Miły pan który ciągle mnie zaskakuję, widać jego staranność . Ja bym niedawał rady samemu jak ten pan. Dania bardzo smaczne , wrzywa czesto świeże i sosy dobre. Meni skromne ale ceny spoko
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Wlazło ★★★★★
-
Adam Hryniewiecki ★★★☆☆
Kebab duży na talerzu to głównie surówka, mięso dobre, sosy bardzo wodniste. Wewnątrz lokalu znajduje się toaleta i dwa miejsca do siedzenia. Plus że jedzenie przygotowują prawdziwi Turcy, minus za gotowe ciasto z paczki.
-
Hu “hugier” Gi ★★★☆☆
Dałbym dwie gwiazdki ale niska cena 23 zł za Rollo i w miarę duża porcja uratowała 3 gwiazdki i na tym kończą się zalety teraz minusy kebab praktycznie bez smaku wyczuwalna tylko surówka sosy bez smaku miejsce niechlujne i zaniedbane Poprosiłem o konkretne zapakowanie 5 minut transportu i dotarł praktycznie letni Nie mam pojęcia skąd tak wysokie oceny nie polecam
-
Kleofas Pierwszy ★★★★★
Lokal może nie wygląda na 5 gwiazdek ale ludzie przyjeżdżają tu z całego zachodniopomorskiego ! Chrupiące mięsko plus idealne sosy obłęd ! Zawsze podejmowany jest drugi na wynos . Zawiść wieśniaków z Polic albo konkurencji nie zna granic
-
Miło Was oglądać ★★★★★
Zawszę biorę zestaw na talerzu,właściciel nie skąpi nakładanych składników.Porcja duża i smaczna nigdy nie miałem zatrucia co w innych polickich kebabach się zdarzyło
-
Rado Harris ★★★★★
Robi Pan najlepszego kebaba jakiego w życiu jadłem. Baraninka genialna, bułka przepyszna, sosy idealnie dobrane. Konkurencja obok może Panu buty pastować :D
-
Rafal Kosciolowicz ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Porcje duże można się najeść do syta. Na duży plus zasługuje tutaj dbałość o higienę. Pracownicy bardzo często myją ręce… Doceniam takie pozytywne zachowania zwłaszcza wśród pracowników gastronomii. Polecam… Najlepszy kebab w Policach
-
Kamil “BadPolako07” Antochowski ★☆☆☆☆
Na wejściu zapach potu i moczu:( widać po obsłudze że koszulki dawno nie prane, więc higiena pozostawia wiele do życzenia. Pamiętam jak kiedyś pracownik miał tam łuszczyce :/ kebab smakował troszkę słodko więc mięso nie było pierwszej świeżości. Połączenie łoju z masłem ale mrożone kepapy tak mają pochodzenie jest niewiadome. Obrzydlistwo Sos słodki. Zastanawiam się czy ludzie po takim rozwolnieniu dalej chcą jeść to coś!!! Ostatnio kebab Policki kojarzy się z brudem i mrożonym mięsem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Istanbul?
Istanbul znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 2i, 72-010 Police, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Istanbul?
Do Istanbul można dotrzeć, korzystając z poniższego linku