Opinie

  1. Krzysztof ★★★★★

    Mimo początkowych wątpliwości kebab w bułce na wynos spełnił oczekiwania. W mojej ocenie dobrze przyprawiony. Sprzedawca mowiła, że mięsa drobiowe sprowadzają z Niemiec bo niby lepsze. Nie mam wiedzy czy to atut. Kupilem mały cena 26 nie wiem jak wyglada duży. Próbowałem innych w mieście kupuję sporadycznie tamte niby duże ale ten wypadł w snaku - sosy najlepiej. No jeszcze na Nadrzecznej też fajny bardziej lekki inne warzywa i delikatniej sosu chyba mniej mięsa. Daje piątkę na zachętę :)

  2. Ramedzik ★★★★★

    Pyszne kebaby z dobrymi sosami. Oba rodzaje mięsa są godne polecenia. Świetna relacja cena/jakość. Duży lahmacun zadowoli największego żarłoka. W razie czego można również kupić tu piwo (niestety koncerniaki w zaokrągleniu). Miła obsługa. Dostępna jest też toaleta.

  3. Paweł Pr ★★☆☆☆

    Dziwię się, że to miejsce ma tak wysoką ocenę. Pomimo, że nie oczekiwałem po tej kebabowni zbyt dużo, to i tak się zawiodłem. Sam lokal nie zachęca swoim wyglądem, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zamówienie co prawda szybko zrealizowane, ale na tym koniec plusów. Mięso niskiej jakości, frytki zbyt spalone, sosy średnie, ogólnie co najmniej słabo i na pewno nie wrócę tam. Pomimo smaku poniżej przeciętnej, to ceny dość wysokie, szczególnie biorąc pod uwagę wielkość miasta.

  1. Marcin ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i bardzo dobry kebab. Cena mega spoko jak na te czasy naprawdę im się udało. Porcje odpowiednie jak dla mnie bo każdy ma inny żołądek ☺️

  2. Edi29 ★★☆☆☆

    Niby wszystko ładnie ale moim zdaniem cena nie jest adekwatna do produktu porcje skromne a cena zabija.

  3. Koralina Fox ★★★★★

    Pizze pyszna ,ciasto takie jak powinno być ,grube i mięciutkie po brzegach a kebab pierwsza klasa ,na jedną osobę mięsa jak dla 2 osób . Super . Polecam.

  1. Grzegorz Przystas ★★★★★

    Jak pizza tak i kebab na wysokim poziomie. Sosy rewelacja. Zawsze odwiedzam jak jestem w Goleniowie :)

  2. Benny Kuleczka ★★★★★

    Rolo z sałatką. 17zł dla mnie 8/10. Dobre sosy. Jeżeli coś na szybko to polecam! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar u Murata?

Bar u Murata znajduje się przy Konstytucji 3 Maja, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar u Murata?

Można skontaktować się z Bar u Murata pod numerem +48 914 071 998

Jak można dotrzeć do Bar u Murata?

Do Bar u Murata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements