Jedzenie jak w Sphinksu na dobrym poziomie. Uprzejma obsługa. O klimat ciężko, gdyż roznosi się szum z galerii.
Zdjęcia
Opinie
-
Zytold ★★★★★
-
Dorota Kuszaj ★★★★★
Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Szybka realizacja i możliwość skorzystania z promocji. Polecamy
-
G G ★★★★★
Bardzo udana wizyta w tym lokalu. Pozycje śniadaniowe sprostały naszym oczekiwaniom. Całkiem spory wybór pozycji, kawa, herbata w promocji do wyboru. Zamówione dania przygotowane starannie i bardzo smaczne. Wszystkie wrażenia pozytywne, lokal godny polecenia.
-
Ange Spielt ★★★★★
Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa również bardzo przyjazna i często pytano, czy wszystko jest w porządku. Kelnerka Ada była bardzo dobrą kelnerką. Polecilibyśmy to i wrócimy
-
Adam Jurkiewicz ★☆☆☆☆
Jedzenie letnie dotyczy to wszystkiego mięsa, frytek które były miękkie, gdyż już ostygły. Powinien powstać w menu dział DANIA LETNIE Mięsa raczej gotowane nie pieczone o sinym kolorze. Wyobrazić sobie trzeba letnie mięso prawie nie doprawione i letni stopiony ser. To nie ten standard do którego przyzwyczaił nas Sphinx. Pieczywo dodane do porcji było stare kruszyło się I łamało. Pepsi z niewielką ilością gazu. Jedynie mohito i lemoniada były smaczne. Surówki -do zjedzenia Czas podania był znaczny , niedziela pora obiadowa można to zrozumieć. Do tej pory odwiedziłem Sphinx-a Toruniu i nigdy nie można było nic zażucić. Obiad dla 4 osób blisko 300 PLN Trzeba się dobrze zastanowić!!!
-
Klaudia Xxx ★★★★★
Jedzenie było wyborne a obsługa jeszcze lepsza. miałam przyjemność składać zamówienie u Pani Kingi, która była niezwykle profesjonalna, przemiła i elokwentna. widać, że wkłada całe serce w wykonywaną przez nią prace. wszystkim serdecznie polecam, a Panią Kingę gorąco pozdrawiam.
-
Marcin Mierczyński ★★☆☆☆
Jedzenie może i dobre, ale oczekiwanie na danie 1.5 godziny to już przegięcie, tłumaczenie kelnerki, że sobota i dużo ludzi. Jeśli przychodzi wielu klientów to zwiększa się obsadę a nie się bawi w restaurację. Byłem tam pierwszy i ostatni raz i nikomu nie polecę tej knajpy. A już ceny piwa i napojów to już w ogóle kosmos. Piwo 20 zł, herbata 15 zł, 0.5 napój 15 zł...
-
Anna Pawłowska ★★★★★
Polecam. Jedzenie smaczne, wszystko ciepłe. Rybka bardzo dobra, a frytki poezja. Kelnerka miła, sympatyczna i z uśmiechem odpowiadała na pytania.Pełen profesjonalizm. Jedyna restauracja gdzie można przyjść i nie rozboli Cię brzuch od nieswierzego jedzenia. Przynajmniej frytki są nie osolone, a solniczka stoi obok talerza. To podstawa. Miło mnie zaskoczyli promocja na napoje
-
Kinga K ★☆☆☆☆
No niestety nie polecam. Ceny jak z kosmosu jedzenie zimne chodź na sali tylko 2 stoliki zajęte. Porcje jak dla dzieci ,3 mini kawaleczki z dorsza garść frytek surówka i cena 50 zł sama panierka ryby brak a pani kelnerka stwierdziła że widocznie taka partia się trafiła , herbata zimowa gruszkowa sama cytryna gruszki brak . Szkoda
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sphinx?
Sphinx znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sphinx?
Można skontaktować się z Sphinx pod numerem +48 725 100 359
Jak można dotrzeć do Sphinx?
Do Sphinx można dotrzeć, korzystając z poniższego linku