Opinie

  1. Daniel Wlazło ★★★★★

    Miły pan który ciągle mnie zaskakuję, widać jego staranność . Ja bym niedawał rady samemu jak ten pan. Dania bardzo smaczne , wrzywa czesto świeże i sosy dobre. Meni skromne ale ceny spoko

  2. Adam Hryniewiecki ★★★☆☆

    Kebab duży na talerzu to głównie surówka, mięso dobre, sosy bardzo wodniste. Wewnątrz lokalu znajduje się toaleta i dwa miejsca do siedzenia. Plus że jedzenie przygotowują prawdziwi Turcy, minus za gotowe ciasto z paczki.

  3. Hu “hugier” Gi ★★★☆☆

    Dałbym dwie gwiazdki ale niska cena 23 zł za Rollo i w miarę duża porcja uratowała 3 gwiazdki i na tym kończą się zalety teraz minusy kebab praktycznie bez smaku wyczuwalna tylko surówka sosy bez smaku miejsce niechlujne i zaniedbane Poprosiłem o konkretne zapakowanie 5 minut transportu i dotarł praktycznie letni Nie mam pojęcia skąd tak wysokie oceny nie polecam

  1. Kleofas Pierwszy ★★★★★

    Lokal może nie wygląda na 5 gwiazdek ale ludzie przyjeżdżają tu z całego zachodniopomorskiego ! Chrupiące mięsko plus idealne sosy obłęd ! Zawsze podejmowany jest drugi na wynos . Zawiść wieśniaków z Polic albo konkurencji nie zna granic

  2. Miło Was oglądać ★★★★★

    Zawszę biorę zestaw na talerzu,właściciel nie skąpi nakładanych składników.Porcja duża i smaczna nigdy nie miałem zatrucia co w innych polickich kebabach się zdarzyło

  3. Rado Harris ★★★★★

    Robi Pan najlepszego kebaba jakiego w życiu jadłem. Baraninka genialna, bułka przepyszna, sosy idealnie dobrane. Konkurencja obok może Panu buty pastować :D

  1. Rafal Kosciolowicz ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Porcje duże można się najeść do syta. Na duży plus zasługuje tutaj dbałość o higienę. Pracownicy bardzo często myją ręce… Doceniam takie pozytywne zachowania zwłaszcza wśród pracowników gastronomii. Polecam… Najlepszy kebab w Policach

  2. Kamil “BadPolako07” Antochowski ★☆☆☆☆

    Na wejściu zapach potu i moczu:( widać po obsłudze że koszulki dawno nie prane, więc higiena pozostawia wiele do życzenia. Pamiętam jak kiedyś pracownik miał tam łuszczyce :/ kebab smakował troszkę słodko więc mięso nie było pierwszej świeżości. Połączenie łoju z masłem ale mrożone kepapy tak mają pochodzenie jest niewiadome. Obrzydlistwo Sos słodki. Zastanawiam się czy ludzie po takim rozwolnieniu dalej chcą jeść to coś!!! Ostatnio kebab Policki kojarzy się z brudem i mrożonym mięsem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Istanbul?

Istanbul znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 2i, 72-010 Police, Zachodniopomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Istanbul?

Do Istanbul można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements