Opinie

  1. alicja j ★★★★★

    Fajne miejsce na mapie Stargardu. Wyjątkowy klimat. A jedzenie? Opowiadac się nie da, trzeba zjeść a porcje tam są dla baaaaardzo glodnych ludzi.Pyszne i pachnące. Polecam.

  2. Katarzyna Macierzyńska ★★★★★

    Zamówiona na wynos rolada śląska była bardzo smaczna. Porcja naprawdę duża, którą naje się każdy. Sos esencjonalny, długo gotowany i wyrazisty. Zaskoczeniem były dwie dyniowe kluski śląskie asystujące klasycznym. Oba rodzaje bardzo udane i smaczne. Polecam.

  3. Diana ★★★★★

    Byłam 1wszy raz, bardzo miło zaskoczona jestem. Wybraliśmy opcje rezerwacji stolika z warsztatami dla dzieci. Super opcja. Dzieciaki zadowolone+plus nauka (robili muffinki dyniowe). Jedzenie pyszne, porcje wielkie. Ceny adekwatne do jakości. Obsługa miła. Gorąco polecam.

  1. Piotr Gozdzik ★★★★★

    Pyszne miejsce, trafiliśmy tutaj przypadkiem. Lokal większy niż wygląda z zewnątrz, obsługa bardzo miła I pomocna. Ceny to taka średnia, menu nie za duże. Ja zamówiłem samotnika, pozostali zestaw dziecięcy: frytki z kurczakiem w panierce oraz cząstki ziemniaka. Wszystko było pyszne, podane w jednym czasie (brawo!!!!) , co nie jest takie częste u innych - a szkoda. Brakowało nam tylko takiej kropki nad i. Troszkę jakiejś zieleniny aby to danie odchudzić. Poza naszym widzimisię miejsce genialne i warte odwiedzenia. Jak będę miał możliwość to skorzystam. Polecam!!!

  2. Zaneta ★★★★★

    Najlepsze jedzenie w Stargardzie. Codziennie inny obiad dnia. Szybka dostawa a to jest dla mnie niezwykle ważne ponieważ najczęściej zamawiam jedzenie do domu. Bardzo miła Pani przy telefonie, która cierpliwe odpowiada na pytania i doradza w wyborze dania. Menu zmienia sie co jakiś czas więc nalezy to kontrolować. Kiedyś chciałam zamówić burgera, który niezwykle mi smakowal, ale karta sie zmieniła więc musiałam wziąć cos innego. Jedzenie jest bardzo dobre zupelnie jak w domu. Na prawdę ktoś przygotowuje posilki z ogromna pasja i zamiłowaniem. Czuć ze skladniki sa świeże i dobre. Poza obiadami szczególnie polecam skusić się na zupę i deser. Wtedy wychodzi jedzonko dosc drogo jak na jedna osobe, ale czasami mozna zaszalec. Polecam z calego serca

  3. Laskaaa ★★★★★

    Za mną już nie jeden bardzo dobry obiad w tym miejscu. Najbardziej polecam dania dnia, zawsze świeże i przepyszne. Miła obsługa, ceny przystępne, nic dodać nic ująć, zdjęcia mówią same za siebie.

  1. Daniel TAKI JEST ★★★★★

    Bardzo porządne miejsce , bardzo pyszne jedzenie , bardzo dobra obsługa , bardzo dobrze się bawiliśmy w tym miejscu najedzeni opici , pyszne dania które polecam zdecydowanie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziemniakowelove?

Ziemniakowelove znajduje się przy Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziemniakowelove?

Można skontaktować się z Ziemniakowelove pod numerem +48 780 150 516

Jak można dotrzeć do Ziemniakowelove?

Do Ziemniakowelove można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements