Opinie

  1. Lionin Tabako ★★☆☆☆

    Kupiliśmy małą, średnią i dużą tortille rolo, czyli 16zł+22zł+28zł powinno być 66zł a kazano zapłacić 75zł, 9zł to chyba za sosy mieszane bo innej obcji nie ma. Długa i nudna rozmowa o to co chcieliśmy kupic a i tak trzeba było go poprawiać. Syf na podłodze i na stołach. Przynajmniej rolo dobre, dużo mięsa i sosu.

  2. Eryk Foremny ★★★★☆

    Mięso z kebaba to zwykła kula mocy.Kebab bez szału zwykły zapychacz, tzw. mięsa dają dość wiele ceny są bardzo niskie i opłacalne na rozmiary kebabów.Obsługa naprawdę bardzo dobra dał bym 3,5 gwiazdek ale dam 4 ponieważ nie da się dać 3,5 a 3 to za mało obsługa na 5 gwiazdek

  3. Marek Hortyński ★☆☆☆☆

    Tą sieć kebabów pamietam za czasów jak dopiero powstawała - - był to bardzo tani i dobry kebab :) gdzie srednim w picie (moj ulubiony) można było się najeść po pas a pasta czosnkowa to było coś. W tym lokalu zaliczyli już kilka dobrych razy wpadkę zwiazaną z niską jakoscią obługi i samego jedzenia. Ten konkretny lokal to już dno, nie ma co sie oszukiwać, inne lokacje tej sieciówki może jeszcze się bronią. Nie polecam tego lokalu.

  1. Patryk Wawrzycki ★☆☆☆☆

    Totalna Tragedia , wszystko zimno rozwalone , mięso jakby leżało z 3 dni ścięte. Za 40 zł to jest totalna porażka. Wydałem 80 zł za dwa zestawy na talerzu duże oto co do mnie przyjechało. Zdjęcia prosto po otwarciu kebaba.

  2. Adik Chrostowski ★★★★☆

    Lokal wewnątrz jest całkiem spory. Większy niż powinien być. Nie ma co liczyć na schludny wystrój. Przynajmniej jest czysto. Nie ma tu toalety dla klientów. Ceny kebabów są na dobrym poziomie. Za niewielkie pieniądze dostaniemy tutaj dobra ilość jedzenia. Wszystko poza daniami na talerzu, bo wtedy cena już nie wygląda atrakcyjnie w porównaniu do ilości jaką otrzymujemy. Smakowo jest dobrze. Nic nadzwyczajnego, ot dobry osiedlowy kebab. Mięso to mrożona kulka, surówki ok, sosy mogą być, dobra pasta czosnkowa.

  3. Katarzyna Krzyżańska ★★★★★

    Pyszny kebab i słodkości. Dla mnie super...bardzo mi smakowało.

  1. Michał Sawicki ★☆☆☆☆

    Mówiłem przy zamówieniu falafel w bułce z suruwką i osobno frytki,fryto w bułce z wołowiną , a co dostałem burgero falafela (sam falafel i łyżka sałatki praktycznie bez sosu) i frytki osobno,obsługiwany byłem przez młodego pracownika w okularach ,poziom jego zrozumienia co się do niego mówi pozostawia dużo do życzenia,nawet mówiąc mu Drukowanymi i tak nie rozumie,niech wraca stara obsługa .10.03.2023 30 zł poszło za nic

  2. Darek S ★☆☆☆☆

    Byłyby 4 gwiazdki ale została jedna. 24 złote za kebsa w bułce niewiele większej od kajzerki to kpina. Nie zmienia tego że mięso i sosy są ok.

  3. Monika Monika ★☆☆☆☆

    Jakaś porażka za 30zloty. Porcje minimalne. Ja rozumie że kończą się produkty ale to się robi uczciwie z tego co ma i zamyka się lokal. A nie na siłę robi się z ludzi wariatów i kroi ich na kasę tylko. Nie polecam tego miejsca

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chilli Kebab & Grill Krasińskiego?

Chilli Kebab & Grill Krasińskiego znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 3, 71-435 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chilli Kebab & Grill Krasińskiego?

Można skontaktować się z Chilli Kebab & Grill Krasińskiego pod numerem +48 579 194 517

Jak można dotrzeć do Chilli Kebab & Grill Krasińskiego?

Do Chilli Kebab & Grill Krasińskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements