Zacznę od klimatu w restauracji który kurde robi na prawdę robotę. Fajnie się tam siedzi! Natomiast jedzonko, pyszne! Jedliśmy z żoną kartacze, które były tylko trzy, co na początku trochę nas zmartwiło, ale sycące były. To było nasze pierwsze spotkanie z tym daniem więc ciężko się odnieść do innych, ale smakowało nam. Podane ze śmietaną i sosem grzybowym w którym były prawdziwe grzyby. Do tego sandacz z bukietem czterech surówek i ziemniakami z wody. Sandacz pyszny, skórka chrupiąca, w środku rozpływający się w ustach. Surówki świeże, przepyszne! Najbardziej smakowała marchewka tarta i seler! Zjedliśmy też żur. No nie pamiętam żebym jadł tak dobry żur. Najlepszy ze wszystkich dań! Mocno chrzanowy, czuć było go w powietrzu od samego podania. No i cherbatki, które również były bardzo dobre. Wyróżniały się tym że w tej samej cenie, w porównaniu do innych restauracji były ogromne. Zdecydowanie polecam ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
WujO FerdziO ★★★★★
-
barbara s ★★★★★
Ach... polskie żarełko! W tutejszej karczmie poczuliśmy się bardzo dopieszczeni. Kelner bardzo miły, ale nie nachalny. Polska muza 60-80 lata. Porcje uczciwie duże i baaardzo smacznego. Bardzo dziękujemy! Chętnie wrócimy
-
Sova Mrowiec ★★★★★
Bardzo fajny klimat knajpy, dający wrażenie podróży do zupełnie innej części Polski. Stare talerze, zegary, czy trofea zostają na długo w pamięci. Jedzenie bardzo dobre, choć sos Kurkowy nieco słony. Obsługa bardzo pomocna i zami zaoferowali przygotowanie lemoniady klasycznej choć dziś jej nie serwowali. Mimo równolegle trwające go obiadu weselnego, nie trzeba było za długo czekać. Gorąco polecam.
-
Dominika Chmielewska ★★★★☆
Lody ok , jeśli chodzi o zupę i drugie danie , dla mnie w smaku placek słaby mało doprawiony gulasz również . Przydał by się do tego ogórek kiszony lub jakaś surówka , zupa też nie zrobiła jakiegoś wow , również miło by było gdyby do zupy można było by dać chociaż kromkę chleba . Ceny nie są małe , a takie szczegóły dużo też dają . Lokal fajny przyjemny .
-
Hubert G. (photohubercik) ★★★★★
Bardzo mili kelnerzy. Warto poczekać przed wejściem aż podejście ktoś z obsługi i wskaże miejsce. Taka też informacja jest przed wejściem. Bardzo dobre jedzenie. Dawno nie jadłem takiego placka. Serdecznie polecam. Pan na akordeonie robi świetny klimat.
-
Głodny Smaku ★★★☆☆
Niestety zawiodłem się na tym miejscu, które jest jednak polecane przez wielu. Jeszcze flaki jako zupa były dobre to natomiast polędwiczki były daniem popsutym. Nie że względy na dodadki czy samo mięso bo to bylo naprawdę smaczne nieste oblane sosem kurkowym, który był nie jadalny. Był strasznie gorzki tak samo jak kilka kurek, które się w nim znajdowało. Całkowicie popsuło to smak dania ponieważ wszystko nasiaklo sosem. Ceny również nie zachęcają do ponownych odwiedzin.
-
Agnieszka Stefańska ★★★★★
Wybrałam ten lokal, bo miał dużo pozytywnych opinii. Poszłam tam z mężem na obiad. Ja miałam roladę śląską, kopytka i kapustę modrą. Mąż zamówił chłodnik i kaszankę na ciepło z pieczywem. Czas oczekiwania na dania około 25 minut. Wszystko pyszne, świeże, miękkie, dobrze doprawione. Byłam we WC. Czysto, papier toaletowy i ręczniki do wycierania rąk dostępne. Trochę drogo. Mały minus dla pani kelnerki. Była grzeczna na przymus. Wyczuwało się to w głosie.
-
Leopold A. W. Łysogórski ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Próbowałem żurku w chlebie oraz talerza mieszanych pierogów. Jedno i drugie były wyśmienite. Na pewno chętnie tu wrócę, spróbować innych dań.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma Polska?
Karczma Polska znajduje się przy plac Lotników 3, 70-414 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma Polska?
Można skontaktować się z Karczma Polska pod numerem +48 914 346 873
Jak można dotrzeć do Karczma Polska?
Do Karczma Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku