Byliśmy tam z narzeczonym już drugi raz i bardzo nam smakowało! Super klimat, cicho, fajne miejsce na urodziny również, czy rocznice. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Polender ★★★★★
-
Grzegorz W. ★★★★☆
Ciekawe miejsce. Niepozorne. Krótka karta, wyglada na sezonową, ale smaczne jedzenie. Zarówno zupy np chłodnik jeden z najlepszych jaki jadłem, pierogi z wyśmienitego ciasta (!), dobre makarony. Desery... Tu bywało różnie, ale w ogólnym rozrachunku na plus. Na dole klimatyzowana sala, na górze w upalne dni... nie wytrzymasz. Na zewnatrz mały ogródek, ale w upalny sloneczny dzień... tez ciężko wytrzymać (nagrzewa sie cały plac). Ciekawy wybór win. Obsługa bardzo miła, to plus tego miejsca.
-
Monika Wieczorek ★★★★★
To już nasza druga wizyta w Niebie, wcześniej byliśmy na Restaurant week i byliśmy oczarowani. Teraz wpadliśmy na późny obiad. Obie wizyty były wspaniałe. Od samego wejścia- zapach i uprzejmość obsługi. Do tego przepyszne dania- świeże i aromatyczne. Aż chce się siedzieć i ucztować bez końca. Ślimaki po burgundzku (ze szczecińskiego Skolwina!!!) pyszne, mogą dorównać tym francuskim. Zupa rybna- z faktycznym aromatem ryb, idealnie doprawiona. Wołowina po burgundzku mięciutka, makaron z ośmiornicą również pyszny. Polecamy bardzo mocno, obowiązkowy punkt do odwiedzenia na Rynku Siennym ❤️
-
Zbigniew Milewski ★★★★★
5★ – Niebo w Szczecinie Trafiłem tu zupełnie przypadkiem, szukając śniadania w sobotni poranek. Skusiła mnie nazwa – chciałem poczuć się jak w Niebie. Już od wejścia czuć było dobrą energię – słońce, przyjemna muzyka w tle (nie za głośna, nie za cicha), a przede wszystkim serdeczne powitanie przez obsługę. Zaskoczył mnie miły starter na powitanie, a potem – kawa i śniadanie. Zamówiłem „Cylbir” – danie, którego wcześniej nie znałem. Podanie na poziomie mistrzowskim, smak – prawdziwe niebo w gębie. Jedyny minus? Niestety, kawa była przeciętna. Ale cała reszta – smak, klimat i przede wszystkim obsługa – z nawiązką to rekompensują. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym, życzliwym i zaangażowanym personelem. Serio, powinniście szkolić inne restauracje z obsługi klienta. Wielkie brawa!
-
Діма Обміняний ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Pyszne dania. Atmosfera i muzyka fajnie dopełnili pięknie garnirowane strawy. Cena spoko. Polecam odwiedzić i spróbować super sałatki, byłem przyjemnie zdziwiony!☺️
-
Małgorzata Olczak ★★★★★
Muszle najlepsze oraz ravioli. Ślimaki i ośmiornica również pyszna. Właściciel przydatny przy doborze wina. Okres oczekiwania niezbyt długi. Ceny niestety wysokie, więc będziemy wpadać tam od czasu do czasu.
-
Kamila Wołczyńska ★★★★☆
Przyjemny lokal. Dania smaczne, ale bez rewelacji. Duży plus za domowej produkcji makarony, jednak sos pesto bardzo słaby w porównaniu z innymi restauracjami. W daniu dostałam (dodatkowo, o czym nie było słowa w menu) po jednym (!) plasterku/kawałku: papryki, cukinii, marchewki i selera naciowego. Bardzo dziwne i niepasujące według mnie połączenie.
-
Wojciech Adamczyk ★★★★☆
Sympatyczne miejsce, idealne na dłuższe spotkania z dobrą kawą. Byłoby pięć gwiazdek, ale mimo promiennego uśmiechu obsługującej mnie Pani, brak syropu karmelowego w kawiarni obniża ocenę.
-
Tomek Wielgus ★★★★★
Najlepszy dorsz jaki jadłem (na równi z dorszem który jadłem w Aberaeron w Walii). Czuć że nie jest to mrożonka. Sałatka też bardzo dobra, świeże warzywa. No i ten czekoladowy fondant był prawdziwą wisienką na torcie. Bardzo miła obsługa. Na pewno tam wrócimy :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NIEBO Wine Bar Cafe?
NIEBO Wine Bar Cafe znajduje się przy Rynek Nowy 5, 70-533 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NIEBO Wine Bar Cafe?
Można skontaktować się z NIEBO Wine Bar Cafe pod numerem +48 914 331 125
Jak można dotrzeć do NIEBO Wine Bar Cafe?
Do NIEBO Wine Bar Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku