian Radziwanowski ★★★☆☆
Słaby "Chińczyk" W sosie wyczuwalna spalenizna (chyba kapusta się przypaliła i widać było jej czarne kawałeczki) Mało mięsa w wieprzowinie jakieś 10% na 90% warzyw. W kurczaku było już lepiej. Zupa pekińska miała odpychający smak, Chyba nie świeżego kurczaka. Ogólnie jedzenie - za mało intensywnych smaków, typu trawa cytrynowa.
-
Elżbieta ★★★★★
Przepyszna kuchnia orientalna. Byliśmy dwa razy i za każdym razem smacznie. Polecamy zupę Wonton (z pierożkami) i zupkę pekińską. Pyszny był też kurczak na chrupiąco oraz po wietnamsku. Do każdego zestawu jest podany ryż i surowka. Polecamy z czystym sumieniem!
-
Slawek Kowalski ★★★★☆
Solidna bardzo 4. Trochę zapomniałem o bywaniu w barach typu "Wietnam". No, to dzięki znajomym nie w klimacie sobie przypomniałem. Ok, prawda to jedno z najlepszych tego typu miejsc w Toruniu. Wybór dań - klasyka gatunku z lat 90. Porcje... o boże... 30 zł wystarczy, aby się najeść do syta. Każde z dań smakowo bez zastrzeżeń - pycha. Obsługa lekko kulawo z polskim, ale miła oczywiście. Czyściutko, dwie toalety - co w barach raczej się nie zdarza. Wystrój elegancko, ale te fototapety psują klimat Azji... No i deser - banan i ananas w cieście do poprawy (ciasto ok, ale jak są produkty nie za słodkie, to trzeba dosłodzić - to deser). Trochę to ochłodziło moją euforię. Ale oczywiście polecam. PS. Sporo robią na wynos
-
Agata K-S ★★★★★
Spore porcje, ceny adekwatne. Przeciętne chińskie jedzenie w Polsce, ogólnie bez zastrzeżeń, smaczne.
-
Klaudia Wilczewska ★★★★★
Każda z potraw była wyśmienita (makaron sojowy z wołowiną, kung-pao, krewetki z sezamem, makaron chiński z warzywami). Porcje ogromne. Duży wybór dań. Zamówiliśmy zupy i dania. Nie do przejedzenia. Ceny przyjazne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kuchnia Orientalna SAIGON?
Kuchnia Orientalna SAIGON znajduje się przy Ślusarska 5, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kuchnia Orientalna SAIGON?
Można skontaktować się z Kuchnia Orientalna SAIGON pod numerem +48 786 288 555
Jak można dotrzeć do Kuchnia Orientalna SAIGON?
Do Kuchnia Orientalna SAIGON można dotrzeć, korzystając z poniższego linku