Opinie

  1. Natalia Polender ★★★★★

    Byliśmy tam z narzeczonym już drugi raz i bardzo nam smakowało! Super klimat, cicho, fajne miejsce na urodziny również, czy rocznice. Polecam

  2. Grzegorz W. ★★★★☆

    Ciekawe miejsce. Niepozorne. Krótka karta, wyglada na sezonową, ale smaczne jedzenie. Zarówno zupy np chłodnik jeden z najlepszych jaki jadłem, pierogi z wyśmienitego ciasta (!), dobre makarony. Desery... Tu bywało różnie, ale w ogólnym rozrachunku na plus. Na dole klimatyzowana sala, na górze w upalne dni... nie wytrzymasz. Na zewnatrz mały ogródek, ale w upalny sloneczny dzień... tez ciężko wytrzymać (nagrzewa sie cały plac). Ciekawy wybór win. Obsługa bardzo miła, to plus tego miejsca.

  3. Monika Wieczorek ★★★★★

    To już nasza druga wizyta w Niebie, wcześniej byliśmy na Restaurant week i byliśmy oczarowani. Teraz wpadliśmy na późny obiad. Obie wizyty były wspaniałe. Od samego wejścia- zapach i uprzejmość obsługi. Do tego przepyszne dania- świeże i aromatyczne. Aż chce się siedzieć i ucztować bez końca. Ślimaki po burgundzku (ze szczecińskiego Skolwina!!!) pyszne, mogą dorównać tym francuskim. Zupa rybna- z faktycznym aromatem ryb, idealnie doprawiona. Wołowina po burgundzku mięciutka, makaron z ośmiornicą również pyszny. Polecamy bardzo mocno, obowiązkowy punkt do odwiedzenia na Rynku Siennym ❤️

  1. Zbigniew Milewski ★★★★★

    5★ – Niebo w Szczecinie Trafiłem tu zupełnie przypadkiem, szukając śniadania w sobotni poranek. Skusiła mnie nazwa – chciałem poczuć się jak w Niebie. Już od wejścia czuć było dobrą energię – słońce, przyjemna muzyka w tle (nie za głośna, nie za cicha), a przede wszystkim serdeczne powitanie przez obsługę. Zaskoczył mnie miły starter na powitanie, a potem – kawa i śniadanie. Zamówiłem „Cylbir” – danie, którego wcześniej nie znałem. Podanie na poziomie mistrzowskim, smak – prawdziwe niebo w gębie. Jedyny minus? Niestety, kawa była przeciętna. Ale cała reszta – smak, klimat i przede wszystkim obsługa – z nawiązką to rekompensują. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym, życzliwym i zaangażowanym personelem. Serio, powinniście szkolić inne restauracje z obsługi klienta. Wielkie brawa!

  2. Діма Обміняний ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Pyszne dania. Atmosfera i muzyka fajnie dopełnili pięknie garnirowane strawy. Cena spoko. Polecam odwiedzić i spróbować super sałatki, byłem przyjemnie zdziwiony!☺️

  3. Małgorzata Olczak ★★★★★

    Muszle najlepsze oraz ravioli. Ślimaki i ośmiornica również pyszna. Właściciel przydatny przy doborze wina. Okres oczekiwania niezbyt długi. Ceny niestety wysokie, więc będziemy wpadać tam od czasu do czasu.

  1. Kamila Wołczyńska ★★★★☆

    Przyjemny lokal. Dania smaczne, ale bez rewelacji. Duży plus za domowej produkcji makarony, jednak sos pesto bardzo słaby w porównaniu z innymi restauracjami. W daniu dostałam (dodatkowo, o czym nie było słowa w menu) po jednym (!) plasterku/kawałku: papryki, cukinii, marchewki i selera naciowego. Bardzo dziwne i niepasujące według mnie połączenie.

  2. Wojciech Adamczyk ★★★★☆

    Sympatyczne miejsce, idealne na dłuższe spotkania z dobrą kawą. Byłoby pięć gwiazdek, ale mimo promiennego uśmiechu obsługującej mnie Pani, brak syropu karmelowego w kawiarni obniża ocenę.

  3. Tomek Wielgus ★★★★★

    Najlepszy dorsz jaki jadłem (na równi z dorszem który jadłem w Aberaeron w Walii). Czuć że nie jest to mrożonka. Sałatka też bardzo dobra, świeże warzywa. No i ten czekoladowy fondant był prawdziwą wisienką na torcie. Bardzo miła obsługa. Na pewno tam wrócimy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NIEBO Wine Bar Cafe?

NIEBO Wine Bar Cafe znajduje się przy Rynek Nowy 5, 70-533 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NIEBO Wine Bar Cafe?

Można skontaktować się z NIEBO Wine Bar Cafe pod numerem +48 914 331 125

Jak można dotrzeć do NIEBO Wine Bar Cafe?

Do NIEBO Wine Bar Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements