Opinie

  1. Małgoś Pieńkowska ★★★★☆

    Jedzenie gorące jak u babci .Duży wybór dań.Podane danie estetycznie.Duza porcja nasyci kazdego.Tanio i smacznie.Lubie tutaj przychodzić zjesc smaczne dania.

  2. Kaja Kutarba ★★★★★

    Bez wątpliwości to miejsce dla osób które cenią sobie smaczne świeże domowe jedzenie. Porcje duże podawane estetycznie.. Placek po zbójnicku to mistrzostwo świata, a porcja na prawdę duża. Menu codziennie sie zmienia z czego widać ze wszystko na bieżąco świeżo gotowane. Bez wahania i zastanowienia mozna sie udać z całą rodziną i każdy wyjdzie najedzony i to nie ze duze pieniądze nawet dla najmniejszych coś sie znajdzie. Polecam z całego serducha ❤️

  3. Beata Galikowska ★★★★★

    Klimatyczny i kameralny lokal z przepysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą. Wstąpiliśmy tu z trasy pierwszy ale napewno nie ostatni raz :) Pupleciki w sosie kurkowym aż rozpływały sie w ustach. Wielkie pozdrowienia dla Pani która nas dziś obsługiwała, rzadko się zdarza aby obsługa była tak miła :)

  1. Dariusz Andrusiak ★★★★☆

    Bar Sielanka to kameralny lokal położony w centrum Goleniowa, specjalizujący się w daniach kuchni polskiej. Wnętrze jest niewielkie, dość ciasne, ale przytulne – do dyspozycji gości kilka stolików w środku oraz na zewnątrz. Pomimo sporego ruchu, obsługa działa sprawnie i szybko, a czas oczekiwania na jedzenie jest standardowy i całkowicie akceptowalny. Zamówiłem kotlet z piersi kurczaka z jajkiem sadzonym, ziemniakami i zestawem surówek. Danie było estetycznie podane, przygotowane ze świeżych składników. Kotlet dobrze usmażony, surówki smaczne i świeże – całość na dobrym poziomie. Zupy również wyglądały bardzo zachęcająco, być może spróbuję następnym razem. Porcje są odpowiedniej wielkości, a ceny rozsądne. To dobre miejsce, jeśli szukasz solidnego, domowego obiadu w przystępnej cenie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  2. Magda M ★★★★★

    W drodze z Wolina na Poznań zawitaliśmy na obiad .Przepyszny!Porcje ogromne!Doprawione szyptą miłości! NAPRAWDĘ POLECAM .Panie przemiłe i ryba lepsza niż nad morzem !

  3. Jarosław Walczak ★★★★★

    Pyszne jedzenie w dobrych cenach. Jeśli ktoś szuka domowego jedzenia, tj. ziemniaków, kotletów, pierogów, krokietów, itd. to będzie zdecydowanie zadowolony. Polecam.

  1. Piotr Soban ★★★★★

    Chcesz dobrze zjeść, wbijaj śmiało. Polecam placek po węgiersku. W środku trochę mało miejsca, kilka stolików, ale czas oczekiwania przy dużym ruchu ok. 20 min. więc nie jest to problem.

  2. Tetiana Shaforost ★★★★★

    Najlepsze jedzenie w północno zachodniej Polsce .Kotlety mięsne rybne bardzo soczyste i smaczne , surówki obłędne ,czas oczekiwania odpowiedni .Każdy wyjazd musi przechodzić przez Goleniów .Szkoda że restauracja nie pracuje w soboty i niedziele .Polecam z całego serca .

  3. A S ★★★★★

    Domowe smaczne obiady w przystępnych cenach. Do wyboru kilka różnych dań, które przygotowywane są na bieżąco przez co oczekiwanie się na posiłek trwa tyle ile potrzeba kucharzowi na przygotowanie obiadu. Oczywiście trzeba uwzględnić kolejkę. Lokal nie jest duży a ruch spory. Posiłek można zjeść na miejscu jak również wziąć na wynos. Obsługa bez zarzutu. Latem można zjeść na zewnątrz przy stoliku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Sielanka " Kuchnia Polska "?

Bar Sielanka " Kuchnia Polska " znajduje się przy Szczecińska 8, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Sielanka " Kuchnia Polska "?

Można skontaktować się z Bar Sielanka " Kuchnia Polska " pod numerem +48 531 886 413

Jak można dotrzeć do Bar Sielanka " Kuchnia Polska "?

Do Bar Sielanka " Kuchnia Polska " można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements